Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем OxankaF, 14 Лютий 2011.

  1. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Знайшла в неті цікаву статтю, ділюсь відразу з вами.
    Мовою оригіналу
     
  2. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    Дівчата, може я не в тій темі пишу, але ніби відповіднішої не знайшла - скажіть де у Львові можна купити такі ось нитки від ДМС:

    [​IMG]

    Мені з набору залишилось ниток на другу подушку, але деякі кольори треба докупити. В крамниці мені сказали, що таких кручених ниток в Україну не завозять взагалі :girl_impossible: Але я була лише в одній крамниці, зараз немаю можливості зробити марафон по всіх :girl_cray:

     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    хто користувався таблицею переводу номерів DMC в Кірова? наскільки вона відповідає дійсності? чи справді кольори однакові?
     
  4. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    Я користувалась і ось що можу сказати. Всі таблиці не є ідеальним співпадінням. відтінки не співпадають практично завжди, максимум що співпадає то колір )). Якщо шити щось дрібне і підбором, то я так шила, а якщо картину і підбирати за номерами вийдуть "рукадельні ужаси" - ІМХО.
    Хоча якщо є художній смак, то можна спробувати підбирати кольори але не за нумерацією, а на око, знаю дівчат з Росії, які так шиють.
    І у Кірова нитки тонші ніж ДМС, і кольори партія від партії відрізняються.
    Бачила колись такі у бабок на Краківському. кольорів було небагато, ціна як за моток ДМС в магазинах. Можете там пошукати, чи взагалі де бабки на базарах торгують. Там часом бувають запаси "гамєріканцкі". А якщо не знайдете, то думаю можна в СП на 123стічь замовити.
     
  5. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    Я переводила відповідність не 100% але нормальна,просто не має всіх номерів,я зазвичай беру кірова і порівнюю з ДМС у магазині,тоді вже компоную,там ціна досить прийнятна,у нас за 20м 3грн.Тай попадалась я уже на неякісне ДМС,яке мені линяло.
     
  6. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    Мені треба було багато червоних ниток № 321 ДМС. Відповідно купляла по пару моточків в різних магазинах. Так от виявила, що маю нитки 321 і нитки 321.. Ті, що з крапкою трошки світліші. Всіх в хаті перепитала, і вони також це виявили. Ще виявила, що на етикетках трошки різняться написи.
    Так от сиджу і думаю, чи то партія якась не така, чи та кпапка все ж таки щось означає? Може то є декілька заводів ниток ДМС?
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    я бачила, що на етикеткам ДМЦ пише, що не для продажу в Євросоюзі. хто знає, чи "впливає" це на колір: тобто чи відповідають номери ниток, які продаються в Євросоюзі від тих, що продаються у нас?
     
  8. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    Не можу сказати про Євросоюз, але маю ниточки ДМС з США ( їм років певно зо 20 ), то кольори один до одного з тими, що продаються в нас.
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    Дівчта, підкажіть як можна розпізнати кольори ДМЦ, якщо в ключі є тільки символ і назва кольору. номера немає. де шукати список всіх кольорів за назвами?
     
  10. opko

    opko Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    Ось цим я користуюсь.
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    пробувала. не підходить. багато кольорів мають різні назви. мені б щось з символами вже((
     
  12. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    проблема у тому, що однакові символи у різних схемах одного і того ж виробника мають інші кольорові варіації. Мабуть варто пошукати ще схемку в PM щоб звірити кольори
     
  13. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Якими нитками вишиваєте

    Я віддаю перевагу ниткам від Аріадни ,а якими вишиваєте Ви ?
     
  14. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Якими нитками вишиваєте

    моя мама почала працювати продавцем акрилових ниток для вишивання, коли мені було років 9. з цього почалася моя любов до вишивки, адже ниточок вдома було до кольору до вибору. нещодавно спробувала ДМС - кольори тут кращі, не такі агресивні, але ціна "кусається"
     
  15. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    Підкажіть, будь ласка, нитки від DMC Laine Colbert використовуються для вишивання? Вони грубі, ніби в"язальні, але метраж малий, та й DMC... Маю кульочок, подарували, а що з ними робити не знаю. Кольори різні, на в"язання одного кольору не назбираю.

    Якщо я не по адресу звертаюсь, то перенесіть, будь ласка.
     
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    Дівчата, задумала я вишивати, але треба моооре ниток. ДМС мені за дорого вийдуть, думала брати Анкор, але різницяв 50 копійок не суттєва. Чи пробував хтось російські нитки Гамма? Порекомендуйте мені щось бо вже голова мені обертом... Чи таки купити той Анкор і не експериментувати?
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    я брала на маленькі процесики. нічого особливого поганого чи хорошого сказати не можу. нитки як нитки. але треба питати тих, хто багато купував, чи колір не відрізняється партія від партії, як це є у нитках Кірова.
     
  18. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    Нитки середньої якості, товщина така як в ДМС. Не линяють , в залежності що будете вишивати ,яка кількість кольорів ? Якщо не велика к-сть кольорів то можна пробувати перевести ДМС в Гаму ,нитки треба купляти з запасом бо кольори в партіях дуже різні. Якщо на вишиванку треба знати чи не вигорає нитка на сонці, бо я шила картинки,які під склом. Більше Гамою не користуюсь. Вишиваю лише ДМС , як не вистачає грошей на нитки, можна купити в неті дешевше і на метри коли треба небагато. Якщо хочете дам посилання.
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

     
  20. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Нитки для вишивання: види, типи, виробники та іншe

    Я завжди беру ДМС, дуже подобається якість тих ниток, насичені кольори, не линяють. А одного разу купила набір для вишивання з нитками Анкор, то вони по якості гірші за ДМС і ту нитку легко можна розірвати руками, ДМС - міцніші. Гамму ніколи не купувала, але бачила в магазині, то вони мені якісь тусклі.
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2013