Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. isoshka

    isoshka New Member

    Подобається новобудова на вул Зеленій район вул Навроцького і ціна хороша.Тільки район лякає на скільки там реально жити з малими дітьми ?
     
  2. Kirieshka

    Kirieshka New Member

    всім хелоу)
    мене цікавить такий забудовник як "Мій дім"...може хтось з вас, дівчата, щось мені підказати на рахунок них? добре/погане/любе? буду дуже вдячна.
    п.с. переглянула всі 40 сторінок і побачила згадку про нього лише на 27-й сторінці...і то це було питання по них...ніде нічого знайти не можу :girl_sad:
    рятуйте...дайте інформації :scratch_one-s_head:
     
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Це від "СБ груп"? Якщо так, то в них не в порядку документи. Чи який там забудовник?
    "Мій дім" в порівнянні з іншими будує досить непогано.
     
  4. Kirieshka

    Kirieshka New Member

    Якщо маєте якісь деталі, напишіть або тут, або в приват.
    Можливо, хтось з ваших знайомих купував квартири цього забудовника і можете сказати чим задоволені/не задоволені були?
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Коли шукали квартиру, оглядали будинок від "Мій Дім" на Вашингтона, тому будівництво бачила зсередини, будують якісно в порівнянні від інших забудовників, мені тоді все сподобалось, але не купили там квартиру, бо той будинок розташований біля дороги. Там нормальна розводка електрики, вікна, котел, батареї, акуратно все. Щодо шумоізоляції не можу сказати, бо не живу в тому будинку. Від людей, які там проживають негативних відгуків не чула, але можу розпитати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kirieshka

    Kirieshka New Member

    Якщо вам це неважко, то запитайте на рахунок шумоізоляції, бо таки цікаво. А на разі дуже вдячна за інформацію, бо в і-неті нічого про них знайти не можу, хоча то мабуть хороший знак, швидше пишуть про шось погане, ніж про хороше (про нього хіба мовчать, на жаль :girl_smile:).
     
  7. isoshka

    isoshka New Member

    Ні, це від Авалону
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    А як будинки збудовані монолітно-каркасним способом? Вроді і цегла, вроді і не цегла) Вони на порядок дешевші, є досить цікаві варіанти.
    Як там шумоізоляція? Як в панельці? Які мінуси у порівнянні з цегляним будинком?
     
  9. Zesichka

    Zesichka New Member

    Щодо "Мій дім"- шумоізоляція ніяка. Обіцяють багато,виконують мало.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Kirieshka

    Kirieshka New Member

    Якщо можете ще щось сказати про квартири в "Мій дім", поділіться, будь ласка...хочеться знати, до чого варто бути готовим. Цікавлять звісно в першу чергу мінуси, але якщо скажете, що там добре зроблено, то також буду вдячна.
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Якщо сверлити колону, то , звичайно чує весь будинок, перфоратор теж. Монолітно-каркасний спосіб - стандарт, наприклад, в Італії, бо просто цегла - сейсмічно небезпечно, а цей спосіб дає "еластичну" конструкцію. В нас зараз просто цегла мало хто будує і то не дуже високі будинки. Нормальна сучасна технологія. А добру звукоізоляцію хіба самому робити собі на етапі ремонту. Ми живемо вже два роки в новобудові від еко-дому. Ремонти позакінчувались, то нормально і не вельми шумно. З боків стіни між сусідами грубші, то ніц не чути. А зверху-знизу - як бігає дитина чи плаче, то трохи чути, чи як песик іграшку катає. І ще туалет і ванна - по вентиляційних каналах чути, як хтось балакає теж у ванній, і дощ по даху теж добре в ванній чути. Але однозначно не як панелька, навіть не як радянські цегляні пятиповерхівки 60-70 років. Можна жити. Навіть дуже комфортно, утеплений сучасний будинок - це не до порівняння зі всіма попередніми варіантами.:d23:.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Zesichka

    Zesichka New Member

    Звичайно є плюси є мінуси. Довго писати. Можна в пп.
     
  13. katysik

    katysik Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось щось скаже про забудовника ДКС? Відгуків в інтернеті нуль... Вони ніби здали у 2016 році будинок на Личаківській.
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Не знайшла кращої теми. Дівчата, хто живе в новобудовах на 1 поверсі з подвір'ям(городом). Немає підвалу під підлогою, огрівання-підігрівом підлоги. Які плюси/мінуси такої квартири?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, котрий забудовник, станом на сьогодні, вважається нормальним? Чи є тут такі котрі живуть в Авалоні? Хто може поділитися відгуками з "середини"?
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    @iriwa з досвіду проживання не скажу, але я сама в пошуку - Ваш Дім, Галицька Гільдія Забудовників, АВР- Буд, Карпатбуд, Грінвіль.
    Мої знайомі, не одні, живуть у ЕКО домі, нарікань нема.
    То звісно суб’єктивний список, я цікавилась конкретними будинками, а далі вже забудовниками.
    Не радили РІЕЛ і СБ груп. Також дуже обережно ставитись до Інтергал буд
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Чому сб? Еко дім не підійшов, бо не сподобались їх менеджери)), в мене таке буває.
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    СБ має проблеми з документами, вже не вперше. Нам менеджер не підійшов в АВР, поміняли, інша класна.
    Ніколи не думала, що пошук нового житла то так важко. Особливо як знаєш, що шукаєш і де, коли маєш ряд певних вимог, щось десь вічно не сходиться. А вторинний ринок в новобудовах за божевільними цінами,явно дуже переоцінений
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    @iriwa зверніть увагу на забудовників "Нова оселя" та "Львівська мрія", дійсно якісно будуть.
     
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @ljalechka мені треба такі які в проекті мають будівництво що ще не почалося. На разі найшла поки Авалон і Ваш дім.