Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Зверніться до дизайн студії HEG, в них ціни якщо порівнювати з іншими дизайнерами то норм. Не знаю як щодо самого дизайну(кольорів і т.д) але з плануванням і комунікаціями допоможуть розібратись. Тобто з однокімнатної допоможуть зробити двох.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    може влітку було і дешевше , або райони не популярні. Я вже два місяці шукаю двохкімнатну квартиру Франківський_галицький район, Стрийська, сама дешева була за 26000, але ще часів Совєтського союзу, прохідні кімнати, тре робити все вікна-двері-паркет і всю сантехніку. Трохи кращі 31000, але ще послуги ріелтора.
    Тепер шукаю новубудови, вивчаю, але чи реально купити за 30000?
    а ще ремонт:girl_cray:
     
  3. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    За 30000 реально купити, а за 34-36 вибір до кольору до вибору. Літом на Науковій в хорошому стані 3кім в будинку 2010р за 34тис була, причому з комісією ріелтеру. При виборі квартири головне не спішить, інколи попадають хороші варіанти.

    Щодо перепланування. Ми якраз зараз в процесі ремонту. З власного досвіду пораджу, якщо жертвувати вікном, то в кухні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене спальня без вікна, освітлення вирішили склоблоками під кутом до вікна, кімната прекрасно освітлюється, витяжна решітка біля стелі і зазор під дверима вирішує вентиляцію. Зараз доставили кондиціонер, то взагалі з циркуляцією повітря в кімнаті проблем нема
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    під підвісною стелею пускали? А кондиціонер тягнули скільки метрів?
     
  6. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, ви ще пишіть забудовників, хто в яких купував? На яких форумах дивитись, киньте лінк. На рахунок невчасної здачі будинку, наші знайомі купили в ЛеопольТауні, 2 будинок, то мали здати ще в червні, а реально здадуть в грудні. Також їх розглядала, але вже не знаю... Мені подобається "Місто трав" але для нас дорого, бо вже таку маленьку 35 кВ не хочемо, де ми там з 2 дітьми подінемось... Хоча колись люди жили і в малесенький квартирах. Хто побачить якісь гарні пропозиції продажу квартир, новобудови чи жилої, кидайте на сторінку:kisss: Бо думаю, що ще довго буду в пошуках житла:girl_in_dreams:
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @Zaychenya, підвісну не робили, власне для кращої циркуляції повітря, звичайна решітка на видув, кондюк в великій кімнаті навпроти дверей, потужність кондюка на площу двох кімнат.
    Писи. @Zaychenya Решітка в стіні, трохи не естетично, але практично)
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2018
  8. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, які відгуки про Жк Авалон? Будують на вул Зеленій, відкрили продажі квартир на вул. Липинського.
     
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я інколи попри цю новобудову їжджу. Трохи прийдеться топати до найближчої зупинки, якщо з дітками - то не дуже варіант. Поблизу нема магазинів, найближче куди їхати - то на Іскру. Відповідно до садочків далі й т.д.
    А "Ваш дім" не дивилися? Вони географічно не дуже там далеко один від одного, але там вже давніше заселений район, який активно розвивається, є купа магазинів, перукарня, стоматологія, сауна й т.д., й навпоперек через колію до садочків-шкіл близько. В мене там брат живе, то дуже подобається як організовано простір без машин - внутрішні дворики дуже доглянуті, все є, машини тільки по периметру на стоянках. І якість будівництва там нормальна.

    п.с. ще поруч цього забудовника бачу що активно будує Гранддім, але яка там якість - не знаю

    - в цьому комплексі ціни нижчі, в принципі нормальне сполучення, якщо не помиляюся, брала форумлянка
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Розтермінування дає "Зелений двір" терміном на 10 місяців, перший внесок 30% від вартості квартири, а решта суми розділяється на 10 місяців.
    Ціна вища за 1 м2 , порівняно з тою, якщо вносити оплату одразу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Він відрізаний від цивілізації. Тобто, якщо є машина, то всі питання відпадають, а якщо топати в той же садочок чи школу, або як діти підростуть відпустити їх тим пустирем поміж гаражами самих ? Я один раз під вечір йшла тією дорогою і досі радію, що ніхто мене по голові не шандарахнув.
    Там не просто невеликий шматочок, там треба так добре пройтися дуже неприємною територією.
    В решті - з усім погоджуюся, комплекс чудовий. Самі не раз дивилися на нього, відкинули з вищеописаних причин. Всі надіються, що розбудують цей район. Але коли ?
    @Luchik ви розглядаєте лише Львів? Винники? Сокільники? Муроване? Жовква? Трохи далеко, але там пів міста виїжджає зранку до Львові і ввечері повертається назад. Школи, садки, магазини, базари і будують багатоквартирні будинки за прийнятними цінами
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Там капець зі школами, добиранням, та й навіть магазини мені після львівських ніякі. Цього року, коли перекрили головну вулицю, виїхати-заїхати було можливо лише по об'їзній або якимись манівцями. Ми мали комедію: їхали з дому в нижній частині до мами в верхній і не доїхали, бо всі відомі дороги були заставлені блоками)) ну це хоч явище тимчасове, а громадський транспорт - постійне. Садочок правда новий відкрили. Словом, без машини там так само тяжко, мабуть, як і в Вашому домі, ну хіба дітей можна пустити гуляти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Львів так масово забудовується, що я сама просто в шоці! Забудовників купа! Десь чула, що багато із сходу купляють, хоча подружка з Києва, говорить, що в них така сама ситуація.
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2018
  14. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Не лише Львів, ніби добрі пропозиції є в Сокільниках, але знову ж таки, як зі школою, гуртками... Як батьки встигають на роботу і щоб діти всюди встигали ходити? Нам також говорили, що з Винник у Львів, рано і ввечері, не можливо добратись, все стоїть. Муроване, Жовкву не розглядати. "Ваш дім" щось вчора переглядала, але мені здається, що цей комплекс вже будується багато років, тобто по секціях, і постійний гул машин, кранів .. Чи то я щось наплутала? І справді, мені хочеться, щоб близько була школа, церква, магазини, спокійний район, хочу любити свій будинок))))
    Але, думаю, що так всі хочуть!)
     
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    дуже непоганий забудовник, один з кращих по Львову серед недорогого житла, тим більше має купу варіантів квартир-студій... так звичайно не зовсім близько до інфраструктури, але я думаю це питання вирішиться в кілька наступних років, так як цей район активно забудовується
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    там так не чути, в брата прямо через пару метрів будують наступний будинок. У внутрішньому дворі взагалі не чути. А через Зелену (дорогу) через колію, до Іскри, базару йти 10-15 хвилин, залежно від темпу. Знову ж таки, зразу біля колії там ринок активно розбудовують. Так, та дорога, що веде безпосередньо до будинків - страшненька, але знаю, що мешканці активно воюють й обіцяють їм після завершення будівництва від тих інших забудовників зробити таки її.
    @Мацьопа там живе, можете її попитати детальніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Таки відрізаний, проте не дуже. Без машини теж можна прожити. Дорогу від масиву до Зеленої ремонтують (вже правда рік), і попри ту дорогу ще 2 новобудови мають здати до кінця року - тож має бути значно краще і спокійніше тудою ходити. До "Іскри" 20 хв пішки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rinakovsa

    Rinakovsa New Member

    Добрий день хто купив квартиру на Малоголосківській в plus development. Сусіди відгукніться
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    при купівлі житла біля Львова ще варто враховувати варіанти в"їзду в місто. Чи достатньо варіантів дістатися до міста (я про можливі затори в пікові години).

    Наприклад, виїзд зі сторони Грінченка, мертво стоїть в години пік (коли народ зранку їде на роботу і ввечері повертається з роботи).
    Бо там 2 смуги, і об"їхати не дуже є кудою (є варіанти, але частина людей про них не знає, а частині шкода товкти машину по ямах)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Можливо, хтось чув про забудовника Etalon House? Які відгуки? Screenshot_2018-12-30-01-02-09-724_com.android.chrome.png І як сам район?