Нейросонографія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Adriasia, 20 Травень 2009.

  1. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    а так мимоволі зайшла в темку, і питання - ви самі робили цю процедуру чи вам назначали іі?
    бо ми в поліклініці не з*являлись вже як 2 міс, а хтось мені казав, що то призначають всім діткам...так от цікаво ми щось пропустили чи то нестрашно?
     
  2. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Нам невропатолог назначила в 1 місяць "профілактично", бо на Джамбула в пб роблять а на Мечнікова ні, от в нас і небуло. Але я так зрозуміла то до року можна зробити, поки роднічок не закрився.
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    профілактично?
    і що, ця процедура профілактично допомогла вашій дитині чогось уникнути? я падаю з тих лікарів. можу у вас гіпер-гіпер-тонус, дитина скрючена-викривлена, її всю дьоргає, має розлади в сприйнятті світу (умовно)?
    чого? ну чого? хоч один симптом лікарка назвала?
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Нейросонографія

    ну і для чого "профілактично"? У нас вродині 4 малюків "з Мечнікова", ясно, що без нейросонографії, але оскільки ні в кого не було показів, то "профілактично" потім ніхто в не призначав.
     
  5. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    А я знаю.... я так зрозуміла невролога насторожила більшенька голівка, в порівнянні з тільцем( ми в 1 міс. менше від норми набирали). Незнаю....
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Нейросонографія

    в 1 міс. голова і має бути більше тільця.Різниця приблизно в 1-1,5 см з грудною кліткою. ці показники зрівнюються лише в 2-3 міс.
     
  7. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Нам не робили нейросонографію жодного разу
     
  8. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    у нас досі голова більша..спадковість..ну і в мами є ще старіша бабина книжка, то там взаггалі до двох років по нормах годова трохи більша..
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    читпючи вас, виникає одне питання - якби лікар профілактично сказав зробити повне рентген-обстеження і ще інше - ви б теж дозволили? а потім прийшли питатися, чи ок? ви не думаєте, що це нейросоно теж на такий ще бурхливо "растущій" мозок то не є добре, і роблять, коли можлива користь перевищує шкоду
    а потім скажуть, що дитина не так спить, як треба, і що, віддаште своє дорогоцінне, аби пообівішували його дротами і в чужій холодній темній кімнаті знімали всі покази для свої "наукових" робіт - коли воно репетуватиме за мамою, уявляю, які покази зніме і що можна підрозказати- то я так, перебільшую, але досить мучити дитину без показів) то на мою скромну думку
     
  10. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Нейросонографія

    щось ви плутаєте, нейросоно-це коли роблять "узд" головного мозку. ляля в мами на руках переважно лежить. без дротів і холодних кімнат...
    але теж приєднуюсь до думки , що як нема показів то нічого робити не треба
     
  11. Zyzya

    Zyzya New Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Нам на Джамбула не робили, але невропотолог в 1 міс сказав зробити тому ,що ми після кесарево.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    та я не плутаю) просто нагадалося, як досліджують "правильні" біоритми сну і як інколи дозволяють поводитися з дитиною, бо "може би", "здалося", "профілактично". особливо мені подобається профілактично стосовно методів дослідження)
     
  13. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Нейросонографія

     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    було б добре, якби ще трошки щось почитали)
    паніка - це ворог здоров"я дитини
     
  15. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    І ми після кесаревого. Я прочитала про це, відразу стрімголів не полетіла робити. Вважаю що користь більша ніж урон від узд. Ця розмова плавно перетікає в шкідливість ультразвуку....ясно шо то не мамині обійми, але ми так вирішили що зробимо, раз невролог направила, багато хто робить ще в пологовому(серед моїх знайомих 3 чи 4). Зробили. Добре що все +/- добре. Потрібні лише масажі. А як ні? Наприклад по даних узд внутрішніх органів в нас ниркові миски збільшені,(що не дивно, в мене нирки хворі і набряки були огого і камені виходили під час вагітності)... будемо здавати аналізи. І якщо чесно мене вже реально смішить така натуральність ДП... ну прямо нічо неможна ні аспіратора, ні узд, ні сосок ні води головне сіська і на ній висіти і ше не відпускати дитину ні на міліметр ні на хвилину. Давайте підтиратись лопухами і мокрі пеленки прати, бо то все таке ненатуральне!))))
    І вкотре, я питалась про ознаки набряку, діагноз, чи хтось стикався і що радили лікарі, а отримала лиш критику.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    не думаю, що в тих, в кого він був, зараз мають реально часу заглядати в тему. скорше ви б пошукали в ній, приватно б поспілкувалися.
    ну а що то міняє? вас же направили профілактично на узд через різницю в об"ємах голови і тіла. яке то до кесаревого відношення має? і ультразвук, ага, не щастя, аж ніяк ні(

     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Нейросонографія

    кесарят можуть направляти на нейросоно і без показів.Бо кесарята відносяться до групи підвищеного ризику по неврології і до року отримують негласний діагноз "перинатальної енцилофапатії" ( тобто до року мають перебувати під більш пильним наглядом невропатолога і якщо усе гаразд, то в рік їм цей негласний діагноз знімається).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    а мене реально це смішить. Спочатку самі назначають КР ледве не одразу як 37 тиждень мине, а потім на нейросоно відправляють, бо ж раніше народились. Нас теж відправляли, але ми мали кисту, чи щось таке, що має розсмоктатись, то дивились. А так я би без потреби не робила. Нашо то все?
    КР не показник того, що дитина має порушення мозкового кровообігу, або ще щось.
    А нарахунок набряку, не дай Боже, але повірте - то не помітити не можливо. Почитайте Комаровського, про такі любимі діагнози зараз як підвищенний внутрічерепний і т.ін.
     
  19. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    В нас непланове кесареве. А як ви побачили оту кісту?
    А набряк сказала невролог дивляться по якомусь там лівому шлуночку, якщо його розмір в нормі, то набряк то сказала типово, в якийсь період внутріутробного розвитку мало кисню було. Поробити масажі, уділяючи увагу шийному відділу і все.
     
  20. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    ми теж робили нейросонографію, коли малому було 2 тижні, в нас кефалогематома була. ніхто нас не направляв, самі вирішили для самозаспокоєння) і нічого, все нормально пройшло, малий навіть не відчув, бо спав)