Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Поділіться хтось номером телефону для запису на ЕХО і ЕЕГ в Інва на Коцюбинського. Я номер десь загубила. Дякую.
     
  2. iona

    iona New Member

    Будь-ласка, якщо можна, і мені дайте контакти
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Nica

    Nica Well-Known Member

    Була в Жеребецького сама і бабцю водила. Толковий лікар, небагатослівний, але помічний. Я завжди в реєстратуру дзвоню там кажуть коли приймає. , часом важко додзвонитись!
     
  4. OkIv

    OkIv New Member

    Привіт, потрібний діючий номер тел. для запису до Свинаренка Д.
    На тел. 096 438 30 30 не можу додзвонитися, по за зоною.
    Чи може краще йти зразу на вул. Одеську, щоб записатися на прийом?
    Дякую
     
  5. катенок

    катенок Well-Known Member

    Чула,що він щось хворіє і вже пару тижнів на лікарняному.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Linalviv

    Linalviv New Member


    Можна будь ласка номер Свинаренка?
     
  7. Olizander

    Olizander New Member

    Допоможіть хто знає, була така невропатолог Новак Оксана Петрівна, приймала в старому корпусі онкодиспансеру , дуже допомогла моїй мамі із защемленим сіделочним нервом. Може хтось має іі мобільний. Дуже прошу!
     
  8. Merka

    Merka New Member

    Можна і мені номер до Свинаренко, дуже потрібно. Дякую
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    По цьому номеру можна записатись до Свинаренка на прийом по вул.Одеська 0964383030, дзвонити з вівторка по п'ятницю
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Merka

    Merka New Member

    Спасибі
     
  11. ViraM

    ViraM New Member

    Дівчатка, недавно відкрили для себе медичний центр Ехокор, зробили синочку ЕЕГ моніторинг нічний,дуже вже неспокійний , як нам розказав наш невропатолог, є зміни, вогнища .Розписали нам лікування. Кажуть, що це ніби єдиний центр у Львові, де таке роблять. На Коцюбинського ми робили звичайну ЕЕГ і змін не було, тому треба було моніторити, як нам лікар сказав. я дзвонила по цьому номеру 098 881 4499
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    я як та процедура виглядає? Бо мій малий по 3-7 разів на ніч схоплюється і кричить, свариться, боїться...
     
  13. ViraM

    ViraM New Member

    Вдягнули шапочку з електродами ЕЕГ, ми спали в медичному центрі.А процедура записувалась, зранку лікар розшифровував, заключення з компакт диском дав, в центрі є відеокамера, видно всі зміни+покази ЕЕГ. Ви подзвоніть, думаю вам пояснять краще. Нехай все вирішиться .Знаю, як це бентежить, бо добре знайома з такою ситуацією
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А якого віку дитинка? Бо я не знаю, як би мій на таке погодився...
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    А можете написати, яке лікування призначили і хто Ваш лікар?
    Питаю, бо в малого теж вогнища на еег звичайному і лікування, яке нам призначали мене не влаштовувало. Останній лікар, у якого ми були - Миронович, взагалі сказав нічого не робити, переросте, а деякі "лікарі" радили приймати протисудомні препарати.
     
  16. Vira Melnyk

    Vira Melnyk New Member

    Я лікувалась в нього, особисто мені не допоміг. Лікую хронічні головні болі вже три роки. Результат плачевний. Всіх рекомендованих лікарів обходила, можувраженнями поділитись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Latane

    Latane Well-Known Member

    Дівчатка, хтось чув про невропатолога Лисак Зоряна Зорянівна - приймає в Істині на Науковій, а також в поліклініці на Симоненка?
     
  18. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Дівчатка, може хтось допоможе з свого досвіду. Робили ми еег дитині 5 років на огієнка. Показало вогнище судинного генезу,дельта ритм. 36%, тета ритм 52%.(пише що норма до 15%,тому переживаю). До нервопатолога звертались через те що дитина дуже міцно спить вночі і може впісятись. Інших неврологічних пооблем немає. Дитина активна,розвинена... До нервопатолога в понеділок,а поки неможу зрозуміти результат еег,наскільки то серйозно. Хто з таким стикався?
     
  19. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Поділіться, будь-ласка, теж виснажують головні болі, не знаю куди йти та з кого і чого почати
     
  20. uliana

    uliana Well-Known Member

    поділіться в приват до кого звертались і чи хтось допоміг?