Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Галинка, 29 Вересень 2008.

  1. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Майстрині, прошу підказати де купити голку для ляльок (ну чи кукольну як ше її кличуть)? Бажано в Львові, але на крайняк в неті. Була в відомих центральних магазинах - там такого не чули навіть. В Аграфці вже нема і скоро не буде. Хелп мі!
     
  2. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Купуйте не великий і з кнопочкою)))
    --- дописи об"єднано, 7 Листопад 2015 ---
    На пр шевч ззаду памятника є двоповерховий магазинчик з нитками і всякими прибамбасами там колись були але то було дуже давно
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    шось не уявляю про який магазин Ви говорите. Позаду якого пам'ятника?
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ніби на Волошина котрий (так мені по опису виглядає: пам'ятник є, поверхів 2)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    @Marigold
    так виглядає, що позаду пам'ятника Грушевському.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Грушевського
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    нічого собі :girl_impossible: - за такі гроші і таке витворяють..?
    я останнім часом вишиваю картинки нитками Gamma,то ніби нічого подібного не відбувається. Єдине що вони трошки менш насичені ніж DMC.
     
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Терміново потрібна пряжа - що з магазинів працюватиме завтра? Треба терміново, щоб ще до Різдва був шалик
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    де зараз можна купити готову заготовку для дитячої сорочки. сто років не була в рукодільних магазинах....
     
  10. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Дівчатка, підкажіть де можна купити лялькове волосся. Треба світле кудряве, щось типу того
    Bestkits.com.ua волосы кукол мелирование s6h.jpg
     
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Лелітка має зараз ДМС на метраж? Цікавить чорний та червоний. Підкажіть, бо йти аби лиш перевірити нам таки задалеко...
     
  12. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    @lovikyou має
    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2016 ---
    по 10 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    треба кусочок зелененького льону дл явишивання. Хтось знає , де купити, мені трошки. а може хтось має- відкуплю..
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    підкажіть де великий вибір плахтової тканини типу такої. Хочу доням спіднички такі плахтові пошити.
    Бачила лише в Фурнітурі біля Лялькового по 198 грн/м.
     

    Вкладення:

  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    І мене цікавить чи десь можна купити китички? Знаю, що можна зробити самому, але якщо десь є в продажі, то суттєво зекономить мій час.
     
  16. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Бачила такі на гуртівні тканин на Зеленій,147 (вхід з Батальної) на ціну не звернула уваги (їм можна зателефонувати)
     
  17. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    В яких рукодільних магазинах в центрі можна купити стрічку, тасьму та інші матеріали для мотанок? Особливо цікавить така зигзагоподібна тасьма і тасьма з етномотивами. Чи можна їх прибати в Лелітці? Дуже обмежена в часі, тому бажано б знати перевірений магазин.
    І ще: чим можна прикрасити голову мотанок і де це придбати? Бачила, що роблять навіть віночки. Раніше робила такі собі осучаснені мотанки, а зараз потрібно власно традиційні.
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Магазин "Світ льону" на Городоцькій, 63 - там точно є, і досить непоганий вибір
     
  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Рукодільниці, підкажіть, будь ласка - де можна купити червоні гарусні нитки ?
     
  20. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Чи є в районі н.цуму магазин в якому можна купити гофрований папір?

    Надіслано від мого LG-H734, використовуючи Tapatalk