Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panadolka, 25 Липень 2009.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Саме те і мається на увазі. Торгівля на території ринку (напр, овочі чи шкарпетки на лотку) з оборотом не більше 300000 грн. Щоб торгувати на території торгового центру, в кіоску чи в магазинчику "під хатою" потрібно реєструватися щонайменше 2 групою.
    Певно, треба переходити в тему "Бух облік", поки не нагнали...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Shapokliak, ага. То розкажіть мені "на пальцях" про другу групу спрощеного оподаткування. В відповідній темі. Шо, зачем і пачему.
     
  3. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Так, якщо роздрібна торгівля не на ринку а в магазині або інтернет - це 2-га група. Якщо не будете мати найманих працівників - там все просто.
     
  4. New look

    New look Well-Known Member

    дякую,та сестра не зі Львова і мала думку, якщо перекладати, то на фрілансі.

    Дякую всім за відгуки.

    Ще б хотіла до теми перекладацтва спитати таке: чи є у нас на теренах західної України (або ж он-лайн) якісь толкові курси чи щось таке де вчать на перекладача?
    Це я вже для себе питаю: маю освіту у напрямку медицини і зацікавило перекладання у цій сфері. Англійська В2 вже думаю є, але от цікаво щоб стати перекладачем куди ще можна піти повчитись, щоб не у ВУЗі 4 роки, а скажімо до 6-8 місяців і могти пробувати перекладати письмово? Чи це дуже нереалістичні у мене думки?
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене тут такі собі трохи теоретичні думки вголос. В яку б то сторону дивитися якщо я хочу знайти роботу на 2-3 дні в тиждень, краще, напевно, з довшим робочим днем (типу з 9 до 20 чи щось таке), бо жити передбачається за Львовом і краще якщо вже їхати на роботу, то використати час "від і до".
    Де може бути такий графік? Адміністратор? Продавець в магазині?
    Нічого аж такого специфічного не вмію, за освітою на виробництво працювати не піду більше :sad: . Вмію структурувати і впорядковувати, швидко вчуся, в англійській я як песик - розумію майже все (і написане, і на слух) а сказати мало що зможу :girl_crazy:
    В мене ще є якийсь час на роздуми і, можливо, підтягування навичок, але геть не уявляю де то дивитися і що шукати :girl_in_dreams: А якийсь стабільний дохід дуже треба...
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В продавців ніби якраз такий графік (от Твій сир, Родинна ковбаска до 20 пару днів бачу зміна) і з моїх спостережень люди влаштовуються в магазини у своєму районі, поблизу додому. Можливо і за містом можна пошукати.

    А в тебе часом не має навиків шиття? В мене братова в свою студію шукала кравчинь і адміністратора, але останнього треба було на стандартний робочий графік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мабуть тіки так..
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2019 ---
    а що кравчиням графік по днях? небагато вони тоді пошиють...
     
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я не впевнена, що адміністратором отак одразу візьмуть, без досвіду. Можливо, касир у Епіцентрі, Метро тощо? Але там, на скільки знаю більше робочих днів у тиждень.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А дитину ти де дінеш? Чи воно тобі окупиться?
    Я не розумію чого ти дивишся в такі сфери які не потребують кваліфікації.
    Можна шити вдома. Не обов‘язково не знати що. Можна просте. Постелі, чохли у візки-ліжечка-машини. Ну багато чого.
    І паралельно розвивати напрямок стиліста, за нормальну оплату, а не символічну.
    Продавець на районі - це адська робота. І не 8 годин в день, а 10. Тиждень через тиждень, а не кілька днів в тиждень. Те саме з адміністраторами. Заробіток в адміністратора невеликий, в продавця - не знаю.
    Освой корел, фотошоп чи ілюстратор - малюй щось. Закинь кілька вудок.

    Продавцем в МАФ ти завжди встигнеш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дітей на чоловіка на кілька днів на тиждень. Робота вдома відпадає, ніхто не дасть мені вдома працювати. Якщо буде стабільних "моїх" кілька днів в тиждень поза домом, можна починати щось планувати. З усього "плаваючого" і "непевного" 100% ніц доброго не вийде :sad:
    Корел-фотошоп в принципі варіант, але для нього техніку трохи кращу ніж допотопний ноут добре б було мати...
    А чого дивлюсь на некваліфіковану роботу - ну та бо немає в мене наразі кваліфікації... Досвід роботи модельєром взуття є (туди не піду більше :) ), оператором лазерного станка є, продавцем-консультантом в мультибрендовому магазині одягу є. А, ще я в крутій довідці оператором на телефоні працювала в студентські часи (але до Київстару мені точно задалеко їздити :girl_haha:) Більш ніц нема...:pardon:
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а чим тобі таке не варіант?
    пс мені чось видається що тобі підійде робота де потрібні добрі комунікації)) шити не варіант..
    пс2 взагалі шити важко. хребет болить капець -а заробіток не великий..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Хазяїн-барін. Я тебе не буду вмовляти, що ти можеш більше і краще.
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2019 ---
    Ти можеш надавати унікальні послуги, а можеш працювати на роботі яка потребує знань третьокласника. Мені дуже шкода закопування талантів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Корисно Корисно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 1
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Підтримайте мене , будь ласка. В 30 з добрим + можна (і чи треба) кардинально змінити професію?
    Хочу, але чи зможу? Треба ж і дітей доглядати..
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Можна. Зможете. Якщо вам дійсно треба і хочеться.
    Он Ліда Коноваленко з бухгалтера сталась доулою.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А мені дуже бракує у Львові хорошого стиліста, консультанта по шопінгу і розбору гардеробу;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я також бухгалтерію мрію покинути. А вона мене переслідує:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Akina
    Віка, я згідна з Орман, не закопуй себе як стиліст, розвивай цю тему. Проводь лекції, інстаграм, індивідуальні консультації. Продавець вдень отримує 250-300 грн. В крутих магазинах може більше, але і занятість більша
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  20. jylanda

    jylanda занууууда

    Можна, якщо хочеться, я нещодавно поміняла, але дитина в мене поки що одна, тому особливих лайфхаків нема.