Настільні ігри

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Руда Лисиця, 9 Серпень 2011.

  1. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Дівчата, а хтось купував укр. ігри Arial (мають Ферму, Подорож Європою, Джангу - підозрюю це типу копій на відомі ігри)? Варті уваги, яка якість? Шукаю бюджетний варіант (100-140 грн) для хлопчика 6 років. Інші варіанти теж цікавлять
     
  2. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Ми маємо кілька їхніх ігор, але не ті, що ви назвали. По якості матеріалів (картон, поліграфія) добре зроблені, пластмасові детальки не дуже, ну і усюди є або рос.слова (наприклад, у дитячому лото серед тваринок є крот і заяць) або поле для гри російською, хоч на коробці назва та опис українською.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Дівчата, маю невеличке питання-прохання. Чи не буде у когось часом чотири лишні протектори на карти розміром 57.5 х 89 мм ? Придбала протектори на гру Цитаделі, і от на чотири карти забракло (((
    З мене чукулядка)
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2015
  4. Ромулька

    Ромулька New Member

    Дівчата де можна купити настільні ігри у кредит, цікавить Супер Фермер від Graana, бо ціна на неї зараз 570 грн., накладно відразу такі гроші викинути, дякую
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

  6. Oranjad

    Oranjad Active Member

    В мене є. :)
     
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Дівчата що порадите дівчинці 10 років(має ще сестричку 13)?
     
  8. Oranjad

    Oranjad Active Member

    На такий вік класно підійдуть такі ігри:
    Доббл
    Саботер (добре йде від 5-ти гравців)
    Діксіт
    Король Токіо
    Моя весела ферма
    Містеріум (якщо матимуть допомогу дорослих)
    Блеф

    Раджу пошукати відео-огляди і підібрати гру відповідно до темпераменту дітей.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    А на якому сайті порекомендуєте замовити? З точки зору ціна-якість? Дякую наперед!
     
  10. Gala

    Gala Well-Known Member

    Думаю замовити Діксіт і добл., знайшла на кідстафі найдешевше...Ще заглядаюсь на уно, вовки і вівці і зоолоретто...що скажете.Мала любить дуже всяких тварин...
     
  11. Oranjad

    Oranjad Active Member

    щодо цін - повірте, вони скрізь однакові (маю на увазі інтернет-магазини). Можуть відрізнятися на 10 грн :girl_crazy:

    Вовки та вівці- прикольна гра, але розвиваючого в ній дуже мало (багато залежить від того, яка картка в руку прийде).
    Якщо хочете "серйознішу" гру - подивіться мою веселу ферму від українського видавництва I games :girl_claping:
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2015 ---
    хотіла відповісти ПП, але у вас у скринці забагато повідомлень ;)
     
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    якщо люблять подумати то руммікуб. ця гра є фаворитом в нашій сім'ї вже довший час. ще любимо грати ферму і халі-галі. але на колір і смак...
    ну не знаю, вона мені взагалі скучна. малий має 7 років і вона йому залегка.
    та не конче всі ігри мають бути розвиваючими. деякі просто приносять задоволення.
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2015 ---
    купіть аналог від аріал
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2015 ---
    маємо ферму. прикольна, гарно зроблена, бруски дерев'яні. гра цікава, можете брати.
    і маємо комерсанта - поле м'яке, всі написи на рос. мові, крім правил. не рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Oranjad

    Oranjad Active Member

    От я тому і не люблю її, бо не приносить ні задоволення, ні розвитку (дуже багато залежить у грі не від тебе, а від везіння, а я люблю думати, і племінниця наша її не любить з тої ж причини)
     
  14. Lilutka

    Lilutka Member

    а можна написати посилання на сайт тут? вибачте,якщо ні... напишу в самому кінці посту. усі ігри замовляю виключно там. ціна-якість - найкраща пропозиція на ринку ігор в Україні + великий асортимент і ввічливі продавці. А ще плюс до того всього, що періодично в них акції проходять і можна замовити гру зі знижкою 13% є ще знижки до дня народження (а вони навіть сумуються разом :girl_claping:(я тільки так і замовляю, щоб дешевше вийшло :girl_dance:)), знижки студентам і всяке таке. так що з чистою совістю рекомендую сайт, бо перед тим як замовляти обшукала і Львів і різні сайти, і задоволена результатом, а повірте я ще та нишпорка)))) поки не досліджу все - не заспокоюсь, бо не хочеться переплачувати або ж бути у результаті розчарованою, що якість не та чи тебе обманули...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    не сказала б, що там думати не треба - так, частково удача - частково треба покрутити все що маєш різними боками і скласти в голові, те що тримаєш в руках - просторова уява, та й зосередитись треба, щоб вибрати найкращий варіант зі всіх можливих, продумати стратегію, класти картки не просто як доміно, а хитро - так, щоб інші гравці тебе не "перекрили", тому, я б для
    радила.
     
  16. Oranjad

    Oranjad Active Member

    Скажу лиш, що на смак і колір фломастери різні :girl_crazy:

    А хороший продавець буде питати про темперамент і вподобання дитини, щоб гра не лежала і припадала порохом.
    Тому ця дискусія про Вовки і вівці просто дискусія і не більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Подарували малому Манчкіна. А з правилами ну ніяк не вдається нам розібратись. Найкраще було б хоч раз зіграти, ніж сто раз перечитувати і передивлятись відео в неті. Де то можна найти таких людей, які б показали як то бавитись?
     
  18. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Колись була ігротека ЧуВаЧі, здається, на Чупринки. Потім її перенесли на Вітовського - ближче вже до парку культури, коло студії Каляки Маляки. Давніше слідкувала за ними в соцмережі, то там проводили ігри. Думаю, можна сходити разок зіграти. Ще можете задзвонити в Гамбіт на Пекарській, може вони щось підкажуть. Ну або збирайте форумну команду;)

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дякую! Він мене вже з тим Манчкіним дістав))), зараз хворіє і дуже хоче пограти. А до мене щось ну ніяк не доходить як це грати.
     
  20. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Якщо надумаете, скину в ПП телефон, у мене чоловік зі старшою постійно в нього грають, можуть по правилаx пояснити, до речі, як розберетесь, то там всьо просто.
     
    • Подобається Подобається x 1