Не рекомендую заклади

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем algo, 16 Лютий 2009.

1. Marmulyadka

Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

"Хінкалі" в ТЦ Вікторія Гарденс. Настільки жахливого, непрофесійного обслуговування я ще в житті не бачила! Офіціант напартачив всюди, де тільки можна... Взагалі не зміг нічого порадити у виборі страв. Прийняв замовлення на класичні хінкалі (2 порції), пиво, сік і картоплю по-селянськи. Сік приніс одразу (в руках, без підносу, як, зрештою, і всі інші страви всі офіцанти теж виносили в руках...може то концепція закладу...але мені апетит підпсуло). На хінкалі ми чекали майже 30 хв. Ну ОК, вихідний день, багато замовлень... але чому за сусідні столики, де люди сіли пізніше- вже принесли ті ж хінкалі, а нам-ні? Пива ми теж не дочекались. Далі- цікавіше. Приніс хінкалі, в кожній порції були намішані класичні і сирні. Ну ОК, я зробила зауваження, але ми вирішили їх таки з'їсти (заодно й продегустувати сирні, ціна все одно та сама). Далі ми ще хвилин 10 чекали на картоплю для дитини. А коли нагадали про неї, почули: "а я хіба вам не казав, що картоплі нема???". Таки не сказав... Апофігеєм став рахунок, в якому було вписане пиво (якого ми так і не побачили). Коли звернули йому на це увагу, після короткої заминки, цей "геній" сфери обслуговування видав: "то оплатіть за все решту, а пиво відмінусуйте". Не він відмінусує, а клієнт має сісти з калькулятором і порахувати... Представився вже вкінці, коли я запитала. Не знаю, чи сказав правду, але ніби Михайло... Чайових, звісно, він ні копійки не заробив. Я написала адміністрації закладу, сподіваюсь, що відреагують, бо це просто кошмар... Я досить невибагливий клієнт і ніколи не роздуваю скандалу, але тут навіть для мого терпіння було занадто! Ніколи більше не зайду в цей заклад і десятому закажу!

Останнє редагування: 19 Червень 2017
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. Apelsynka

Apelsynka Мрії збуваються)))))

Куріння, незважаючи на заборону, плавно, але впевнено повертається у заклади громадського харчування:girl_devil::girl_feminist:. Люди думають, що якщо вони сидять за столиками на вулиці, то їм можна все. І начхати, що поруч сидять некурці:girl_mad:і весь той дим валить їм в лице:girl_feminist::beee::punish:. Адміністрація і офіціанти роблять ноль на масу, типу вони нічого не бачать...Тому заношу в цей список і заклади на вул. Вірменській Човен та Дзигу!

• Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Arapeta

Arapeta Well-Known Member

О-о-о... Впізнаю прям нас пару місяців тому. Нам все принесли, теж не спіша, а дитина чекала більше години ті довбані хінкалі. І до речі це заклад, який не належить до мережі Хінкальня (вони Хінкалі називаються як не помиляюся). Стирили чужу концепцію один в один.
    Теж не лишили жодних чайових і більше туди ні ногою.

4. Marmulyadka

Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

5. AnnaMaryn

AnnaMaryn Member

Я хоч сама цього не переношу, проте, а де ж їм курити тоді, подумайте? Жоден заклад не відвів спецільного місця для курців( У мене батько курить все життя, обожнює ходити в ресторани, дуже порядна, шляхетна людина і не любить нікому приносити клопіт. Проте він дуже жаліється на те, що йому з сигаретою просто ніде податися(

• Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. Apelsynka

@AnnaMaryn закон забороняє куріння в громадських місцях, адже це шкодить людям, які не курять. Якщо ви не читали про шкоду пасивного куріння, то почитайте. Чому некурці мають страждати через чиюсь шкідливу звичку???Хай курять в себе вдома, на вулиці, але подалі від інших, в себе на подвір'ї, можна навіть в лісі, де завгодно, щоб не шкодити іншим.

Останнє редагування: 20 Червень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  7. AnnaMaryn

AnnaMaryn Member

Шкода, що ви так вороже налаштовані до інших людей, що відрізняються від вас(

• Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. Brigitta

Brigitta Well-Known Member

• Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Nitriotka

Nitriotka Фея з сокирою )

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. AnnaMaryn

AnnaMaryn Member

Дівчата, я з вами цілком погоджуюся, я сама є противником куріння! Спроба знизити ворожість виявилася невдалою( перепрошую(

• Смішно Смішно x 1
  11. Apelsynka

Бо ви собі її придумали. Люди лиш проти того щоб псули їхнє здоров'я і повітря, яким вони дихають...

• Погоджуюся Погоджуюся x 4