Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Грінвіль (місто трав) ще не всі секції збудовані.
     
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    та то відпотрібних вам параметрів залежить. Але я думаю що еко-дім норм, добра оселя і грінвіль (місто трав в т.ч.) це по-моєму та сама кантора. Парус зараз трохи будує - один будинок вже здали, ще 2 чи 3 будується чи принаймі оголошено про план будови
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @iriwa ще стрім будує, десь статтю бачила, що їм дали дозвіл на будівництво 3х, здається, 16 пов будинків. Мають будувати за лікарнею швидкої допомоги, біля школи. Щось там вже риють, але це, напевно, спочатку один будинок буде, а потім ще будуватимуть.
     
  4. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    @iriwa Нова оселя багато ще має будинків в проекті, називаються "ЖК Пагорби Малоголосківські".
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А я навпаки чула, що СБ Груп дуже добре будують, та й бачу, що їхні квартири швидко розпродувалися на етапі будівництва - для себе моніторила об"єкти, але лишень по Сихові. Еко-дім відразу відкинула, бо на Сихові це все були будинки економ-класу.
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    @iriwa А ЖК Америка? Там 11 будинків заявлено.
    @Тетянка вони мають проблеми з документами. Не обов’язково . Але випадки були. По Еко домі на Сихові- Червоної Калини 58 пишуть собі бізнес клас) я теж здивувалась), хоча я думала що це не економ, а комфорт клас завжди. Ну і ріелтор, яка нас консультує каже, що на Сихові нема будинків підвищеного комфорту, щоб вони там не писали. Наразі все те, що ми обдивились її слова підтверджує.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2017
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    так, я бачила квартири на Липовій Алеї від цього забудовника вживу. Там дійсно в порівнянні від інших забудовників будують досить якісно. Але, ще рік тому там були проблеми з дозволами на будівництво від міської ради, тому цей об"єкт досить довго не приймали в експлуатацію. Станом на сьогодні вони вирішили це питання, в тих секціях, які закінчені, квартири продаються з документами.
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Бачила їх будинки і збудовані, і в пррцесі. Якість будівництва хороша, але території спірні, через суди і т.п.
     
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Є ))), й не один. Я на Сихові живу. Он @kati точно не в економ живе.
    Я просто для себе дуууже довго шукала - взяли на Манастирського - це не економ ))))), БК "Нове місто" (підрядник Галицька будівельна Гільдія). Вони перший об"єкт збудували економ-класу, потім на Чорновола два будинки бізнес-класу й зараз на Манастирського будують два об"єкти, також вищого класу.
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Так як я зрозуміла, поділ такий : соціальне
    економ
    комфорт
    бізнес
    люкс
    еліт.
    А за якими параметрами це визначається- загадка)
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Наскільки я знаю - відсутність/наявність індивідуального опалення (будинкова котельня чи котел в квартирі), висота стелі, товщина стін (1,5 чи 2 цегли), товщина утеплення будинку/тип утеплення, наявність конс"єржу), сама площа квартир - є вимоги, наприклад, щодо кухні, кількість санвузлів й т.д.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Була там десь коло пів року тому, то на той час нам було за дорого.
    Сьогодні була в Авалоні. Дуже гарно все розказують і пояснюють. Щоправда по факту ціни не такі чудові як би то хотілося.
    Оскільки мене цікавить розтермінування від забудовника, то поки що й далі в пошуках найбільш вигідних умов.
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Пошукала трохи, залишаю тут, може знадобиться.

    житло ділиться на 5 класів: соціальне, економ, бізнес, преміум і де-люкс. Для визначення класу житла розробники використовували більше 100 параметрів, які були розділені на 7 основних критеріїв: місце розташування; будівельні і технічні характеристики будівлі та її конструктивних елементів; облаштування будівлі і прибудинкової території; соціальна інфраструктура будівлі; матеріали та обладнання; технічна інфраструктура; організація управління та експлуатації.
    І ще в Україні немає затвердженої класифікації житла. Кожен пише так як хоче і ніхто його за це наказувати не буде, має право. Професіонали посилаються на класифікацію, прийняту в 2006 році Українською будівельною асоціацією (УБА). Але то такий собі «джентельменський» документ. Дуже на тих класах спекулюють. Я від деяких сихівських « преміумів» всплакнути хотіла.
    --- дописи об"єднано, 5 Грудень 2017 ---
    @iriwa Грінвіль хаус на Кн.Ольги має дві черги восени 2018, і дві черги в 2019 році
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Бачу, що в людей дуже відрізняються думки. В мене знайомий купив одну квартиру в Ріелі, зробив ремонт, живе. Тепер другу купує. Задоволений.
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а нам сподобався забудовник Метгал. але то не Сихів...
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Lyudvig так, це все дуже суб’єктивно. Мені за РІЕЛ казали, що вони дуже схильні економити на матеріалах. Але наскільки це наближено до правди не відомо навіть самому РІЕЛу)
    @iriwa ще згадала за ЖК на території колишнього Полярону - Софіївка і Угорська 14. Там досить бюджетні варіанти і будувати будуть довго, чергами
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    це забудовник Новий Львів, дуже багато негативних відгуків у ФБ, мали зробити дитячий садок, натомість почали зводити ще один будинок, а садок вліпили поміж будинками там де місця майже немає, можуть собі поміняти план забудови (наприклад так зробили на Угорській, 14 щоб вліпити більше будинків і тепер вікна в людей будуть виходити на фасад іншого будинку), про дитячий майданчик це взагалі дурдом, на 6 чи 7 будинків, поставили 2 лавочки, пісочницю і 2 гойдалки ще й поруч з газовою будкою(((
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. likaari

    likaari New Member

    Скажіть, будь ласка, чи хто небудь чув про глибшу ситуацію навколо Мечникова 16, яку споруджує Еко дім? Забудовником виступає еко дім, але в інтернеті виглядає, що після кількох розглядів дозвіл надали Західній військовій прокуратурі для будівлі багатоповерхівки для військових та їх сімей.
     
  19. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, а хто що скаже за котеджі (переважно за Львовом, а може хтось і Львові), хто оселився в таких? Ну дуже привабливо виглядають, а от ціна.... Загальні враження? Комунальні?
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Там частину квартир, що для своїх, і фінансує замовник, а щоб мати прибуток, бо в "0" не цікаво, виконавець квартир будує більше і частину продають. Прокуратура ж сама не будує. Мабуть, якось так...