Ні хабарництву в дитячому садку

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем whisper, 11 Серпень 2014.

  1. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Дівчата тут можна до безмежності дискутувати. Фактично все зводиться в кінцевому варіанті до порядності людської - чи все придбане діткам залишиться, чи персонал вважатиме, що то їм вдома потрібніше...
    Наразі з того, що спостерігаю в нашій групі - посуд придбали до нас як і меблі. Тому на це за 3 роки ми нічого не дозбирували. І щиро сподіваюся, що все, що придбали ми, теж залишиться у групі. У тому, що ніхто з зібраних грошей нічого не прихопив собі - впевнена на 100%.
    Ну і ще цікаве питання про держустанови , в яких ні за що платити не треба. Ну та, так мало б бути. А ще мали б перестати бюджет розкрадати, і справно податки платити (хоча б їх значнішу частину). А до того часу треба низько вклонитися тим вихователям, котрі працюють за покликанням і на мізерну зп, вкладаючи душу у наших діточок. А не пішли продавати на базар, бо там краще платять. І я не закликаю до хабарів. Те, що ми здаємо на групу неспівмірне з тим, що в приватних садках платять навіть за місяць перебування. І то є цілком доступною сумою для 90% батьків, що забезпечить нашим дітям комфортніше перебування. І символічні подарунки вихователям за їхню працю є справді подякою в буквальному змісті того слова. І малозабезпеченим (в нас такі є) ніхто здавати гроші не каже.
    Так, до прикладу, маю знайому маму, котра неофіційно працевлаштована, тобто з її зп й копійки до бюджету не надходить, чоловік оформлений офіційно на мінімалку, а решта - конверт. Вони ще й допомогу як малозабезпечені отримують, хоча живуть цілком пристойно. І, звичайно, обурюються, що в садку аж 200! грн тре здати, бо ж все держава має забезпечувати. Отакі наші реалії.
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Звичайно, це ж знижка від держави за офіційну плату за задок:girl_smile: Всі інші збори - на розсуд самих батьків.
     
  3. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    +1 цілком згідна

    В нас "бюджет" подарунковий на рік (діткам невеличкі подарунки на дн+миколая подарунко спільний в групу для дітей+ всі свята вихователям) 200 грн
    На початку року миючі+канцтовари дали списки, я витратила порядку 150 грн
    Ще є фонд садка, але в це на разі не вникла /не знаю, чи буде малий ходити взагалі. дуже важко адаптовується/

    Відносно того, що є сімї, які не можуть здати грошей, очевидно, це теж можна вирішити.
     
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    ОГО!!! В нас збирають по 25грн, тільки на діток... і взагалі в нас цього року на день вчителя/вихователя зовсім не збирали у зв'язку з тяжкою ситуацією в країні.
     
  5. Ліля Пік

    Ліля Пік New Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    А в нас збирати по 400 грн поставити в туалеті 2а вікна, тепер будуть збирати на боляр, по 100 грн на канцтовари , по 50 на подарунок дітям у них на наступний тиждеь свято осені і по 50 грн на подарунок виховптелям, будуть дарувати гроші в конверті, от так от, тепер знову будуть збирати на миколая, я незнаю то просто капец, а де ж стільки тих грошей набрати?
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Підпис нашої форумлянки: "Только массовые расстрелы спасут родину"
     
  8. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    В нас сьогодні було свято осені - діткам по великому яблучку, вихователям - нічого :)
     
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    в нас на свято осені діткам по одній вафельці дали, а вихователям нічого.
    а на Миколая цього року по 100 грн.- на подарунки дітям і вихователям ( минулого року було 50 грн. :girl_in_dreams:)
    подивлюсь я на той подарунок ;)
     
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    :khomyak::khomyak::khomyak: я в шоці, на свято осені вихователям гроші, за що?
    в нас роздавали діткам яблука, груші, я так думаю куплені за ті гроші що ми на фонд групи щомісяця здаємо, на Миколая здали по 25грн... що це за садок такий???
     
  11. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    в нас обійшлось по 50 грн.. туди входять і подарунки вихователям.. 100грн надто круто, як на мене.

    ось наші комплекти
    [​IMG] дівчаткам

    [​IMG] хлопчикам
     
  12. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    В нас на Миколая по 30 грн., і без подарунків вихователям.
     
  13. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    в нас збирали на Миколая по 50 грн. - це прикрасити ялинку і групу, діткам цукерки кульочки з ними самі будуть робити і іграшки вирішили купити на групу, такі щоб наступного року можна було забрати і в наступну групу (в нас кожного року група міняється).
    Миколай вихователю і няні цукерки принесе :).
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Нам вихователька сказала зробити подарунки на групу. якісь чотири гри, конструктори, і т.д. а діткам по миколайку солодкому чи щось таке
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    а в нас в одній групі вранці в чоловіка взяли 50 гривень на подарунки дітям на Миколая, а десь в 16.00 подзвонили із батьківського комітету і сказали донести ще 50 бо:

    -- Ми на гуртовні подивились, долар такий високий, воно все таке дороге, що нам 50 гр. не хватило.

    Що вони там накупили на 100 гривень -- я не вкурсі. Якщо ще якісь книжечки-конструктори -- ну то я не проти, а як якусь там фігню типу мякої іграшки?.. короче не знаю.
     
  16. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    шикандос.. а якщо хтось не має... Ми наперед узгоджували суму, перед тим , звичайно, проаналізували ціни.. і прикинули що можна придбати. Якось не по феншую у вас((
     
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    як на мене, то занадто круто! цілком згідна.
    як подумаю, що молодші скоро підуть в садок і то все треба буде на 3 множити :girl_mad:

    ---------- Додано в 09:33 ---------- Попередній допис був написаний в 09:31 ----------

    чесно кажучи, не розумію тих подарунків вихователям на Миколая. Це ж ніби дитяче свято.
    Нас просто поставили перед фактом після свята осені.

    ---------- Додано в 09:38 ---------- Попередній допис був написаний в 09:33 ----------

    а в нас ще на це окремо здавали по 40 грн.:girl_mad: крім 100 грн. для дітей і вихователів :girl_mad:
     
    Останнє редагування: 11 Грудень 2014
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    теж вчора про це подумала. Поки немає у мене своїх дітей, але не розумію чого подарунки мають ще бути в садку? Миколай же приходить додому і не обов'язково, як на мене, робити ще купу подарунків в садку, гуртках тощо.
     
  19. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Миколай є всюди)) не тільки дома чи в садку
    Щодо садочка - це для дітей приємні емоції . То що батькам роблять напряг по гаманцю, це вже інше питання. Але можна організувати, щоб було всі хАрАшо))по мінімуму. Було б бажання

    ---------- Додано в 10:01 ---------- Попередній допис був написаний в 09:55 ----------

    згідна.. не дуже логічно. Наші заслуговують, тому ми погодились. По мінімуму, кажу.. два подаруночки по 25 грн символічно.. нам по 2 грн вийшло, а їм приємно. Я не проти таких проявів уваги. Все має бути в міру.
     
  20. olromashka

    olromashka Active Member

    Ми час від часу ходимо у садік в селі, але ходимо і у Львові-так що маю з чим порівняти)))) На Миколая ( в селі) не здавали ні копійки-але діти подарунки отримали (цукерки і на кожну дитину ще видавали десь по 200гр меду) сьогодні. Ми сьогодні і вчора не були,бо кашляємо,то нам принесли додому))) Кожного дня приносить з садочку щось їстівне(або яблуко,або печення).Годують добре,бо сама бачила. Ми і влітку там ходили-то іграшків є багато(олівці,конструктори,машинка-каталка,навіть гірка в ігровій стоїть),батьки нічого не купляли.Ще й дешевше-6грн в день молодша група)))