Нейросонографія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Adriasia, 20 Травень 2009.

  1. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Нейросонографія

    А ВВи в якому віці робили?Це планово так?
    Наша педіатр сказала планово зробити, але ця темка така глуха,я от думаю варто чи не варто робити.
     
  2. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    то не планово. його призначає невролог по показам.
    ми робили, бо малий голову закидував назад (коли ми його у 3 міс підтягували за ручки).
    якщо дитина здорова, гарно та вчасно розвивається, робити нейросоно не має сенсу.
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    робили з Марком в місяць-так було рекомендовано з пологового,бо народився трохи швидше+мій непростий анамнез+обвиття навколо шиї,що виявили під час пологів..
    зробили ...була якась там киста....я більше не ходила і не заморочувалась, бо лікар сказав, що то норма для діток такого віку
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Нам колись давніше призначали з поліклініки нейросонографію, то робили в Козака, лікар кваліфікований, виглядає професійно, уважний.
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    ми робили в 2 міс, були покази, бо малий мав ускладнення після пологів.
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    І ми робили в 4 місяці по показам невролога і педіатра.
    Нам рекомендували Жильова, як дуже хорошого спеціаліста. Тож звертались донього.
     
  7. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Нейросонографія

    От я чесно тепер не знаю, чого нам сказали планово?Педіатр ніби хороша.(з Чорнобильської),але може вартує, блін я заплуталась.Але в пологовому нам робили, все було добре.Дівчат,підкажіть чи варто?
     
  8. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    ми робили двіччі, 1-ий раз у віці 14 днів на Орлика в віділенні патології новонароджених, 2-ий раз у віці 2 міс. в Чорнобильській лікарні в Козака. Нашим показом була кефалогематома... Якщо у Вас все гаразд, то не бачу сенсу її робити, тим більше малюк має вже 7 міс))))
     
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Думаю,раз порадили пройти , то варто. У нас , наприклад, це робили скоріше з профілактичною метою, щоб подивитись що все нормально (скеровував дит. невропатолог Свинаренко Домінік Густавович, коли робив малій масажі).
     
  10. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Робили у зв"язку з дуже ускладненими пологами і була певна травма (на голові). Може то (пологи) і є для лікаря спонукальним, щоб вам її зробити ? Чи були якісь ін. проблеми ? Бо наша лікарка не направляє без потреби.
     
  11. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    а скільки коштує та НС (саме в Чорнобильській)?
     
  12. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Дівчатка, були в Козака, написав, що "незначно розширені БШ" і "незначно заглиблені якісь там роги". Спитала, сказав що через одну дитину таке мають - то не страшно. Невропатолог дивився, лише за моїми спостереженнями, що трохи збудливий назначила якісь порошки, нам навіть відмовилися їх робити, бо з 15 років показані. Може то дійсно нічого. Бо часто пишуть ВЧД, а я от багато цікавилась - виявити ВЧД достовірно неможливо. Ось думаю, може хтось зтикався?
     
  13. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Так розумію, що мова йде про внутрішньо-черепний тиск у немовлят і дітей. Є ще один дуже коханий невропатологами діаагноз - пірамідальне недастатність. Подивіться за можливості - там доступно і по темі http://www.youtube.com/watch?v=4ltVYFVE91Q
     
  14. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    достовірно точно неможливо .
    лише наші лікарі тим ВЧД лякають матусь((

    нам теж таке ставили. я на цю тему стільки всього перечитала.

    у нас були трохи задні рога збільшені. я спитала лікаря, то щось погане, сказала ні.
    ну то й все. ліки не приймали. порадили ще хвойно-м*ятні ванни - то єдине, що робила. дитина у мене гіперактивна. як певно і більшість маленьких діток
     
  15. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Нейросонографія

     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    ми навіть не встигли запитати, бо такий темп був - жах. він щойно з реанімації, купа маленьких діток, медсестра, яка ледь чутно викликає...здивувало, що до Жельова майже нікого не було.
     
  17. Pyshunka

    Pyshunka Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    можете вказати тел. для запису в Чорнобильську лікарню бо я знайшла, що Жельов приймає в "Біокурсі" і там обстеження коштує 360 грн, а до Козака 280 в Святій Параскеві. Дякую
     
  18. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    телефон 2702702
    вчора дзвонила, то там вже запис на 28-е був...
     
  19. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Чи приймає ще Козак в Чорнобильській лікарні? Чула, що зараз він в "Істині".
     
  20. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Ми сьогодні, в 2 міс.зробили нейросонографію. Все добре крім "ознаки перивентрикулярного набряку". Сказав лікар узд-то типово. Йду до невропатолога на тижні, але дуже за то переживаю. Хто з таким стикався? Наскільки то серйозно?