Ні хабарництву в дитячому садку

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем whisper, 11 Серпень 2014.

  1. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Влити в ту банку шампунь, яким користуєтесь

    ---------- Додано в 09:08 ---------- Попередній допис був написаний в 08:54 ----------

    шо за відра, шо за проблем? купіть в групу відро :)
    Я минулого року виясняла за гроші цікавилася. Цього року ні часу, ні сил, ні здоров'я, ні бажання. Я прикинула, що сума нормальмальна (може трохи більше нормальної), але за 400 грн, з початку року, цікавитись не буду. Я приблизно знаю, що це канц товари, подарунки дітям і вихователям і ще там на садочок, щось пішло. І ще я не вважаю це хабарництвом. Садочок в доброму стані, тепло, вихователі з ними займаються (правда більше ліплять, малюють, але малій подобається)
     
  2. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    ми цього року виділили 200 грн на подарунок... раптом по 7грн вийшло.
    Якщо батьки будуть заохочувати такі дорогі подарунки, то ця пісня ніколи не закінчиться
     
  3. arkka

    arkka Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    нема проблеми, і відра ніби є) то мені вихователь наводила аргументи чому ми "мусимо привітати" завгоспа. Я минулого року, коли ми йшли в садок купила два ящика лампочок і занесла завгоспу (це в нас такий вступний внесок був) але чомусь коли в групі перегоріли лампочки, то купляв їх за свої гроші один просто ініціативний тато.

    я тільки тому і погодилась на батьківський комітет щоб контролювати оті витрати! Хоча
    ми на початку року збирали по 350грн і це нові вікна в спальні (орієнт. пл.10м.кв), новий килим в групі, нові іграшки, канцтовари, методичні матеріали для занять, пилесос, подарунки вихователям на день вчителя. По 50грн. на Миколая книжечки, цукорки, які самі пакували (бо так дешевше), нові дитячі меблі для гри (столики, кріселка, ліжечка), подарунки для вихователів та няні і на здачу різні лото і доміно в групу. І я теж
    бо це все для дітей. Але вимагати подарунки для працівників, які повинні виконувати свої посадові обов'язки і отримують за це зарплату, це вже хабарництво!