Наші Виші

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Supernatural, 29 Травень 2016.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    куди влаштуєтесь ;) Є декілька варіантів - або ви "потомствєний" посол, тоді однозначно Вам там працювати, ну або Ви будете дуже наполегливі і спробуєте пробитись туди самі (на жаль реальних прикладів не знаю).
    Маю знайомого з "потомствєний", він уже працює помічником посла, але для його кар'єри львівські ВУЗи "не підходили", треба було мати корочку з якогось київського ВУЗу.
    Всі інші хто закінчив міжнародні відносини - працюють там, де знайшли роботу і досить часто взагалі не по спеціальності (хоч для мене та спеціальність дуже загадкова), починаючи від перекладача закінчуючи продавцем на базарі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Які спеціальності ? Такі затребувані ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    інженери-енергетики\електрики, сантехнік (це з того, що я знаю, маю знайомих з тих спеціальностей), думаю будь-яка робітнича професія має великий попит.
     
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Ну для робітничих професій не потрібна вища освіта, до чого тут вузи?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Так якраз ті що могли б прекрасно освоювати собі робітничі професії, масово йдуть в ВУЗи (аби диплом був, бо батьки запхали і т.д.). В результаті маєм таких спеціалістів, і таке навчання)
    То така спеціальність, що гарно звучить, багато туди йдуть бо ніби то "престижно". В реальності потім дійсно, працюють просто куди змогли влаштуватись (і продавцями, і бухгалтерами, і секретарями, хтось свій бізнес робить). А от ті хто влаштовуються в посольства, то реально одиниці, там і династії і клани свої є, та й робота в консульстві не така вже і чудова (то міфи що в ООН чи в наших консульствах як влаштуєтесь то будете багаті і мандрувати світом)) Насправді починають з невеликих зарплат, "подай-принеси" в старших товаришів, або відправляють в віддалені не дуже привабливі країни "нести службу")) А щоб працювати в США, в Європі на хороших посадах в наших консульствах, то ясно що просто так ніхто не візьме :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Які вузи варто розглядати для отримання юридичної освіти ? З того що радять то універсистет Франка, Комерційна академія, Університет внутрішніх справ, Львівська політехніка, буду вдячна почути реальні відгуки про ці вузи, їх специфіку, як там з якістю освіти я загалом враження якщо там хтось навчався :girl_smile:.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вас тільки Львів цікавить? У Львові альтернативи Франковому вузу немає. Якщо потрібна хоч якась якісна освіта, а не просто диплом. Бо юристів зараз випускає кожна підворотня. Тобто є різниця ще у меті: якщо ви вже десь працюєте на посаді, яка просто потребує папірчика про юридичну освіту, і якщо ви з 0 хочете знайти себе у новій галузі. У багатьох працедавців на сьогодні у заявках стоять вимоги про дипломи конкретних вузів. Наприклад, розглядають варіанти випускників тільки Університету Франка, Киїівського Універу, Харківської та Одеської академії.
    Загалом у Львові диплом юриста можна отримати ( окрім ЛНУ Франка) у Політехніці, у Комерційній академії, Університеті внутрішніх справ, Університеті бізнесу та права, Академії Друкарства. А ще купа вузів і філій готують дистанційно-заочно юристів у Львові.

    Уваги варті у Львові Університет Франка, Академія внутрішніх справ ( для відповідних підгалузей юриспруденції), на 3 місці можна Політехніку ставити.

    п.с. особисто я закінчувала університет Франка. Ні хвилинки не пошкодувала.
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Закінчила в 2009р. юрфак в Франка. Як на мене, вчитися (саме вчитися) було важко. Думаю, з того часу легше не стало. Але якість освіти гідна.
    І якщо є плани працювати в юридичній сфері, то як фахівців розглядає роботодавець тільки франківців. А для папірчика будь-який ВУЗ згодиться.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я закінчила на 10 років раніше. Не можу сказати, що було важко. Було дуже цікаво. Навіть з урахуванням того, що ні інтернету, ні підручників у середині 90-х не було, і ми цілим потоком просиджували у бібіліотеках Драгоманова та Стефаника до їх закриття увечері в боротьбі за 2 вільні книжки, щоб підготуватися до семінарського заняття :). Мені видається, що навчатися зараз було би уже настільки легко, при доступі до інформації з будь-яких джерел.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    @Malvochka, знаю трохи ту кухню зсередини. НМСД, авторитет універу трохи перебільшений. На роботодавців його диплом зараз не справляє особливого враження. Хіба якісь особливо принципові. В тому ж Політеху рівень студентів не гірший: співвідношення сильних і тлумків, яких тягнуть за вуха однакове. По випускниках особливої різниці між ними не видно.
    Колись справді було 4 ВНЗ в Україні, що готували юристів, зараз ті часи давно пройшли. Суд, прокуратура, адвокатура, нотаріат, юрвідділи потужних компаній, наука (справжня наука, а не липові доктори) це давно вже не монополія великої четвірки.
    Але тут ще друга сторона медалі. Йдучи вчитися на юриста, людина повинна бачити хоча б теоретичні можливості працевлаштування. Тому що ринок давно вже ними перенаситився і якщо немає родичів або друзів які допоможуть хоча б з першою роботою, доведеться працювати з третього курсу за їжу, здобуваючи досвід і запис для майбутнього резюме, бо навіть з червоним дипломом найпрестижнішого ВНЗ ніхто нікого ніде не чекає.
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2017
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    А коли чекали виключно лише "за диплом"? Те, що велика конкуренція- це прекрасно. Більше шансів, що десь таки толковий і попадеться. І що поганого у тому, що студент з 3 курсу починає працювати навіть не за їжу, а власне за досвід? І 20 років тому ми точно так само починали- в перших інвестиційних тих же компаніях, у адвокатів папери носили, замість юрисконсультів у держреєстраторів і всіх можливих органах просиджували, реєструючи-перереєстровуючи-отримуючи ліцензії і т.д для тих же АТ, ПП і ТзОВ "зразка 90-х". Без грошей "на їжу"- просто за досвід. Бо ні один вуз не дасть тобі тої практичної бази, яка реально потрібна по закінченні закладу. І коли вже я працювала, до нас на роботу приходили студенти, згідні "за досвід". Тому що по закінченні вузу у них буде не лише диплом ( чи диплом і зв язки тата з мамою), а і реально практичний досвід, який вони уже можуть застосовувати. Нащо мені, як працедавцю, випускник "за рекомендацією" , якщо у нього немає досвіду? Які у нього преференції перед таким же, але без "рекомендації"? Бери вудочку- показуй, що умієш. І залишиться найсильніший. Зараз минають ті часи, коли людину тримають на роботі лише "по рекомендації". Простіше узяти студента-випускника з 0 досвідом і без "спини". Який якраз буде зацікавлений у тому, щоб добре себе показати і залишитися.
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2017
  12. Online

    Online Well-Known Member

    @сніжна, я лише кажу про те, що в цій сфері пропозиція перевищує попит, як і в ситуації з економістами. Ви мабуть і самі знаєте. Тому якщо це не династія треба добре зважити свої можливості.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Династія тебе не врятує, якщо то "не твоє". Вона тобі може дати лише шанс хоч десь зачепитися після вузу,але не втриматися.
     
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Та ну... Чудово себе почувають. Хіба сам не хоче потім. Такі відбиті персонажі суддями чи керуючими партнерами вспливають... Я вже не кажу про "тато відкрив нотаріальну контору", яка звичайно не на довіреностях сидить. І нічо, ніц їм не є. А прокуратура, міліція ууууу... Там розсадник таких потомствєнних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ой далеко не завжди, якби то не було сумно, хіба дитина свідома і має розум на інше діло, але я на жаль такого дуже рідко зустрічаю в своєму житті. В мене багато знайомих, яких батьки запхали в династійне діло, бо без знайомств їх бульше ніде не візьмуть (і це мова не тільки про юристів чи економістів). Але і знаю приклад, коли батьки дочку пхали в династійне діло, а дівчина на 4 курсі стала на диби, сказла, я прожила для вас, хотіли цю освіта, я Вам червоний диплом принесла, а від тепер я живу своїм життям, здобуваю освіту ту яку я хочу, поступила на зовсім іншу спеціальність, працювала, зараз вже багато досягнула, але мати всеодно не полишає надію що дочка повернеться в "династію", але палок в колеса дочці не ставить у її справі і помагає чим може.
     
  16. Charm

    Charm Active Member

    для майбутніх студентів постане нелегкий вибір... оптимізація і так "застарілої" освіти - Всі в онлайн!
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я закінчила МВ і знаю не один приклад коли не « потомствені» пробились куди треба. Може їй хтось склав протекцію на початку, але вони в навчанні були на кілька голів вище цілого курсу, я їм не дивуюсь. Пересічні студенти працюють хто де, маєш ВО, вистачило розуму вивчити хоч одну мову, то вже не зле для старту. Завжди є категорія грошовитих, але дуже недалеких студентів- чого вони туди йдуть - таємниця, лишаються працювати а сімейному бізнесі.
    З теперішніми знаннями про факультет і ВО вцілому, обирала би однозначно факультет з більш конкретною професією і наявністю заочного відділення. Йшла би на заочку і працювати максимально близько до обраної професії.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Не розумію їхню економію. Вчилася у Франка в часи тотальної економії 94-99 роки, стипендії роками не платили, але ніхто таких великих канікул не робив, опалення не включали :), всі вчились в верхньому одязі :)
     
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Журналісти)... Довгострокові зимові канікули по 1-1,5 місяці з метою економії опалення більшість вишів практикують ще з початку двохтисячних, мабуть. Та й в тій таки Політехніці ще донедавна сесія здавалася до Нового року, а другий семестр починався з початку лютого. Потім щось там перекроїли і сесію перенесли після Різдва. Всі не задоволені, бо і студентам під час свят ті екзамени висять дамокловим мечем, не даючи розслабитись. І викладачі, закінчивши заліки-захист магістерських-іспити-перездачі мусять без паузи починати другий семестр.
    Що стосується освіти онлайн, яка подається в статті як капець сенсація, то віртуальному середовищу в Політехніці вже років 10, якщо не більше. Та й й інші виші (і навіть коледжі) повинні мати забезпечення "дистанційного навчання": лекції, тести, задачі, індивідуальні завдання. Це на рівні вимог МОН, якщо не помиляюсь. І вже років зо два серед викладачів активно проводиться навчання по підготовці і проведенню відеолекцій. Тому новина, м'яко кажучи, ніяка не новина)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Підніму тему.
    Хто що знає або думає про «комп‘ютерні науки» в політесі і Франка. Чи вони хоч трохи чогось вартують, чи «витрачені 4 роки»
    Вихідні дані: хлопець з відповідними здібностями і бажанням розвиватися в цій сфері.
    «Закордон», УКУ і інші міста поки що серйозно не розглядаємо.