Не раджу Вам лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Серпень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Пропоную тут викладати (і незафлуджувати!!!) відомості про лікарів ПБ, до яких Ви не радите звертатися.
    1. ПБ
    2.Лікар.
    3. Чим згрішив у Вашому випадку.

    На форумі працює цитування. Прошу не забивати гілку обговоренням. Тут тільки інфа.
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Медінститут
    2. Юрченко В.О.
    3. пришвидшував пологи "розтягуючи" шийку матки; при пологах тиснув на живіт; після пологів вколов окситоцин.
     
    • Подобається Подобається x 22
  3. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Мечнікова
    2. Верхівська С.М.
    3. Стимуляція (+видавлювання). Показання - "Слаба Родова Діяльність", нею ж (лікарем) визвана (ношпа, дімедрол і т.д., проколення вод). Плювання на попередні домовленності про нестимуляцію.
     
    • Подобається Подобається x 25
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Батальна
    2. Сімкін О. Л.
    3. Крапельниця, розріз, ХАМ!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 26
  5. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Мечнікова
    2. Беген О.С.
    3. Маю великі проблеми після її спіралі (яку вона мені молодій-зеленій нав'язала), хотіла мене різати (обійшлось без операції, а вона точно би порізала) іт.д., можна багато писати про всі -
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Тупо! Тупо! x 1
  6. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Джамбула
    2. Лікар на УЗД Макогонов.
    3. Мені за два тижні до родів сказав шо мені взагалі не треба родити цю дитину, треба було зробити аборт на ранніх термінах вагітності , бо голівка в дитини не розвивається, дитина якщо народиться живою проживе до місяця часу. Дитині , Богу дякувати 8 років.
    Моїй братовій він сказав що в дитини ніжка на 5 см. коротша за іншу, голівка не розвивається, дитина якщо народиться живою буде дебілом і інвалідом. Дитині 5 років нормальна жвава, здорова дитина.
    Рідній сестрі моєї братової коли прийшла донього з підозрою на вагітність сказав що ніякої вагітності немає, і треба просто зробити клізму. Через 4 місяці внеї народилася дитина.
     
    • Подобається Подобається x 51
  7. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Медінститут
    2. Буряк Юрій Тадейович
    3. Розтягував шийку матки руками, прокол вод, стимуляція (два уколи, крапельниця), розріз...
    акушерка Надія Петрівна (прізвища не пам'ятаю) така сама + нагодувала дитину перший раз сумішшю...
    :sad::sad::sad: вбила би...
     
    • Подобається Подобається x 27
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    Медінститут
    Паєнок Олександр Станіславович
    Проколювання вод,стимуляція,видавлювання,розріз,призначення на третій день після пологів антибіотиків,які були явно без потреби,не приймала і добре є,настоятельно радив зціджувати молоко,бо всі так мають робити,перед пологами як на ніч починалися перейми порадив випити Но-шпу і лягати спати.Ну і ціна за послуги порівняно завищена.
     
    • Подобається Подобається x 25
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1.Медінститут
    2. Мельник Л.П.
    3. Призначила касторку щоб пришвидшити пологи і на огляді щось там рукою "зрушила", щоб я родила доки закриють лікарню (перейми відразу почалися).
    Окситоцин, проколювання вод, но-шпа і ще щось через вену (не пам`ятаю).
    Її виявляється ще й додому тре було везти після пологів (дуже образилася на мого чоловіка, бо він не здогадався)
     
    • Подобається Подобається x 18
  10. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1.Батальна
    2.Мацюра Роман
    3.Проколювання вод, окситоцин (хоч пологи йшли в нормі), розріз (хоч дитина народилася маленька, всього 2800), зашивання наживо і + до того всього весь час кричав на мене і після пологів зайшов лише раз.
    Це моя думка. Також чула, що він дуже кваліфікований лікар. Але, напевно, не в моєму випадку.
     
    • Подобається Подобається x 20
  11. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    + проколювання вод, під час переймів щось колов (була нормальна родова діяльність) та у живіт, як почались потуги (обговорювалось природнє ведення пологів із мінімальним втручанням).
    ще призначив "дезаміноокситоцин" після пологів, від якого у мене розпухли груди та піднялась до 40 температура (перестала приймати - все налагодилось).
    хоча ставився добре (морально), говорив лагідно.
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1.Мечнікова
    2.Усик
    3.Полюбляє приймати пологи, тобто діток що йдуть дупкою, потім витягує сам руками, в двох знайомих діти травмовані,1) синя дупа, вивих стегна, 2)
    голова травмована, дитина каліка.
     
    • Подобається Подобається x 23
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Медінститут
    2. Грицишин Р.
    3. Стимуляція, щоб родити до закриття ПБ. (Окситоцин, розкриття шм, проколювання вод). Рідко заходив після пологів. Жадібний - при домовленості назвав суму, сказавши, що це на всіх, а не особисто йому. Потім довелося платити окремо кожному (ще й сам казав що додати кому.)
    Мамину співробітницю після кесарева залишив зашивати своєму синові. Наслідки - вирізана матка.
     
    Останнє редагування модератором: 12 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 26
  14. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Батальна
    2. Поврозник Володимир Володимирович
    3. розтягування шийки руками, проколювання вод, стимуляція, чистка плаценти, ні разу не оглянув після пологів (хоча заходив)
     
    • Подобається Подобається x 23
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Батальна,
    2. Паврозник В.В
    3. лікар не мій (слава Богу), але подружці ставив крапельницю (бо чергування закінчувалося в 9 ранку), казав то для того щоб ти не спала, то тільки фізрозчин, то не стимуляція), шив не він, а інтерни, ще пришвишував відходження плаценти. ну і ціна завищена, враження негативні
     
    • Подобається Подобається x 19
  16. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Джамбула
    2ю Макогонов
    3. На УЗД сказав, що в дитини нема 1 руки і 1 ноги. Уявляєте мій стан. Весь час намагався вкласти мене на збереження. Ображав словесно.

    Додано через 1 хвилину
    1. Поліклініка універу
    2. Німеровська М.М.
    3. При тому, коли ставила на облік по вагітності і робила перший огляд, щось всередині порушила до крові і сказала: "Нічого страшного, це я щось там інструментом шкрябнула!:)"
     
    • Подобається Подобається x 25
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Джамбула.
    2. Данков.
    3. Якийсь болючий укол перед пологами, крапельниця, розріз, не був присутній під час пологів, рідко заходив після пологів, оглядав лише раз за 7 днів, неуважний. Хоча кажуть, що він суперлікар. ПБ був після промивки, а дитині занесли стафілокок.
     
    • Подобається Подобається x 14
  18. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1. Новояворівськ.
    2. Не пам"ятаю прізвища, лікар пенсійного віку, невисокий, худорлявий
    3. На УЗД сказав, що дитина недорозвинена, сильно тиснув при огляді на живіт, визначив дату пологів на 1,5 місяця пізніше, ніж я народила.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Корисно Корисно x 1
  19. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    1Зав. ЖК на Руській Климпуш Діана Львівна + нав язана нею лікар з Мечнікова Верхівська С,М.
    Щодо Климпуш- регулярне вишукування проблем на пустому місці-фраза "мені спокійніше,коли вагітні на підтримках лежать", "вам п ять хвилин до викидишу" ,а мамі однієї вагітної "ваша доця до сих пір того урода носить?"і т. д. Сприйняття результатів УЗД і аналізів лише "своїх"лікарів,рекомендації вітамінів "своїх" фірм, регулярне "заглядання" до кишені- " санстанції теж жити треба,а мені давати..."
    Щодо Верхівської - 3 випадки пологів "по одному сценарію"-стимулювання,видавлювання,розрізання."- наплювательське відношення до пацієнтів та їх новонароджених.
     
    • Подобається Подобається x 18
  20. Kristin_Daae

    Kristin_Daae Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ.

    Він довгий час працював в поліклініці універу (може й далі працює), на планових медоглядах студентів постійно знаходив собі "жертв" для того, щоб за гроші їх оглянути на УЗД на Джамбула. Двох моїх знайомих до сліз довів розповідями про страшні хвороби (які врешті решт не підтверджувались). Мені казав, що маю хворий яєчник, через який буду мати проблеми в майбутньому при пологах. Про його прийоми вже знала, тому від його послуг відмовилася. Відтоді 8 років минуло, жодних проблем, Богу дякувати.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1