Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Складки часу - розгромні відгуки, тому не пішли, і, бачу, добре зробили.
    Червоний горобець - початок цікавий, а далі трохи "казка", є очевидні "ляпи", хоча можна подивитись. Подрузі сподобався дуже.
    Всі гроші світу - хоч і цікавий сюжет, проте затягнутий до неможливості, на таку тривалість фільму не вистачало подій і швидкості, нудно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Tora

    Tora Member

    Так-так.Фільм дуже кривавий.Шкода,що кіноіндустрія знімає все більше таких фільмів,щоб привернути глядачів,зібрати більше каси. А суспільство через це стає все більш малодушним і черствим.((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    На Пасажирі хтось був? Глянула трейлер, ніби нічого так, але пише 16+. Хочу в кіно запросити людину років 50+, думаю чи підійде їй (жанр якраз дуже ок).
     
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Лара Крофт. Розкрадачка гробниць - давно не бачила такого нудного фільму. Ні тобі екшену, ні насиченості подій, ні моїх улюблених історій про давні культури, все збито в одне незрозуміле місиво. Непотрібні взагалі по сюжету криваві сцени насилля. Фу, фу, фу і ще раз фу!
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. sherry

    sherry Well-Known Member

    Дуже сподобався мультфільм Викрадена принцеса, цікаво смішно - як дорослим так і дітям.
    Шерлок гномс - дуже посередньо, нам було нудно і нецікаво.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Мені він теж ніякий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    О, а я думала що тільки мені не сподобався.
    Завтра йдемо на "Викрадену".
     
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Я малому пропонувала "Викрадену принцесу", а він каже, що то дівчачий мультик. Ну, може згодом в інтернеті глянемо.
     
  9. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Свої 5" копійок додам
    Шерлок Гномс - дарма витрачені гроші, нереально нудно і банально
    Вся суть в трейлері, більше немає що дивитись :sad:

    Дивилась "Складки часу" - повна фігня
    Сюжет розтягнутий в жувальну гумку, сценарій недосконалий,
    платити гроші, щоб зблизька подивитись на старіючу Опру Вінфрі - "танунафік" :girl_nea:
    Фільм сімейний, але якийсь "недо"
    Не раджу

    На "Кролика Петрика" хтось ходив вже?
    Не хочу знову пролетіти, бо малий дуже хоче на цей фільм
    Поділіться враженнями :girl_tender:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Були на вихідних. Мені "так собі", але малій сподобався. Загалом діти в залі дуже реготали))
    Якщо вік дозволяє, можна дітей самих відправляти на цей фільм сміливо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Дивились вчора, але по нету
    В деяких моментах хотілось заплющити очі, настільки реалістично знятий фільм, Екшн, одним словом.
    Нам з чоловіком сподобався.
    Не впевнена, чи на великому екрані я б це додивилась ;)

    Сама ж і відповідаю - вчора ходили, дууууже сподобався :good:
    Тімка так реготав, що на весь зал було чутно :haha:
    Плюс файна компанія була: 4 дітей і 3 дорослих
    Сюжет динамічний, музика файна, персонажі (тобто кролі) взагалі на Оскара тягнуть :cools:
    З дітьми - однозначно можна йти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Ходили на "Першому гравцеві приготуватися" Раджу дивитися в ІМАХ. Загалом фільм класний, ми дуже задоволені переглядом (Спілберг є Спілберг)) Той момент коли графіка чудово вписується, бо є частиною сюжету (То не якісь останні Трансформери, де тільки графіка і 0 сюжету та смислу), і сенс в сюжеті є.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Сходили сьогодні з малим на "Кролика Петрика". Ну, такоє. Картинка гарна, сюжет як на мене, дуже простенький. Очікувала з трейлера чогось насиченішого. Ну і мені, як мамі, не сподобалися розставлені акценти. Спойлер
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    "Першому гравцю приготуватися". Я дууже довго чекала на вихід цього фільму, бо десь пів-року перед тим, а може й більше читала книгу - вона мене просто зачарувала, читала "запоєм". А ще й як довідалася, що права на екранізацію викупив Спілберг, ще до друку книги навіть, то зрозуміла, що мало б бути щось епічне. Фільм сподобався, були деякі нюанси упущені, але не критично. Фільм жанру фентезі, так що на любителя, якщо що.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Месники
    Непогано...Класичний супергеройський екшн, очікувала гіршого))) Але не знудилась, періодично сміялась, часом співпереживала героям. І то добре. Можна йти тим, хто має хлопців-підлітків або чоловіка 40 років:girl_haha:.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Все про мене: чоловіку 40, двоє хлопців-підлітків, один фанат Марвелу, бачив всі фільми. Але на Месників ще не ходили...тут саме цікаве...
    Дзвонить той мій малий фанат (15 років)в 11 ранку зі школи і майже плачучи просить, щоб я його забрала додому. Питаю, що сталось, каже, що потім пояснить, дуже, дуже треба, забери і все! :girl_impossible:Добре...приходить додому, питаю, що сталось?! Хворий? Погано? Конфлікт?
    Ні... знаєте що? Друзі почали спойлерити Месників, а він просив, щоб замовчали. Коли вони не зупинились, він просто пішов з уроків...Йдуть сьогодні з чоловіком на 22.00, щоб дитина завтра спокійно пішла до школи :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Dominika а в чому зв'язок? У тих та інших криза чи що?:girl_crazy:
    От і щоб не офтопити напишу і я. Була в кіно на перегляді фільму "Душа компанії", нареготалась що ну:girl_haha:Фільм прикольний, але по-американськи трохи пошлуватий. Тому з дітьми не вартує.
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та ні, не криза...Просто є така категорія чоловік, що ще з підліткового віку фанатіють від всяких там "супергерої-комікси-зоряні війни- і т.д" І так досі. Ну а підлітки то по замовчуванню прихильники всякого такого...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    або хтось теж задротка і любить такі фільми)))
     
    • Смішно Смішно x 1