Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. maavka

    maavka Well-Known Member

    Можливо комусь цікаво буде. Я створила пост у фб, в групі "Людоньки порадьте" (оскільки там аудиторія велика) щодо відгуків про новобулови. Ось Galinka Yaremchuck, там є багато цікавих коментарів. Кого нема у цій групі, добавляйтесь, тоді зможете прочитати коментарі
     
  2. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, чи можливо за +-20000$ купити у Львові 2 кім. квартиру? Які забудовники надійні? Район принципового значення не має. Інформації у неті купа, не знаю що якої сторони до цього всього підійти..:girl_blush2:Чи краще звернутись у відповідну фірму, яка зможе підшукати потрібний варіант, чи самій пробувати? Прошу поради з власного досвіду. Всім наперед вдячна!
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Luchik в новобудові навряд чи. Та й на вторинному ринку то хіба околиця і хрущовка , панелька
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Новобудова за 25тис. може в Рясне 2 бути. Знайомі влітку за 30тис. купили 4-кім. на Левандівці, хрущовка, занедбана, але некритично. Інші райони за 2-кім. потягнуть 30тис і далі. Ну це те, що я знаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Сумно..
    --- дописи об"єднано, 27 Вересень 2018 ---
    Цікаво, а з однокімнатної, двох реально зробити? Зараз однокімнатні по 45-50 кВ...
    --- дописи об"єднано, 27 Вересень 2018 ---
    До речі, дівчата ви довіряєте рейтенгам забудовників, от таке знайшла Screenshot_2018-09-27-13-51-25-704_com.android.chrome.png
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ні, абсолютно)
    То рейтинг не по довірі чи якості, а по попиту на житло. Ціновий сегмент нижче середнього в основному
    З однокімнатної можна зробити дві невеличкі кімнати. При плануванні треба дивитися чи вікна дозволяють і чи можна відгризти кусок кухні.
    Знайомі мають однокімнатну в еко домі, то там , якщо пожертвувати коридором і денним світлом в кухні вийде нормальна двохкімнатка. Але чи варто?
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Реально. 2-к на вторинному реально за 25 тис. купити. Наші друзі влітку продали 2к за 25тис, зараз долар росте, а це не сприяє росту цін на вторинці.
    Але я б шукала новобудову, 1-к й робила б перепланування. Я тим рейтингам не довіряю, шукала інформацію по забудовниках сама. Друзі брали в "Інтергалбуд", "Грінвіль", "СБ груп" - то не було нарікань щодо якості робіт.
    Врахуйте тільки, що 1-кімнатні - найпопулярніші й розходяться як гарячі пиріжки. Наш забудовник ("Нове місто") коли почав будувати 2 будинок, то ще до запуску продаж на 2 будинок вже була неофіційна черга на однокімнатні, і їх всі розкупили за перші 2 тижні старту продаж.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Luchik подумайте чи вам буде вигідно переробляти. Знайомі в Карпатбуді собі переробляли. Потратили купу часу і грошей. Різниця між 1 і 2 кім. буде в середньому 6-7 тис. дол( а мо й менше). Ну так, суттєва сума, але чи не краще позичити - взяти кредит? То не є непідйомна сума.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Я в Карпатбуді, теж переробляли. По часу аж один день на валення стін і плюс пару тис. за вивіз будівельного сміття.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну то напевно ще залежить від типу перепланування. Я не знаю точно. Знаю, що жалілися на перепланування.
     
  11. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Ми і однокімнатну квартиру хочемо у розтермінування, хоча б на рік. Гроші важко заробляються, а швидко витрачаються. Коли одружились, жили для себе, і ні про що не задумувались, а тепер, коли 2 дітей, оговталися, що власного житла нема, а жити з батьками, ніби і зручно, але вже хочеться подорослішати) І от, до чого то я, мені підходить будь- яка, але своя, чоловіку треба двох, бо з дітьми в кімнаті спати не хоче... Переробляти ми не боїмося, бо все робить чоловік сам. Я от думала, що велику кухню можна поділити на 2 зони, розділивши її розсувними дверима, можливо скляними затонованими, або взяти дизайнера, щоб щось підказав( цікаво скільки вони коштують), бо якщо перегородки, то кухня або кімната будуть без вікон...(
     
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    реально, пишу з власного досвіду, купили 1кім+студія (43кв.м.) і розділили кухню на невелику кімнатку і власне кухню (7кв.м., але вона без вікна), можна було ще балкон вибити і продовжити кімнату але ми цього не робили... Своя квартира (навіть маленька) однозначно краще ніж з батьками жити, ми купили те на що грошей вистачило, в борги не хотіли влазити (навіть якщо це 6-7тис. у.о.), ремонт робимо своїми силами (виходить реальна економія)
    чесно ще не чула щоб якийсь забудовник будував без косяків, є звичайно трохи кращі і трохи гірші, але в тих кращих і ціни вищі(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @Zaychenya , напиши :girl_smile:
    А по суті - розтермінування мало хто дає, знаю, що той же інтергалбуд давав, але там саме місце було не найкраще в конкретного будинка, й планування квартир.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    В якого забудовника брали?
     
  15. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Screenshot_2018-09-27-17-03-33-918_com.android.chrome.png Хтось такий варіант розглядав? Чи добре сполучення зі Львова? Чи краще за трохи більші гроші взяти в ЛеопольТауні чи Еко..?
    ]Хтось живе на Тракті?
    Screenshot_2018-09-27-17-12-39-145_com.facebook.katana.png
    Бо останні роки, мені чомусь ближче Наукова, Стрийська, Кульпарківська...
     
    Останнє редагування: 27 Вересень 2018
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Адамас, добудовують ще один будинок поруч нашого
    найкраще поїхати туди і наглядно подивитись віддаленість від інфраструктури, принаймі ми так робили, бо карті дивитись то все умовно, треба реально оцінити все на місці. Також добре якщо є машина і можливість нею їздити часто, бо якщо банально до найближчої школи/садка/магазину далеко то тут без машини нікуди
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можна розвалити стіну між кухнею і кімнатою, в залежності від планування захопити і коридор. Потім відмурувати окрему кімнатку, а з метрів, що залишаться вийде кухня-студія. Зона готування ставиться під дальньою стіною, її за бажанням можна відділити ширмою чи барною стійкою. Ближче до вікна - вітальна зона. Ну, або робити дві окремі маленькі кімнатки і маленьку кухню.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Цікаво, а коли вони будують можна сказати, щоб перегородок в квартирі не мурували?)))
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То від забудовника залежить. Є, що погоджуються, а є - що будують і здають згідно своїх планів, а власник потім сам переплановує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    На рахунок без вікон, то я б краще робила кухню. В кімнату бажано вікно, ну і провітрювати зручніше. А витяжка і таку буде втягувати з вулиці (якщо готувати, щоб не боятися протягу можна виходити з тої кімнати. Перегородку краще з гіпсокартону з тою "ватою" всередині. Дуже добра звукоізоляція. і дешевше аніж цеглою чи газоблоками. (якщо робити поокремі). В ідеалі якщо кімната з 2ма вікнами. В нас так кухня була. То ми розділили на кухню-їдальню і спальню.
    можливо, подивіться якусь новобудову "з фундаменту", кінцевий термін оплати - квартал до здачі. Ну і ціна буде різнитися +- на 100$ за квадрат нижча. Але тоді доплюсуйте ще пів року на ремонт. (Якщо, звичайно, плануєте і можете пожити з батьками). Уважно подивіться по форумах, які будинки вчасно здаються (максимум 2-3 місяці затримки - допустимі норми).
    залежить від забудовника. Є такі, що взагалі лишають без стінок (лише несучі). В нашому випадку - то не дозволялося навіть одні двері перенести. Потім самі розбивали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1