Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Стеліть пеленку, але перед тим мокніть її трохи в котячу сечу, щоб кошеня занюхало, що там попісяно. Можливо, допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Melian

    Melian Well-Known Member

    Десь читала, що сік цитрусових дуже не подобається котам, тож рекомендують після прання речей, які котик "помітив", бризнути на них трохи соку лимона або апельсина і котик більше не облюбує це місце

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Не ті спреї :girl_smile:є ще такі, що пшикають в котячий туалет і вони типу по тому запаху знають куди їм пісяти
    --- дописи об"єднано, 17 Листопад 2018 ---
    Моя колись пісяла під двері балкона. Я видушила туди пів апельсина, насипала зверху пів пачки чорного перцю Вона прийшла, сіла і напісяла на то все зверху
     
    • Смішно Смішно x 3
  4. Siania

    Siania Love Life

    В сестри колись була кішка, яка лазила по ялинці. То ми навколо розкладали шкірки з апельсин, мандарин. Навіть в ту сторону не дивилась)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Хтось має досвід\знайомих\бачив десь\сусідів по підгалянській вівчарці?
    Німця ми вже більше ніколи не візьмемо, причин багато:cry:.
    В чоловіка є кілька варіантів, але в нас є Асюта - треба на сумісність зважати і я встаю на дибИ.Експериментів нам не тре.
    Я вклинилась на підгалянці. Но, є нюанси, тому бажано б було почути хоч кілька відгуків по робочих характеристиках тих вівчарок, окрім того що вони розумні і гарні: собака буде жити на подвір"ї, основна функція - охорона території.
    Підгалянка
    upload_2019-1-13_1-26-13.jpeg [​IMG] [​IMG] [​IMG] upload_2019-1-13_1-28-15.jpeg
    Ніби мали б з Кане-корсо вжитись. Точніше - корсо прийме будь - яку іншу собаку , але не всі приймуть корсо. І навіть при тому, що корсо вже має 2 роки не всі охоронці малі підкоряться. Рвані я більше не переживу: Гєк з Ась влаштовували адські бойні.
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Так може то через те, що вони вже дорослими познайомились, а якщо з цуценяти будуть тепер, то мале звикне до "дєда"?:)
    Чи йдеться знов про дорослу собаку?
    І взагалі то не моє діло, можна не відповідати, але навіщо 2 великі собаки мати? Тим більше що є ймовірність боїв.. Кане-корсо зовсім не до охорони?
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    2 охоронні собаки з незалежним характером по прийняттю рішень , то не знаю.
    По охоронній частині тато розказував що ок. Він має слабкість до вівчарок.
     
  8. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Про
    Про двох великих собак...мене «зачепило».Маю двох «теляток»)))І якби могла-мала б більше.І не для охорони...Живуть в хаті,на подвір‘ї гуляють.Для мене вони любимі друзі,розрада інколи.Кураж охороняє дуже добре(порода така),але то його бажання)))Лайма-наша 35кілограмова «киця»-ласкава дуже))Не думаю,що собак можна мати для чогось конкретного...
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Ulianusia в Вас кобель і с.дівчинка, тому проблем нема(вірогідність є але все ж мала). А два кобеля, то вже інша справа. Тут, ніяк не передбачити. А тим більше, коли є негативний досвід в плані поведінки вже з тим самим собакою і іншим. Тут має бути дуже наполеглива дресура.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А
    ле перед тим були дві дівчинки.Мучились спочатку-вони воювали страшне,Вольта військова вівчарка-билась явно не на життя,кінологічні методи-не для мене,тому як тільки бачила,що починають,зразу розганяла-мені пощастило,бо вони мене «чули».І десь за місяць такого двіжу зробилися подружками.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Ulianusia то не передбачити. В нас дві діви і хлопчина, то дружать. Побитись можуть лише за їжу)))). Але характери різні капееець. З чужими -війна. Навіть, наймирніша і та безперервно гарчить. Але, вони слухняні в нас загалом.
    В Олі корсо такий живчик:girl_crazy:, то треба для нього дуже втрапити на флегматика), щоб не реагував або навчився хоч.
     
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дружать,бо знають Вашу позицію.Вони Вас чують і слухають.
    Думаю,Олі легше буде через те,що новенький прийде щеням і старший поставиться до нього як до малого.Сусід має корса,то як виходим гуляти він за Куражом вмирає))приходить бавитись кликати))).Ну але їм двом нічого не треба ділити...
    Наталю,яких песиків маєте?
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас лайки ЗСЛ і РЄЛ.
    Я про цю породу, що Оля вибрала нічого не знаю ,але гарні собаки). Най вибір буде їм на радість).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    імхо, вжитись цуценятку +кобелю уже дорослому легше, особливо якщо різної статі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    02CF415D-7F27-48D6-9149-D6DA20AB8041.png
    Має мій дядько таку дівчинку. Можу дати телефон, поговорите собі. З мінусів - смердить), купа тої шерсті кругом. Живе на подвір’ї. А ще по ночах виє). А так дуже лагідна))). Ніяка вона не охоронець), вона пастух, на скільки я зрозуміла. Але не буду сперечатись. Любить дітей, діти люблять її, і ніхто її не боїться, хіба незнайомі, бо вона таки велика. Та може то така дядькові попалась). Одним словом - можу дати телефон))).
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 3
  16. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    То,певно,як Лайма моя.Вона південно-російська(кримська)вівчарка-все,як Ви пишете-пастушка-хоче руху,шерсть шикарна,єдине-в неї немає запаху ніякого.Дітям-мамочка і соратник в «двіжах»)))Вожу їх з Куражем восени і навесні в грумінг,то з шерсю в хаті клопотів немає).
    --- дописи об"єднано, 13 Січень 2019 ---
    Принцеска)))
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Ulianusia, ну я точно аж так не знаю, але дядько казав, що то підгалянська вівчарка. Я ще фото додала, може по ньому видно)?
     
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    То мені одна зоопсихолог росказала))і ще кілька порід таких вівчарок-пастухів назвала.Моїй 9 років,все життя в хаті,але цього літа взяли їх в село,то вона корів пильнувала дуууже-ми були шоковані приємно)))А Кураж в той час якраз нападав на них)))От такі вони різні)
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Ulianusia, красуня!!! Але шерсті!!!! Капець). Наш Гайко вже задовбав зі своєю), але її навіть не видно, хіба вже у совку))).
    І питання по темі): як вивести блохи з пса????!!! Краплі, купання з тими спецшампунями, ошийники не допомагають. В нас він час від часу вискакує на вулицю, а там колєги). І тягне то додому. Нема вже сил...
     
  20. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    З досвіду-нексгард і лише він.Кліщі,блохи...вирішує чітко.Коли взяли Вольту і везли в машині до дому,блохи по салону роями скакали(Артем мусів хімчисту робити).Приїхали,дали нексагрду таблетку,ще трохи погуляли і в салоні ті блохи вимились вже мертвими.Ну і я прихильниця таблеток-32 дні спокою)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1