Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Kshusia однозначно Грінвіль будує якісніше ніж Парус. Я працюю недалеко від Парус Смарт, то там найближче виробництво десь за 700-800 метрів (фірма по виробництву пластикової тари), набагато ближче до них, а точніше майже поруч Глобус Парк
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Adeo

    Adeo Active Member

    Теж таке читала і в основному про забудовника Парус більше негативу, ніж позитиву. Нас це власне і зупинило, хоча на Трускавецькій (Парус Смарт) планування досить симпатичне, район непоганий, тихий, до вул. Стрийської хвилин 5-8.

    Тепер розглядаємо ЖК "Америка", але там 1-ша черга мала здатися ще в 2017, здається, досі не здали і до кінця літа точно не здадуть. Хоча продають вже 6! чергу.
    Там нюанси з військовими і замовник Прикордонна служба (оО, Ріел взагалі ніяк не фігурує). От і страшно.

    Другий варіант - ЖК "Леви міста" на Стрийській (Галжитлобуд) -- ніби забудовник надійниший, але район шумний, тюрма збоку.

    Хтось може щось порадити?
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ми розглядали ЖК Америка для себе. Прикордонники там збоку прилаштувалися, погоди не роблять, хіба вікна квартири в їх будинок впираються.
    Плюси: - розташування;
    - підрядник ( АВР буд).
    Мінуси: - щільність забудови;
    - катастрофічний брак паркомість;
    То було 1,5 роки тому, може шось змінилося.
    Ми хотіли взяти квартиру вікнами на Динамо, бо решта.... один одному в вікна зазирати.
     
  4. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Та там вроді та тюрма закрилася...
    Ми поки дальше в пошуку
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А не розглядали район тролейбусна-трускавецька? Там будують багатоквартирні триповерхові будинки.
     
  6. Adeo

    Adeo Active Member

    Маєте на увазі Глобус Парк, Авалон Холідей?
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якраз кума взяла в Холідей, теж довго шукали. Але там поруч є низькоповерхова забудова, власне на 3 поверхи + мансарда через дорогу від них, і багато стоять збудовані. І там знайома куми продає в готовому будинку якраз квартиру на 3 поверсі з мансардою. В принципі, можу спитати деталі, якщо вам цікаво.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Adeo

    Adeo Active Member

    Авалон Холідей гарний проект буде, але нам трохи задовго чекати (там здача десь 21 рік, якщо без затримок), та й трохи лякає та Сокільницька прописка. Але загалом район там затишний досить і буде розвиватися.

    За ті трьохповерхові, спитайте, будь ласка, або напишіть мені її номер в пп. Я зв"яжуся тоді з нею напряму.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так, там через 2 роки здача. Але в їх будинку на Зеленій різниця в ціні виходила більше 10 тисяч за подібні квартири, тому так. Я теж думаю, що там класний район. Якщо ще збудують обіцяні школу і лікарню, то люкс.
    Пс: Кинула номер в пп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дівчата, хто знає куди дівся офіс "Міста трав", що був на Кульпарківській? Мама сьогодні хотіла до них зайти, каже закрито там і немає вже офісу. Дуже щось мене то все насторожує(((. Цікавить будівництво секції Б3 (планована здача -перший кватал 2020 року), а там все позагороджувано і нічого не будується, принаймні не видно і неможливо попасти на територію. Хотіли підійти в офіс-запитатися, так вже й офісу там немає(((. Може хтось щось знає?
     
  11. Adeo

    Adeo Active Member


    --- дописи об"єднано, 8 Травень 2019 ---
    Може напряму до компанії-забудовника звернутися з таким питанням?
     
  12. Louth

    Louth Well-Known Member

    Біля мене, на Княгині Ольги, 100 - є відділ продажу "Greenville". Це ж вроді і є "Місто трав"? Вони тут будують декілька будинків біля "Доброї оселі", наразі робота рухається.
    Глянула на їхній сайт - Контакти - Місто трав - тут ще вказано контакти і офісу на Кульпарківській, і Кн.Ольги.
     
  13. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Всім дякую. Звичайно, що я звернулася до представників компанії. Хотіла просто почути думки,так би мовити, "з боку". Дійсно офіс тепер лише на Кн. Ольги, хоч раніше був на Кульпарківській (суто по "Місту трав"). Напрягає, що нічого не повідомляють клієнту, тупо з"їхали і все, розумій як хочеш. Так само як вже третій місяць говорять що ведуться фундаментні роботи і от-от почнуть зводити будинок (так казали в лютому, і так кажуть тепер), на територію (щоб подивитись своїми очима що там відбувається) взагалі не попасти, хамовиті будівельники-то є щось. Не знаю навіть...(((
    Хотілося б почути думки тих хто купував там житло у перших чергах
     
  14. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ми розглядали це житло, є дівчатка, тут на форумі, які вже заселилися...
    Були останній раз там в лютому, то нас попереджали, що вони з‘їжджають з цього офісу і будуть на кн.Ольги. Тоді нам показували будову, вроді все ок було... але на той час залишилися лише 1К, нам це не підходить... Загалом зібрала багато інфи, і це був один з кращих забудовників в нашому списку.
    Наразі їздили дивитися на Greenville Park, але нам не підходить район. Тому дальше в пошуку)
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kshusia, недалеко парус почав будуватися.
     
  16. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Все ж таки Парус у нас випав зі списку, більше - ніж +, зараз переглядаємо Авалон.
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kshusia, чому авалон більше плюсів? Ми в свій час парус і авалон розглядали. То якість будови там однакова.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Adeo це теж Сокільники. забудовник -Дан буд.
    дуже швидко будуть, бо це лиш 3 поверхи.

    але там вже їх трохи є тих будиночків.залишилося здається ще 1 черга і все
     
  20. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Їздили дивитися на Авалон на Зеленій, впринципі хороша будова, є декілька гарних квартир і ціна норм, АЛЕ, дивилися ззовні на будинок, і там де хотіли б квартиру, з даху все мокре було, все в потьоках, як шарга...це на цеглі, от тепер думаю, чи не буде вологості і чи не буде мокріти стіна?
    І ще, хто живе в тих районах, дивлюсь там він дуже виробничий, як добиратися...чи є великі пробки в час пік, що скажете?
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2019 ---
    Тривожать мене відгуки про Парус Парк...багато пишуть, що забудовник не добрий, були також на Парус Смарт, то на скільки чула, що здача першої частини вже мала бути, а там ще впринципі роботи не початий край, незнаю, дуже важке рішення, ми вже по декілька разів всіх промоніторили і дальше стримуємся, дуже важкий вибір