Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Задоволена вечірніми сеансами. Ходила на "Мовчання" на 22:00. Коли ти король залу - це круто))) Особливо багато людей немає вдень, а в ночі хоч живи в тому кіно)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Дуже сподобався фільм "Закон ночі". Я люблю такий жанр і акторів з цього фільму люблю.

    Була також у Мултиплексі на "ЛаЛаЛенд". Фільм дуже класний, навіть не очікувала. А сам зал не сподобався, не зручні абсолютно крісла, приміщення недороблене, навіть квитки замовляючи онлайн не присилають і все рівно треба стояти в черзі в касу, щоб там видрукували.:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Моя найочікуваніша прем'єра року. :girl_claping:Реально рахую дні до 9 лютого :girl_in_dreams:Не можу не поділитись трейлером, від якого я отримала:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Вчора нарешті побачила Ла ла ленд і просто закохалась у фільм. Фінал довів до сліз, бо історія з особистим переплітається сильно.
    Ще у планах такі новинки, як Голос монстра, Собаче життя, Космос між нами. Думаю буде гарне кіно для сімейного перегляду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Чи сподобався Вам фільм? Ми взяли квитки на ці вихідні.
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Якщо Ви чітко розумієте на який фільм Ви йдете (що це кіно, яке точно не буде в програмі Канського фестивалю :girl_crazy:), то він Вам сподобається)
    Класичний бойовичок в стилі "Рембо", гарна картинка, трішки гумору, багато стрілянини і він- Кіану Рівз :girl_blush2:.Що ще треба для гарного проведення часу. :girl_yes:
    Хоча, буду чесною, перша частина мене більше "зачепила".
    Гарного перегляду. Напишіть свої враження опісля.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Дякую. Фільм хороший, видовищний і динамічний. Чекаємо третю частину :girl_wink:
    --- дописи об"єднано, 13 Лютий 2017 ---
    Дуже хороший фільм, для тих хто любить психологічні триллери, фільм Split. От-от має бути в кіно. Я просто в захваті. :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Якраз "Спліт" зараз чекаю. Ще цікавий трилер буде "Ліки від щастя")
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я люблю трилери, якраз хочу в кіно піти! Треба переглянути трейлер, дякую за пораду.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я начиталась схвальних відгуків і пішла, а мені зовсім не сподобалося. Сам сюжет примітивний, забагато музичних вставок. Єдине заради чого варто йти - головний актор :kisss: бо акторка та мені зовсім не подобається. Чоловіки на фільмі реально спали
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Мюзикли не всім подобаються. І напевно для кожного фільму є свій настрій, глядач. Мені ж він видався чудовим і атмосферним. Відгуки не читала, просто бачила трейлер і чула саундтреки)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ходили вчора на "Велику стіну". Хоч я не прихильниця батальних фільмів, але тут просиділа весь фільм "як вкопана" і навіть не зчулася як минув кіносеанс. Було цікаво. В першу чергу було цікаво спостерігати за китайською амуніцією, обладунками і бойовою технікою. Графіки достатньо, але вона дуже органічна і немає отого відчуття, що все намальовано. Взагалі я повірил у все, що показали у фільмі, а це для мене основне. Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @Зорянівонька в мене такі ж враження) я теж читала лиш схвальні відгуки. Дехто і двічі ходив. Думаю, подивлюсь собі за манікюром. Таке собі. Мені навіть для фону не пішло. Сюжет банальний. Актори так собі. Головний герой не в моєму смаку. Музичні вставки не вразили, пісні не зачепили.
    Дійсно, смаки різні.


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    так мюзикл дивитися за манікюром то як ужастик дивитися при світлі вдень. Зовсім не той ефект)))
    Я була на Ла-ла-ленд в кінотеатрі. Якісний звук, музика, поринання в атмосферу фільму - мені сподобалося. Хіба субтитри дратували на початку, але потім їх не читала, просто вслухалася в текст пісень.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    А я ходила вчора на "50 відтінків темряви". Я , мабуть, одна така, але мені взагалі не сподобався. Якщо любовні сцени опустити, то і дивитись немає на що :)
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Може вже пізно писати відгук про "Ла ла ленд", та я його нарешті домучила тож напишу, що мені теж зовсім не пішов. Дуже вже нудно було добру половину фільму. Сюжет як на мене затягнутий. От кінцівка динамічна і хоч сумна, та мені сподобалася. Додивилася хіба що через актора, що грав головного героя.
     
  17. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Дякую за Ваш відгук. Перегляну еротику в перемотці)) з першою частиною теж все сумно було)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Я йду завтра. Книжка краща 100%
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А я йду на Побачення наосліп завтра. Гарний комедійно-драматичний фільм німецького виробництва. Сюжет знято на основі реальної історії про хлопця, який майже повністю втратив зір, проте все одно йде до своєї мети, незважаючи на обставини та проблеми. Трейлер мені сподобався. Завтра відзвітую про фільм.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Ходили на мультфільм Лєго Бетмен - дарма викинені гроші :girl_in_dreams:
    Ради малого пішли, бо він фанатіє від Лєго :girl_tender:
    Можете кидати в мене тапками, але я вважаю, що в дитячому мультфільмі (чим він не є насправді) не можна кидатися фразами "я маю обидва татка", де усиновлена дитина тішиться тому, що має двох татів :facepalm:.
    Так нагадує принципи ювенальної юстиції, де закохані пари геї всиновлюють дітей, одним словом - гидота :bad:
    Фраза, "ну скажи, що ти мене ненавидиш, будь-ласочка!" - теж трохи не по дитячому звучить :dntknw:
    Гірке розчарування і все о_О
    Не раджу однозначно і категорично :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2