Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем галіна, 9 Квітень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В теорії я вже вивчила і правила прикладання (на вимогу дитини, часто і довго тримати можна), і про молозиво, і про маленький шлуночок дитини (молока достатньо материнського, навіть якщо здається, що мало), передивилася купу відео. Тому і так то дивно стало, що в пб можуть про це не знати. Сподіваюся набуті знання використовувати на практиці)
     
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    моїй малій напевно теж було мало тих крапель, а ще першу дитину не вмієш правильно прикласти, груди болять капець як, дитина тільки плаче і плаче. В нас таке було на другу добу. Я трохи перелякалася, бо не розуміла чого вона стільки плаче, висить на грудях і всерівно плаче. Так ми відмучилися цілісінький день і десь майже опівночі я таки пішла по пляшку і суміш, медсестра допомогла то закалатати і погодувати. То ми принаймі поспали - і я і дитя. А на третій день молоко таки прибуло в шаленій кількості і більше ми не використовували ні ту суміш, ні пляшку.

    А ті розповіді знайомих - то треба фільтрувати. Моя подруга теж народжувала рік переді мною, і то я її вважала притомною і мудрою, та вона і розказувала, що весь час читала багато. А в результаті стала мені розказувати, щоб я і дурник собі в пб прихопила, бо бувають такі діти, яким просто треба дуже багато смоктати (до слова її дитина виявилася саме такою, весь час плакала і їй в пб отаке пояснили), і всякі там насадки на груди (чи то на соски) треба. І всяке таке, чого я купувати і не планувала, ну і ясно, що спокійно обійшлася без того. Та я напевно найбільше тоді почерпнула інфи саме тут, на ДП, більше, ніж з всіх книжок і це і орієнтувалася. Ну але то десь з розряду - хто в що вірить, те і має.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене малий теж висів на мені, а в другу ніч всерівно плакав, не спав, годувались-носились-не спали. Думаю, це нормально, адаптовувався до свого нового світу:) І на третій день, як і у всіх прибуло молоко. А після суміші дітки сплять, бо перевантажений той манюній шлуночок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Після цього допису я зрозуміла, що в ПБ вас чекає бааааагато сюрпризів:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  5. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Скільки людей стільки думок, я не бачу нічого доброго в тому що дитина верещить до посиніння груди всі печуть вогнем, сама сил встати нема не те щоб носити цілу ніч хоч і носила до 2ночі після важких пологів, а після підгодовування дитина заспокоїлась і поспала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    так розумію неприємних і поганих сюрпризів?:)
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    О Боже, ну і подруга). Та ніхто не буде без Вашої згоди нічого пхати дитині! Ясно, що їм хочеться), бо це їх прямий фінансовий інтерес. Але для того є мама, щоб поставити в таких випадках всіх на місце! Мені теж наполегливо рекомендували. Ще й так настирливо, що самі принесли суміш в палату. Я її гарненько відставила і сказала, що нам не треба. Все! Чітко та голосно! І більше ніхто ніц не казав. І запасіться одразу телефоном консультанта по ГВ. Як тільки найменший сумнів - дзвоніть. Щоб дурні страшилки не почали гризти. Можна викликати навіть в пологовий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дитина адаптується до світу. Того і кричить.
    Мої сини виписувались з ПБ старший - практично з вагою як при народженні, а другий - з плюсом ваги. А перша доба в них обох була ого яка криклива. Зі старшим я ще і переживала, як його крик діє на оточуючих, а з другим мені було практично все рівно. Я ж не спеціально робила так, щоб він кричав. А це - малюк, а малюки - кричать.
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2018 ---
    ви хм... отетерієте від того, яке ставлення до ГВ і які знання про пологи в офлайні :)
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2018 ---
    не буде, але нервів попсувати можуть ого
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені страшенно не хотілось отой малесенький шлуночок, який тільки починає працювати, навантажувати тою хіматозою. Оте «плаче, бо голодне», «нема молока» тощо - то просто капець в нашому 21 сторіччі! Та то маля тільки з‘явилось на світ! Та такий стрес, йому треба теплу мамину цицьку цілодобово тримати біля себе. А оте «голодне, кричить» - то такі пережитки, що просто капець! От ніби то нормально, щоб молоко було на 2 день після пологів. Та природа не дурна, для того, щоб все у тому тільці запустилось, і є то молозиво, суперкорисне і суперпоживне! Ясно, що жінка після пологів є змучена, вона хоче відпочити, щоб маля собі тихенько спало. Але йому треба маму!!!! І тоді давай всі «голодний». А потім додому, а там мама «ти не молочна», «чого воно так кричить? То певно голодне?» тощо. Сама через то все пройшла зараз. Рана від тих говорінь у вухах ще не зажила. Мала набирала дуже мало, але суміш вона в мене не їла. Така от чокнута я мамаша.
    Вибачте, наболіло!
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2018 ---
    От давайте проголосуємо - в кого діти не плакали після народження, першу, другу, третю ніч? Та то є нормально!!! А те, що дитина після суміші спала 4 години - то не тому, що він нарешті наївся, а тому, що його шлунок дуже важко мав працювати щоб ту ххіматозу перетравити.
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2018 ---
    І ще запасіться телефоном консультанта з ГВ, вони вам реально дадуть підтримку в правильності ваших дій. Бо якщо буде тиск в ПБ, то ви тоді поговоривши з консультантом, зрозумієте, що вірно робите.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Це Ваша думка, можливо я не така правильна мамаша, після перших пологів малий бувало всяке трохи плакав трохи спав і не догодовували, а після других вже описала. Нічого катастрофічного не бачу тим більше що мене ще 5 днів капали антибіотиком. І втрата в вазі в нас була 380 грам.
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та в кожного своя думка і своя дитина). І кожен для неї намагається зробити якнайкраще. Думаю, і Ви ту суміш давали, бо вірили у те, що дитина дійсно голодна. Просто страшенно трафляє те, що працівники пологових, які щодня бачить тих новонароджених, ще й досі вважають, що вони плачуть, бо голодні. Невже так важко почитати про ГВ, поспілкуватись з дійсно спеціалістами в цій галузі, зрозуміти нарешті ту фізіологію. То ж їх робота. А їх там всіх просто заклинило. «Дурник, пляшка, суміш».
    От не було там дитини, яка не плакала б. То всі мами браковані? Усі немолочні, усі «недомами»???
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    тут був унікальний випадок. Неонатолог прийшла в 1й ночі. Попросили якось заспокоїти малого. Я носити неможу (купа швів), дурачка не бере, на грудях нервується. але не плакав а верещав на всю глотку. Так моцно, що в мене голова розколювалася. То я першу ніч вродила, а на другу дала дитині наїстися (намінуточку втиснув 50мл суміші) то відпочили і я і він. Але нічого, через 2 години проснувся і далі висів на грудях :girl_crazy:.
    Накладки для потрісканих грудей з малою купляла вже в пологовому. З малим не пригодилися. Доня за тою "сю" гинула, а малий випльовував з першого ж дня народження.
    будуть різні. Приємні теж!

    На 3й день, як нас виписували, малий як нацьокався "запущеної" циці, спав 5 годин. Я ходила лише дивилась чи сопить )))


    Я з прихильників ГВ. Але скільки людей - стільки й випадків і власних думок щодо тих же ж індивідуальних випадків.

    Тому завжди потрібно прислухатися не лише до чужих порад, а й до свого материнського серця.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Thebestnata, ну Вас в пологову чекає дуже важливий життєвий урок). Ви станете відповідальними не лише за себе). І як то кажуть, «благіми намєрєніями...») Вам головне навчитись все фільтрувати, бо не все, що каже тьотя в білому халаті - правда.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    багато антибіотиків ніби сумісні з ГВ. Але треба перевіряти. Хоча в блогах про ГВ казали, що краще материнське молоко з антибіотиком, ніж суміш)
    Хоча звісно то кожен вирішує для себе, як краще для нього і дитинки. Я просто проти нав'язування думки, особливо про ШВ, соски, і таке подібне (ще й якщо це роблять медпрацівники в ПБ!).
    Можливо комусь не подобається, що хвалять тільки ГВ. Все таки мама не стане поганою для своєї дитини, якщо вибере інше. Але я б в ідеалі була б тільки за природнє, корисне мамине молочко)
     
  15. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В тому і суть моєї думки що є різні випадки і різні ситуації. Я ЗА ГВ але в моєму випадку була така ситуація. Перший раз все було Ок, другий раз догодовували бо на мою думку була в тому потреба, і шприц суміші не пляшка і навіть не 50г.
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Дівчата! спеціалізовані теми обговорюємо в профільних гілках!
     
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    До речі, на Джамбула є хороший консультант , принаймі я була на її лекціях, то вона дуже критично налаштована проти догодовування будь якого, за слінг і максимальний час проведення дитини на грудях в перші дні. Словом, адекватна, як на мене, абсолютно. І просила їй жалітися, якщо хтось з медпрацівників змушує до годування сумішшю.
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Це мабуть Христина Піган, вона і курси для вагітних проводить і справді дуже хороший консультант з гв. Це великий плюс цього пб, що вона тепер там працює.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Саме так. Мені вона дуже сподобалася
     
  20. marsel

    marsel Member

    Народжувала в серпні минулого року на Мечнікова.Ніхто суміш не пхав.Навпаки, приходила медсестра, заспокоювала сусідку по палаті, допомагала прикладати, бо шось в неї не виходило