Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Мене злить у забудовниках, що ціни такі маленькі на 1, може ще бути 2 поверх+ якщо розтермінування, то ціна + 1500 тис за кВ м. Чому ціна не фіксована? Якщо я оплоплачую більше половини. Я шокована! Здача 4 кв. 2020 р., а розтермінування на 15 міс. :girl_devil: Чому не до завершення будівництва?
    І чи є ризик купляти житло на 0 циклі перед виборами? Скачки долара і все таке..
     
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Читайте в договорі чи ціна фіксована, має бути чітко розписано всі платежі на цих 15 місяців, чи не лишають вони за собою право корегувати ціну за будь яких обставин.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Знаю, що Вам від того не легше, але якщо забудовник дає розтермінування, він має ті кошти чимось замістити. Вони ж не лежать в них на рахунках, за них ведеться будівництво.
    Відповідно, якщо забудовник для збільшення продажів пропонує «розтермінування», натомість, швидше за все він залучає банківський кредит.
    Під 18-22% річних + біля 2-3% одноразових витрат (комісії, страхівки, нотаріальні витрати).
    Ось і помножте ці відсотки на Вашу суму, і вийдете на 1500 на метрі.
    Математика проста.
    Пи.Си. Я не працюю в забудовника і нікого не намагаюсь виправдати чи захистити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Цікавить Еко Дім на Стрийській, можливо може хтось щось розказати) Цікавить будь яка інфа)
     
  5. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, хто придбав житло у "Галжитлобуд", цікавить вул. Трускавець? Відгуки якісь неоднозначні.....
     
  6. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Цікавились цим об'єктом ще коли ціна була 11900. Територіально то вже не територія Львова. Почали будувати від тих дальших секцій. Знаю, що по першій черзі залишилось наявних квартир 30. Нам там не підішли літаки, доїзд. Сам Галжитлобуд виступає лиш торговою маркою, а забудовники на їх об'єктах різні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    30 квартир, це багато? А де глянути забудовника? Я навпаки думала, що літаки не буде чути, бічна вулиця Наукової і школа досить близько ( дивилась по карті) Можливо, ще хтось, щось чув про ЖК Глобус?
    Kalyx, ви в якій новобудові квартиру взяли?
     
  8. Adeo

    Adeo Active Member

    Всім привіт, може хтось купив або приглядається до Америки ЖК Ріел (вул. Наукова)? Які відгуки?
     
  9. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Ми не взяли, але активно цікавились цим районом. Глобус Парк ближче до Стрийської, між ним і ЖК на Трускавецькій добряча відстань. Власне там вже друга черга. ЖК Глобус Континент на Трускавецькій теж продає вже другу чергу. Цей ЖК і ЖК Галжитлобуду поруч, влітку Глобус тут вже мав почати робити дорогу до першої черги, був ще вибір квартир з 1 черги, а 2 - тілбки почали продавати.
    30 квартир на ту першу чегу в Галжитлобуді то мало, розібрали там квартири через ціну. Коли їздили туди на об'єкт, якраз літак йшов на посадку — все перед майбутніми вікнами)
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2019 ---
    Забудовник тут Новобудови Львова | Купити квартиру у Львові | Продаж квартир
     
  10. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    От і мене ціна спокушає:girl_blush2: але не знаю чи вартує брати.... Сумніви мене мучать....
    Я зрозуміла, що ви не брали, але цікавить якого забудовника обрали? Я вже замучилась шукати ... Хочу, щоб і забудовник надійний і ціна привабливо, якщо таке можливо:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ми приглядалися, десь рік тому. З того, що будує РІЕЛ на теперішній час мабуть найкращий варіант. По цьому об’єкту підрядником виступає АВР Буд. Вони добре роблять в рамках бюджету який виділяє РІЕЛ.
    Щільність забудови там вражає, сусіди будуть один одному у вікна зазирати. Паркомісця теж будуть проблемою.
    А місце мені дуже подобається. Ми розглядали будинок С ( ніби) той що над Динамо. Але мінуси для нас конкретно перевищили плюси.
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Хтось бачив хати від забудовниказ ремонтом? Так шоб бах, заїхав і живеш?
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @iriwa РІЕЛ робить. Але всі плюються. Так щоб забудовник одразу з ремонтом продавав - не зустрічала. А замовити в забудовника можна.
    І ще ЖК Щасливий, той на Тракті. Вживу не бачила, але на фотках класно виглядає. Плюс вони не дорогі
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    5 років тому брали в Інтергалбуді з ремонтом. Ціна була +5000$ доплатити за ремонт однокімнатної квартири на 35м2. Можна в них поцікавитись, може вони і зараз так роблять. По якості ремонт простенький, мінімалістичний, але того цілком вистачає.
     
  15. Adeo

    Adeo Active Member

    Те, що вулик - це правда . Хоча дуже гарний і в хорошому місці.

    А де в результаті взяли?
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Взяли на Виговського, Мій Дім. В чоловіка була непорушна вимога щоб будинок був окремостоячий, не ЖК і в перспективі не мав можливості в ЖК розрозтись.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @iriwa бачила ) була в гостях в бельгійському містечку. Загалом непогано . Правда на етапі ремонту вони контролювали і те що не подобалось , їм інакше робили.
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Але в бельгійському містечку якась така ціна була, що мене трохи шокувала на той час, як мені її озвучували.
    Звісно, переваги великі - заїхав в готове, ніхто з сусідів не дрелить тобі над головою переманентно, під"їзд і ліфт не загаджений будівельним сміттям.
    Але для людей, які хочуть дизайн і функціонал "під себе" (тобто чітко знають, чого хочуть) може не підійти, там вроді проекти менш більш типові.
     
  19. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Отже, ми майже придбали квартиру у Глобус парк, хто чув негативні відгуки, або реальні історії про них, пишіть!!! Інформації у неті мало.... Перевіряли інформацію по цьому сайту Globus Парк - Асоціація західноукраїнських забудовників ніби все добре. Хто мав досвід купівлі новобудови порадьте як краще перевірити забудовника, підписання попереднього договору треба проводити у присутності свого юриста? Нам сказали що все робить їхній нотаріус. Можливо хтось вже придбав в цьому ЖК квартиру? Перевіряв документацію? Відгукніться!
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    З власного досвіду раджу на всі угоди, в т.ч. підписання попереднього, ходити з юристом.
    Вони беруть не дорого за годину. А пояснити і зекономити можуть багато.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1