Натуральне каміння, прикраси, кристали та літотерапія

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем tinkaKris, 15 Жовтень 2017.

  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Недавно захопилась прикрасами з натурального каміння.
    Цікаво чи на форумі також є поціновувачі? ;)
    Відкрила для себе, що є багато прекрасних камінців, які синтетикою не повториш.
    А скільки видів.....кабошони, для підвісок, кристали, печерки, зрізи, в прикрасах...голова обертом :girl_in_love:
    Також дізналась про літотерапію. Не як магію чи містику, а як вид лікування чи навіть спа (масаж нагрітим камінням думаю всі знають).

    Давайте ділитись такою інформацією, хотілками, чи просто красивими камінцями.

    63687934-amethyst-wallpapers.jpg RoseQuartz-04.jpg Без названия.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Я теж почала трохи натуральними каменями цікавитись. Особливо розказують дієві камені-обереги: обсидіан, тигрове око, корали. Та знайти гарні прикраси з таких не так просто. Більшість якісь грубуваті і масивні на вернісажі. А напишіть хто може поділитись досвідом, чи було що носите камінь-оберіг, і від вас все погане обходить стороною і захищає від "злих" очей"?
    [​IMG] [​IMG]
    Ще є лікувальні властивості у різних каменів Лікувальні властивості натуральних каменів
    --- дописи об"єднано, 15 Жовтень 2017 ---
    Як вибрати свій камінь-оберіг Як вибрати свої камені-обереги? ~ Жіночий сайт "Вона"
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    На вернісажі не всюди справжні камінці:sad:

    Загалом є таке як талісмани, обереги і кристали і тд,
    Знаю якщо з того боку дивитись, треба різного виду залелжно від того чи хочете щось "притягнути" до себе чи "уникнути".

    А взагалі дужеее цікаво про каміння написано в книжці "Цілющі Кристали".

    Зараз шаленію від кварцу рожевого, аметисту, опалу і лабрадору)) дуже гарні вони:girl_in_love:
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2017 ---
    І деякі камінці "доброї енергії"
    Яшма

    IMG_7459.JPG

    Та Сердолік (кажуть додає життєвих сил енергії і лікує)


    IMG_7460.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Стоун-терапія - це любов :)
    Як і натуральні камінці :) маю багато бірюзи різної, перли, коралі.
    Хочу ще з вулканічної породи, туди можна капати ефірки, буде довго аромат триматись :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Rona ще кажуть цілющі камені-метеорити, а як вони виглядають в прикрасах не зустрічала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    мені взагалі не йде, маю цілий гарнітур. Спочатку купила в Кракові кулон, то ше пів біди було, потім докупила сережки в Мукачево, а згодом у Львові і браслет, в купі носити не можу взагалі, і по зодіаку вроді мій камінь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Значить камінь не ваш, або зараз вам некомфортно з цим камінцем.
    Доречі ті хто займається камінням, кажуть треба просто потримати в руках різні камінці і відчути який камінь, чи яка прикраса вас "покличе" :)
    Значить той і носитись буде комфортно.
    А ще радять вибирати камінці по чакрах, залежно від того для чого і де будете носити.

    А тим часом))) покажу прекрасні Амазоніти :girl_tender:

    IMG_7465.jpg
     
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Є в Україні, але важко знайти.
    Дуже специфічні.
    Багато вважають цілющими за рахунок слабкої радіоактивності.

    Прикраси з метеоритом:

    IMG_7470.JPG IMG_7471.JPG IMG_7472.JPG
     
  9. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Raven я за яшму пару раз чула, що не всім підходить, може викликати напругу і якесь перезбудження, здається підходить вираженим левам і дівам, а водним знакам не підходить.
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    @Malvochka, та мені по знаку підходить і кулон так нічо, але комплектом носити не можу.
     
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    А в когось є александрит ? Маю кульчики золоті з ним, він такий гарний, але як їх вдягаю, то якось важко ніби стає і щось не так. Потім мені казали що він специфічний, і його тільки непарно носять, наприклад кульчики з перстнем чи кулоном з ще мають бути. Ще він відтінок міняє залежно від ситуації і освітлення, але так його і не ношу. Отакий як цей
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Теж маю його на кульчиках, все гуд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене є перстень з величезним аметистом. Як він міняє колір - це неймовірно!
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    обсидіан?

    Я не знала, що вони запах тримають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я маю і дуже люблю. Напевне, з усіх прикрас, найчастіше ношу.
    IMG_20151219_204246.jpg IMG_20151219_204354.jpg IMG_20151219_210243.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    це взагалі шикарний камінь, в таких кольорах буває, що ах просто :girl_in_love:
    З властивостей знаю що добре заспокоює нервову систему, і навіть кажуть тримати в кімнаті де сплять дітки або просто тим в кого неспокійний сон.

    гарні переливи від голубого до фіолетового,
    а в ультрафіолеті доречі буде червоного кольору ;)
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    може не там носите, або треба якийсь інший підібрати

    Користь можна шукати у підборі камінців поо чакрах, по кольору, то так на хлопський розум не лізучи " в глибини" )) :

    chakras-300x300.jpg
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в мене часто буває зелений, глибокий смарагдовий.:girl_tender: Якось ми з чоловіком їхали в машині, звернула увагу, що він на мене якось дивно поглядає. Питаю :що таке? А він: в тебе ж ті кульчики були якісь рожеві. ТО нові? :connie_pull-pigtail Пояснила, що це камінь такий, був здивований. Треба буде якось підловити той зелений і сфоткати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!


    а може у вас той самий ?? ;)
    ПС. такі в колекціях коштують страшне бабло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я теж люблю натуральні камені. Якщо чесно, то не дуже дивлюся чи підходить мені камінь по знаку зодіаку, коли купую. З останніх придбаних було намисто з чорного оніксу для подруги. Я в нього закохалася)
    А серед мої власних є рожевий кварц, перли, рауг топаз, гранат, бірюза... І здається перстень з коралом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    З рожевим кварцом треба приймати ванну, щоб підтримувати жіночу силу і красу :girl_spruce_up::girl_flag_of_truce:
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вав! Треба собі то запам’ятати на майбутнє ... Бо ванни зараз нема, тільки душ...