Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Галинка, 29 Вересень 2008.

  1. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    @Sandoryk , рік тому брала гофрований папір через дорогу від Провесня (за трамвайною зупинкою) в маленькому магазинчику з канцтоварами, там ще ніби заправка картриджів і супутні товари, але великого вибору кольорів там не було
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Підкажіть де зараз знаходиться Галерея Льону? Останній раз була на Куліша, але то пару років тому я бачила. Чи там ще є?
     
  3. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Є і на Куліша і на Городоцькій, 63

    Надіслано від мого V370, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, скеруйте, будь ласка, - треба мені набір вишивальний, ну або просто схему, хочу мініатюрку чорно/білу, чи сепію, де є гарний вибір таких речей, бажано в центрі? Колись давно був магазин біля водоканалу, пригадую, був великий вибір, може хтось підкаже, чи він ще працює?
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а може хто замовляє дмс з інтернет магазинів? Знаєте якийсь хороший? Поділіться ))) чи то краще в рукодільний який піти і там купити?
     
  6. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    працює
    я тепер купляю майже все в інтернеті,але загалом подобається мені Лелітка та Мережка
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Знаю. На ФБ є група Мій оберіг, вони мають сайт для замовлення
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. colovejko

    colovejko Member

    Дівчата, підкажіть, будь-ласка, як і де купуєте нитки ДМС для вишивки сорочки (на мотки краще чи на метри) та в яких магазинах чи через інтернет (крім Мережки та Мій оберіг)???
    Хочу почати вишивати для всіх домашніх, схему знайшла, а все решта цікавить. Ниток треба багато і різних кольорів.
     
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Які зараз ціни на ДМС у львівських магазинах? У Винниках по 15 грн. Потрібно 25 кольорів, не знаю чи є сенс через інтернет замовляти.
     
  10. Melian

    Melian Well-Known Member

    На Сихові останній раз бачила по 13 грн. Дуже дорого тепер стало вишивати:sad:

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  11. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Подивіться на олх. Може вам щось підійде. Там дуже дешево віддають
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Я беру дмц на метраж....1м-1грн
     
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

  14. Melian

    Melian Well-Known Member

    Можливо, хтось купляв тканини на інтернет сайтах? Які порадите? Бо з мацьопою немаю часу їздити далеко, а "на районі" немає взагалі нормального вибору

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  15. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    @Melian, які саме тканини цікавлять? я завжди онлайн домоткане полотно беру, можу здати точку
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    І я брала в неті....лише процес помало йде...бо нема часу
     
  17. Melian

    Melian Well-Known Member

    Мене більше тканини для пошиття декору цікавлять - цупкий сатин або трикотаж. Головне щоб барвисті малюнки були:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    підкажіть мені, де вигідно купити домоткане полотно для вишиванки дитячої. Воно ж підходить для цього? Бажано теж онлайн
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Форум осінка . Там є з україни теми. І недавно відкрився сайт текстиль контакту.погугліть
     
  20. Chekay

    Chekay Well-Known Member