Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Patty ми були тут
    ЖК Глобус Меридіан Львів — Новобудови Львів — NOVOBUDOVY.com
    Виглядає далеко не найгірше. Це, нажаль, все що я можу сказати) Якби підійшов нам будинок однозначно « пробивала» би забудовника. Зараз є повно адвокатських контор які надають таку послугу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Можете ще глянути забудовника ПП Данбуд. Це Сокільники, але недалеко від Наукової, Пулюя. Ми задоволені)

    Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    літаки не заважають?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Та ні. При закритому балконі навіть не чути.

    Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Pasqualina

    Pasqualina New Member

    Доброго вечора, мене цікавить ЖК Малоголосківські Пагорби , забудовник Нова Оселя. Можливо хтось володіє якоюсь інформацією, або придбав там квартиру...
     
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ми купили в першому будинку на Малоголосківській. Загалом, задоволені. Будинки здають вчасно, стіни рівні, особливих проблем не було ні в нашому будинку, ні в наступному.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    то ми з вами сусіди, майже) ми не живем там, бо зараз в сша, але забудовником в більшості задоволені. Здано було в термін, з грубшого все зробили, як обіцяли.
     
  9. Pasqualina

    Pasqualina New Member

    Дуже дякую за відповідь, а як вам район в загальному? В плані розв'язки і інфраструктури .
     
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Без власного авто - було би важко. Відразу у з Варшавської їздить 2 маршрутки : на Рясне і Лапаївку. Все решта з Чорновола, від Бомби.
    Зате тихо, спокійно і повітря чистіше. Планують після Пагорбів садочок будувати.
    Думаю, з часом якоюсь маршруткою з Підголоско з'єднають
     
  11. Pasqualina

    Pasqualina New Member

    Зрозуміло, а з парковкою там без проблем?
     
  12. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    А ми вже живемо. Одні з перших)

    Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. simona

    simona Well-Known Member

    Доброго вечора, хто може поділитись досвідом співпраці з ЖК Затишний дім, а також відгуками про отримане кінцеве житло.Дякую
     
  14. Pasqualina

    Pasqualina New Member

    Доброго дня, я придбала квартиру в Малоголосківських пагорбах від забудовника Нова Оселя. Можливо тут є майбутні сусіди ...?
     
  15. marsel

    marsel Member

    Є☺Ми купили в 3 будинку
     
  16. Pasqualina

    Pasqualina New Member

    Прекрасно, ми в 4. Може щось зможете порадити? вот зараз думаю чи робити підігрів підлоги. Які ваші враження взагалі від забудовника?
     
  17. marsel

    marsel Member

    Ми підігрів робили, але у нас квартира на першому поверсі.Але я б в будь якому випадку робила, принаймі там де плитка.Забудовником поки були задоволені.Але вже відомо, що вчасно будинок не здадуть.В офісі в них кажуть, що вийшов якись закон, що не можна тепер здавати будинок без благоустрою.Ніби через то затримка в кілька місяців
     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не бачила ще жодного будинку ( моніторила роками) , який би здали в термін згідно з декларацією. Хай собі роблять благоустрій, аби пускали до квартир робити ремонт, кому горить вже (Бо ж люди і винаймають житло, час - гроші). Потім, навіть як здають, навіть пороздають право власності - є максимум вода і світло ( для ремонту о.к.), а з газом пісня ще півроку мінімум. Запустити газ в будинок - ще той квест. Але як забудовник будує, здає, то вже добре. Затримки є завжди, аби не кидали , як еліта- центр чи подібні. ( Шкода, звичайно, що в нас такі реалії, впливу на забудовника немає зовсім, закордоном, напевно, була би якась компенсація, а ми тішимося, що на 3 роки не затримали і не кинули взагалі :girl_crazy:).
    Але нова своя квартира - то завжди позитив, незважаючи на нюанси. Швидкого і приємного Вам ремонту і щасливо жити в своїй хаті!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. marsel

    marsel Member

  20. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Ми щось не зробили підігрів біля вхідних дверей під плиткою - то дуже цього бракує. А у ванні підігрів то такий клас. Дуже приємно ходити.