Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Зараз така мода. Дуже багато забудовників показують спочатку проект на 1-2-3 черги, як то розкупили, починають будувати, заселяються - бац, 5-6-7... черга. Наперед не показують, бо мабуть буде важче продати. На Липовій алеї, наприклад, спочатку висів лише проект "буквою П", а коли добудовували останні поверхи, добавили картинку того окремого будинку, який ніби замикає квадрат двора. Відповідно, хто мав намір бачити парк, бачить двір, а парк побачать мешканці того останнього будинку... Але будували там гарно і відносно швидко, зараз затягнутись трохи, роблять вроді підземний паркінг, але в кінці воно все довше. Часи зараз такі, вільної землі все менше, жити в місті автоматично означає бачити вікна напроти... хіба добре придивлятися до ділянки, щоб навколо вже точно місця не було на інші черги :girl_crazy:. А Софіївка на місці Полярону, то логічно, що забудовник стратився на те, щоб повалити, вивезти то все, то не буде в один ряд будувати, як малював спочатку. Раз - і є вже в проекті будиночок напроти. Може, був і зразу, але першим покупцям показували тільки передній план, щоб не злякати... Великі міста все більше перетворюються на кам'яні джунглі, нема на то ради, громада мало важелів впливу на то має. Хіба вже як парк якийсь пробують знищити, то протестують... Хто хоче спокою і зелені, то хіба на хутір вибиратися...:girl_sad:.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. lunti

    lunti Member

    Дівчата, а що скажете за компанію Валенс? хтось щось чув? в них зараз є декілька проектів по Львову, на Зубрі, і в Сокільниках здається. все котеджі, виглядають гарно, а от інформації про них майже нема. буду вдячна за будь-яку інформацію.
     
  3. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @lunti, будують в 1,5 цегли(пустотіла) + 10 см утеплення мінватою. Планування мені подобається, але наприклад є ряд недоліків: фундамент не монолітний, здають "голий" котедж, без котла, розводки електрики, опалення і т.д. До Вишні дороги нема ніякої, зараз болото в коліна. У Козирній Вісімці вікна виходять на захід, де пару метрів до сусідньої ділянки, яка продається, тому ризик, що ви взагалі сонця не бачитимете великий, зважаючи як в нас забудовується кожен см^2. Щодо Династії, то можете глянути вживу, будинки майже готові, здача вже скоро. Особисто для мене, теж є певні недоліки.
    Біля котеджів біля 4 сотих, ціни на все ~90 тис у.о,. За ті гроші можна купити земельну ділянку в тій же Зубрі і Сокільниках і побудуватися самому.
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. lunti

    lunti Member

    Clementina, дякую за таку розгорнуту відповідь! чомусь в нас все так, виглядає гарно, а як глибше почнеш вивчати, то... Але бачу, що активно розкуповують ці котеджі, в Вишні вільних майже не залишилось, хоча 4чергу ще будувати не почали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, хтось щось чув за дім від Інтеграл Буду, той будинок що навпроти верхнього Шувару?
     
  6. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    У фб є ціла спільнота жителів цього будинку, пошукайте.
     
  7. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @iriwa, якщо не помиляюся ІнтергалБуд дає на нього розтермінування на 10 років під 3% річних. Але я б радила поїхати і самомому подивитися. Тим більше він зданий, можете зайти в під'їзд і поговорити з мешканцями. Тут перевага в тому, що можна все оглянути і пощупати, а потім приймати рішення, а не купляти кота в мішку.
     
  8. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Clementina я уже з одною панею, що в тому будинку живе, говорила. Каже що задоволена. Що її жахали що дім на болоті і стелі низькі, і ще купу казок наслухалася, але нічого з того не справдилося. Що вона загалом задоволена.
    Ото піду в розвідку якось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @iriwa дуже багато негативних відгуків в неті про цей будинок
    там дійсно проблеми такого плану є, а те що жителі цього ще не відчули то ще трохи зарано це відчути

    не просто так забудовник дає на цей будинок безвітсоткове розтермінування на довгий період, ніяк продати не можуть його, найбільше не пощастило тим власникам чиї вікна виходять у двір (а особливо на нижніх поверхах), бо сонце там навряд чи буде попадати через специфічну форму будинку (ефект колодязя)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    От тому найкраще самому поїхати і подивитися. Мені його форма взагалі не подобається, відповідно там всі кімнати не правильної форми, але на колір і смак всі ми різні. Якщо це все для людини немає значення, то з фінансової сторони непогане рішення.
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    проблематика таких неправильної форми планувань в тому, що насправді дофіга тратиться на ремонт, більше ніж як би це були класичні квадрат/прямокутник. Це ж треба різати специфічно плитку, паркет/ламінат/паркетну дошку. З меблями та ж біда. Економія буде незначна або й взагалі нівелюється, а мороки значно більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Руда Лисиця чесно, для мене то є не проблема :) головне до того підійти з розумом.
    Може хтось чув де ще дають добре розтермінування?
     
  14. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Я мала на увазі дещо інше. Наприклад, ви маєте певну суму грошей, але не потягнете зараз розтермінування на рік часу, щоб купити квартиру в новобудові. А тут купляєте ніби під безвідсоткове (під 3% ) розтермінування на 5 років, робите ремонт і живете у своїй квартирі, по суті сплачуючи іпотеку, під дуже малий відсоток.
     
  15. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Iriwa, найкраще, то таки поїхати і самій все побачити /почути.
    Такого розтермінування, як вони дають я більше ніде не зустрічала.
    Курс вони фіксують у доларах, тобто як за час виплати долар виросте, то платитимете по дорожчому курсу. Місячна оплата залежить від розміру першого внеску. Чим більший перший внесок, тим менша оплата за місяць.
    Квартир у них залишилось небагато, але залежить, яка площа Вам потрібна.
    Ну, то те, що пригадала.
    Чи є проблеми у забудовника?Наговорювати не буду, але розкажу, що мене насторожило. Можливо, пам*ятаєте, коробка того будинку довго стояла збудована, але далі роботи не велися. А чому?Потім добудували і дали розтермінування. Знову ж таки, чому?Квартири у новобудовах розбирають ще коли лиш фундамент є, а тут вже все збудоване і розтермінування дають на 10 років і далі є вільні квартири. Хіба не дивно?Ну, можливо просто так зорі склались і тому так :)
    З того, що ми дізнавались, то наче таки є проблеми у того будинку. Написали дівчата вище за фундамент, були нюанси і тому будинок довго стояв і не дороблявся. Це те, що ми довідались, але я не буду наполягати, що то 100% так. Мусите самі довідатись і зробити свої висновки. Головне аби проблем з будівництвом не було, а круглий/квадратний, то вже діло смаку. Там класні квартири на першому поверсі, мають дуууже високі стелі, можна планувати, як дворіневу квартиру. До речі, на вищих поверхах квартири дорожчі через краєвид на місто.
    Якщо Вас цікавить розтермінування, то є молодіжне кредитування. Воно теж має свої нюанси, але можете собі поцікавитись.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Fiancee та я ото власне і шукаю де розтермінування добре, бо в Аволоні якось дивно, в залежності від того скільки з початку даєш є візні варіанти, а потім ще доплачуєш якісь додаткові гроші через коливання курсу, ну запутано все і розтермінування не на довго.
    А то ж хочеться вже хоч платити за своє житло, а не дядькові в кишеню, і далі ні позаду, ні з переду.
     
  17. iriwa

    iriwa Особлива мама

    хто що чув за ЖК Південний в Сокільниках?
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Цікаве стосовно одного забудовника. Мені здається, без коментарів
    Screenshot_2018-01-04-21-21-47.png
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ірокс- то узагалі "абзац". Згадати тільки історію з провалом у стіні в незданій ще навіть будові. Штормовий вітер "видув" діру. Найгірше те, що з Іроксом зараз судитися і боротися дуже важко буде "єслі шо"- там свої розклади у забудовника і ...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Останнє редагування: 5 Січень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1