Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Сирість - це, мабуть, проблема окремих квартир, або секцій. Будують якісно, але благоустрій як попало, я б сказала, навіть жахливенько. Поклали дорогу, тротуар, через піроку суцільні ями. Всі секції здають з величезною затримкою, десь біля року. Також були проблеми зі створенням ОСББ, забудовник нав'язував свою УК.
    Обіцяють одне, по факту інше. Всяких нюансів багато, і щоб добитися свого, треба за ними побігати і відростити зуби. Дівчата з відділу продажу ввічливі до тих пір поки гроші не завезете, а потім це щось з чимось, вплоть до відвертого хамства. Ті знайомі, що вже живуть - задоволенні(перша черга), ті, що чекають здачу чи роблять ремонти трохи розчаровані, але кажуть, що за ті гроші в Львові кращого б не знайшли. Але це суб'єктивна думка)))
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2018
    • Інформативно Інформативно x 5
  2. ghj

    ghj New Member

    Хто що чув про Будівельну компанію Бевер, чи АВР-Буд - цікавить їхній проект на вулиці Лемківській, 26?
     
  3. Sofia S

    Sofia S New Member

    Якщо говорити про благоустрій, то я його бачу в ЖК "Новий" на К. Мікльоша (забудовник "Метгал"), дуже все гарно там збудовано, шкода що останній будинок був зданий в 2016 р., саме там купивала б квартиру) зараз зазвичай просто ставлять на вільному клаптику будинок і все, не думаючи що навколо нього, куди вікна виходять, цікаво хто що може сказати про ЖК "Арена" також забудовник "Метгал"?
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Нам казав підрядник, який будує зараз кілька ЖК у Львові, але не Арену, що по якості це мабуть найкраще будівництво в місті, на даний момент. Нам не підійшло місце
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Sofia S

    Sofia S New Member

    приємно чути, купили там квартиру, наразі в тому ж районі живемо, тому місце нам підійшло)
     
  6. Sofia S

    Sofia S New Member

  7. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хтось проживає в ЖК «Південний» в Сокільниках біля Галіції? Які враження? Може хто має графік маршруток з ЖК до Ашану?
     
  8. Sofia S

    Sofia S New Member

    не проживаю, але знайомі купили там квартиру, на мій погляд з плюсів це те, що 5-ві будинки, і дуже гарні планування квартир, і оптимальна ціна за м2, мінус - місце розташування, важко добиратися, але якщо маєте власне авто, то ок, але знову ж таки садок, школа і т. д.
     
  9. Vushenjka

    Vushenjka New Member

    А що скажете про Карпатбуд? плануємо купити квартиру від цього забудовника, але прочитали купу відгуків про будинок на Випасова 11 і тепер сумніваємося(
     
  10. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Будують на рівні зі всіма, просто вони давно на ринку і це дає певні гарантії, що будинок таки буде збудований. Але треба за ними дуже сильно пильнувати і в буквальному сенсі «вигризати» їхні косяки.
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    @Vushenjka, я в Карпатбуді брала квартиру. Збудовано якісно, ледве кондюк поставили, така міцна стіна була. Але забудовник поставив браковані ліфти і наше осбб вже не один десяток тис. в ремонти вклали.
     
  12. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    @Raven а ви їм претензії виставляли? І взагалі чи вдалося вашому осбб аби вони доробили—поправили свої недопрацювання ?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    @Gudzyk, виставляли. Але вони проблему вирішували тимчасово. Те що ліфти були браковані, ми взнали тільки по закінченні гарантії і зняття їх з балансу карпатбуду. Тобто вони тягнули до останнього, щоб термін гарантії відбути.
     
  14. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    А чи зробили вони вам вуличне освітлення? Ато ми ніяк не можемо цього від них добитися.
     
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    купила там квартиру, ще будують.
    --- дописи об"єднано, 19 Вересень 2018 ---
    Садок недалеко, відносно, будують державний. Там де йде дорога на Наварію, під мостом (При хорошій погоді можна пішки прогулятися полями). А в школу то напевно всі до Львова везуть, хіба може в Скнилові є, бо Сокільницька далекувато таки. Ніби десь читала що планують коло церкви будувати ( тої що біля дороги на Наварію), але чи то так буде то невідомо
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    @Gudzyk, наскільки я розумію, то зовнішня сторона будинку освітлюється містом, а двір має ліхтарі над під'їздами, того світла вистачає.
    --- дописи об"єднано, 19 Вересень 2018 ---
    У вас зовсім ніяк не освітлюється територія??
    Ваші ліфти нормально працюють?
     
  17. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Ліфти ще не запущені. Хоч будинок скоро 7 міс. :girl_sad: як зданий. Вуличного освітлення взагалі нема, тай у під’їзді також :girl_cray:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    А забудовник не озвучував терміни?
    Нам забудовник сказав перших 12 місяців на ліфти не розраховувати. Будинок зданий в травні, всюди активно йдуть ремонти, я так подивилася на тих майстрів і на їхнє ставлення до чужої власності.... ну і добре що не запустили ліфти
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Ви належите до їх жеку, вони роблять освітлення зовнішнє і в під'їзді.
     
  20. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Сказали поки не буде заселення 60—70%.
    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2018 ---
    Ми зараз активно оформляємо осбб, тому не думаю що від них чогось дочекаємося.