Наші в'язальні плани і хотілки

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Holly, 27 Листопад 2012.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Колір ще не вибрала, але узор - казка
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  2. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Класний, двосторонній.
    В мене також в хотілках снуд, двоколірний , щоб до кількох речей гардеробу підходив. Нитки вже чекають. [​IMG]
     
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    я коли собі шукала взір - то на нього натрапила, але я спицями вмію хіба зворотню і лицеву в'язати ;) А раніше, то за такі складні узори бралась, зараз все забула і ніц в тих схемах не розумію(
     
  4. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Моя нова хотілка, може як запощу, то й зв"яжеться швидше :). Маю білий джинс, хочу з нього спробувати (колір не дуже той уявляю, але купляти нового нічого не хочу, бо вже нитки нема куда складати)
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  5. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    А мені треба шапку, а то хожу як сапожнік....:girl_cray: в вуха мерзну, може як тут напишу, то швидше виділю 1 вечір для себе:girl_blush2:
    хочу щось таке тільки без козирька, а з широкою резинкою. І от маю гризоту, бо не знаю якого кольору хочу, а точніше просто завеликий вибір ниток маю:connie_pull-pigtail
    [​IMG]
     
  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Не бачу картинку...
    В мене також з шапками "напряг" (тоже сапожнік.....).
    Хочу на весну ось таку, маю купу сірих відтінків, думаю піде такий колір, та й універсальний він, майже до всього..
    [​IMG]
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    А я вирішила рухатись в зворотньому напрямку. Хочу яскравих шапок-шарфів. І побільше-побільше))) Треба викласти якось свої хотілкти, може скорше буду рухатись
     
  8. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Я тоже люблю яскравий, але в мене яскраво-червоний пуховик, не знаю, чи не буде занадто, якщо ще й шапку кольорову... от хочу білу до снуда (вище тут, котрий вже звязала), і цю сіреньку. Щоб "заспокоїти" кольори.
    І ще хочу плаття (а-ля Victoria's Secret), думаю над кольором, в голові крутиться насичений темно-фіолетовий, але обійшла магазинчики, немає такого відтінку....
     
  9. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    да-да-да, а то таке все сіре...брр
     
  10. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки



    ось знайшла
    [​IMG]
     
  11. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Написала в темі Майдан, ще продублюю тут:
     
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Дівчатка, маю бажання в"язати, але не хочу щось стандартне, щось має бути неординарне не штамповане і стильне.
    Я, час від часу, заходжу на один цікавий сайт Осинка, там дівчата влаштовують спільні процеси по в"язанню надзвичайних речей дуже часто без схем
    В мене виникла така їдея: можливо були б бажаючі в"язати у спільному процесі, скажімо, светер, плаття чи гарний шарф в нас на форумі?
     
  13. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Ага, на багатьох форумах є он-лайн процеси (трохи скучаю на цим, бо модерувала на вязальному (рос.) форумі більше 5 років... але з подіями на Майдані ті люди мені стали далекі по світогляду).
    Тому буду тільки за.
    Я, наприклад, давно хочу плаття-туніку, і ще плаття з мохеру легеньке таке...Потім познаходжу картинки.
     
  14. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Я також загорілася платтям з мохеру, навіть нитки замовила, але боюся сама приступати до процесу
     
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

  16. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Дуже гарні, ніжні і розкішні плаття. Як будете починати в"язати кличте мене. Можливо до цього часу і мої нитки приїдуть
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Рибка, нашо ви то зробили? :) Я пропала в тих фотографіях.
    Це саме те про що я писала
    Мені дуже сподобалася ця спідничка, в цьому альбомі практично всі моделі цікаві
    http://www.flickr.com/photos/15607418@N05/5044319863/in/photostream/
     
  18. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    :girl_haha: Щоб я не одна мучилась ...
    Я також ниток ще не маю, в Тані замовлення затримується, може піду по магазинчиках погуляю, пороздивляюсь, що там є.. і які кольори.
     
  19. lusuzj

    lusuzj Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    Дівчатка може хтось підкаже гарне платтячко для вязання крючком.
     
  20. maty

    maty Well-Known Member

    Відповідь: Наші в'язальні плани і хотілки

    О,Рибка,я теж хочу таке мохерове плаття!!! навіть нитки вже маю,але не знайшла схем ,може,з Вами почну.а