Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Так кажуть в них не може бути сальмонельозу.
     
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    ви читаєте мої думки, я якраз думала про пармезан, бо моцарелу не дуже люблю, і кунжут теж думала додати))):ok::ThankYou::nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Olenya

    Olenya Active Member

    Я хочу качку приготувати, запекти, але ще ніколи не готувала. Хто робив, розкажіть. В чому і скільки маринувати? Бо в тені купа рецептів, а хочеться, щоб не прогадати
     
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Я роблю так:
    За добу до приготування я її мариную: качка добре дружить з коріандром, тому додаю його до маринаду (я даю горошком), основа маринаду - апельсиновий сік і соєвий соус, приблизно 1:1, також можна дати часничку, якихось травок і т.д.
    запікаю її не менше півтори години, в залежності від ваги качки (все залежить якої прожарки ви любите мясо, бо я люблю добре просмажене) в рукаві для запікання, який я при кінці розпорюю зверху щоб трохи припеклась шкірки, багато хто відрізають найтонші частини крил бо вони в основному найшвидше запікаються і потім просто пригорають, я розпорюю рукав десь в середині запікання і час від часу полиаю качку тим соком що виділився, але тодв прикриваю той рукав бо вона тоді буде чорна ззовні
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Качка від @Marcipanka
    "Я попередньо мариную два дні. Маринад: соєвий соус, сік з половини лимона, вичавлений часник. Цією рідиною обливаю качку, солю/перчу і ставлю в холодильник. Періодично виймаю і перевертаю, щоб рідина добре промаринувала. Перед запіканням фарширую різаними яблуками і апельсинами. Печу в рукаві, для 2кг качки 1,5 години при 200 градусах достатньо, в кінці ще змащую медом."

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    О, засмакувала качка)) Я щось теж таке хочу, сама не знаю що) А хтось знає, скільки вона коштує в Ашані? В Арсені кг десь 75 грн....
     
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в Ашані десь приблизно так само коштувала, але памятаю минулого року перед НР не було її там
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Минулого року ми в Метро купляли за 2 дні до НР, ціна практично всюди однакова, +\-..
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені треба в тему про затурканих чи для тих, хто в танку. Я тільки зараз доперла, що Новий рік вже в суботу:girl_haha:Підкиньте ідеї для дієтичного святкового меню.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    В мене таки певно буде гуска запечена, ну бо маю домашню, а ну його той феншуй. Ще тірамісу, канапки з соняшникового хліба+сир філадельфія+оселедець+зелена цибулька. Якийсь би гарнір ще придумати до тієї гусочки, але цікавий, не знаю що придумати. Ну і салат певно буде з міксу салатів+черрі+пармезан. Що там ще йде в той салат? Може оливки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    В мене буде кролик в рукаві печений, канапки з ікрою, салат під шубою. Хотіла ще з руколи+черрі+фета+оливки, але рукола 45грн в запаяній пачці, то троха перебор як для трави. Вафлі, перемазані згущонкою і може кекс з сухофруктами. На гарнір ще теж не придумала - постою, послухаю...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    В нас традиційно на НР вже запечені перепілки з яблуками і картоплею в рукаві ( дуже ніжне і легке для шлунку м'яско), салат Шуба і ще якийсь з салатом-міксом, канапки з ікрою, червона рибка( сама солю) і торт "Карпатка". Ще узвар певно зварю. Думаю для двох нормально буде;):girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я планую легкі закуски, бо будемо в сімейному кругу, гостей не буде, то ж "поляну" не накриваю:girl_crazy: Хочу салат з тунцем і авокадо, канапки з ікрою, сирне асорті, фрукти. Ще б якесь м'яско придумати цікаве, може телятину запечу чи стейк і подам з ягідним соусом. Ну і на десерт щось легеньке, може галеретку яку чи чізкейк без випічки:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в нас меню "поєднати непоєднюване":)
    запечу рибку з овочами і травичками, салат рукола, фета, черіки. чоловік замовив олів*є, картоплю зі шпондерком і часником запечену у фользі.
    спечу сирник:nyam2:.
    на післяноворічне 1 січня хочу пельменів зробити заздалегідь
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ой же і любитель я дедлайнів - врешті аж сьогодні спекла той штолен, ну, до Різдва ще 8 днів, настоїться мінімально) а один може спробуємо ненастояним на НР, залежно, чи буде в мене натхнення ще до якихось "шедеврів")
    Отакі засніжені і дуууже ароматні: IMG_20161229_174647.jpg

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 1
  18. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Поділіться рецептом будь ласка:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    В нас качка дуже часто ул.блений рецепт чоловіка: натираю качку сілью з перцем + часником. Маринад з гірчиці+соєвий соус+мед+можна травки за бажанням. (деколи додаю бальзамічного оцету:crazy:ну то я таке люблю). Замаринується 1-2 годинки, і в духовку (в ідеалі на вертиль, чи як та палка в духовці називається:haha:
     
  20. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Маю журавлину морожену, але не знаю, як зробити соус до мяса з неї. Підкажіть, будь ласка.