Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Думаю, то від характеру собаки залежить. Моя спить з нами і все одно зранку як я просинаюся - отримую мільйон цьомків і море радості. Потім заспокоюється і моститься під бочком спати далі.
    Коли приходжу з двору, то скаче на руки, старається лизьнути за носа, потім падає на спинку, вимагає ласки і уваги, радіє шалено. І так вже 4 роки.
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    знайшла таки це відео:girl_crazy: Так от, Цезар зранку, коли вирішував, що він вже виспався і нам вже теж досить, робив ВСЕ!!! що тут показано.
    Ахіл наразі тільки таке, як на 1:15хв, але тільки чоловіка чіпляється, мене не рухає:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Власниці собак підкажіть чи їх теж краще стерилізувати якщо небажане потомство і як стерилізація позначається на здоров‘ї?
     
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Однозначно стерилізувати-не буде тічок,отже не буде кругом неї кавалєрів,ну і найважливіше-не буде тих всіх фальшивих вагітностей,гормональних збоїв...відповідно на 75% зменшите ймовірність онкології.Моя Лайма мала вже три операції на молочних залозах(злоякісні пухлини),а все через те,що не стерилізували і народжувати не давали.Коли останній раз оперували,я попросила щаодно стерилізувати-поки що ті пухлини не з‘являються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Я стерилізувала і кішку і собаку. Обидвох приблизно в 6-місячному віці. Правда потім вичитала, що це краще робити після першої тічки. Кішка від наркозу відходила добу (сиділа на шафі), собака - кілька годин і вечором вже скакала як кінь. Ми оперувала у лікаря, що робить малесенькі розрізи - не потрібно носити ніяких попон, у тварин немає обмежень в рухах. Читала, що у собак іноді буває побічний ефект стерилізації- нетримання сечі. Але в нас все добре.
     
  6. gusssi

    gusssi New Member

    Безперечно, домашнього улюбленця варто стерилізувати. Рекомендую звертатися виключно до компетентного лікаря, а не найближчої вет-клініки.
    Якщо оперативне втручання тимчасово або повністю протипоказано, можна обійтися спеціальними спреями або таблетками.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Березень 2018
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Спреї для запобігання вагітності??
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @flame @Ulianusia чим обробляєте собак від кліщів? В нас на подвірї пікінес- це атас, от щойно з ньо штук 20 витягли! А скільки лишилося... Тепер появився ще кане корсо, на ньому ніби нема, але я переживаю страшенно
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    почалося:girl_cray::girl_cray::girl_cray: Тільки сніг стопився, та напасть повилазила. :girl_mad:
    Нartz ultra guard краплі беремо для обидвох, але вівчарка (довгошерстна) постійно ще носить ошийник. І то, минулого року (перший раз за 9 років) 2 рази Гектор хапнув.
    :girl_in_love: покажіть-покажіть-покажіть:girl_claping: І трохи розкажіть про це чудо.:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тера. 4 місяці. Любооов!!!!
    Я просила щоб вона встала для знимки- безполезно. Має дуже ліниву дупу
     

    Вкладення:

    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 2
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нєєєє, корсята мають дуже вертляву дупу:girl_haha: Але, позування - не їх "фішка", навіть ідеально вишколені для фотосесії потребують строгого господаря, кінолога і професійного фотографа:connie_pull-pigtail
    ох ті очка.:girl_in_love: Вони це знають і вони - маніпулюють. Зрозуміти і уявити всю глобальність "кане-корсо" може зрозуміти тільки той, в кого таке чудо живе.
    Ви купували свою красуню у Львові? Дуже гарна дівчинка, курносенька така:girl_tender:. Зубки вже всі змінила? Ріст? Вага? За 3-4 місяці почне "роздаватися", от тоді прозрієте, як та мордочка - "дудочка", стане широким лизальним-цьомусьним-слинявим писком:haha:
    14 місяців : вага 59.2:connie_pull-pigtail, холка 72,1 (напевно вже зупинився. Ну та й доооосить), довжина - майже така сама, об"єм "башні" 70. Моя "передня лапа" і його - майже однакові. Дуже полізла спадкова "рижинка". Такий сонячний-золотий робиться.
    По дворі носиться, як стадо бізонів, і , відповідно газон виглядає так, ніби то стадо по ньому 100разів перебігло. :girl_impossible:
    Колись на Цезарчика грішила:girl_mad:. Яка ж я дурепа - та то золота, послушна, акуратна, та взагалі ідеальна душечка була. З категорії : або гарний або розумний. Цез мав породні "-", але він був НАДЗВИЧАЙНИЙ!!!
    Ахілька - аж занадто красивий, в мозгах - КУКУНДЄЛЬ. Наразі :haha::haha::haha::haha:
    До нас сьогодні "свати" приходили:facepalm: Побачили Ахіла, як ми з ним гуляли, прийшли з "нареченою". Люди на дачах в нашому районі живуть. "Дівчинці" 4.7р, така мініатюрна, хочуть "пов"язати" щоб трохи поправилася. Але, нам ще рано. Дуже. Теоретично, можна починати з 18 місяців, але ми найшвидше з 28 може спробуєм.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Гектор. Тут все складно. Наше "десятиліття Гектора" невпинно наближається до логічного завершення:cry: За останні 3 місяці він дуже здав: задні лапки з кожним днем все більше перестають слухатися. Він зараз дуже погано ходить. Вже більше лежить і керує всім псячим районом. А я все менше присікаю загальне перегавкування, гвалт на районі і "васальство" Ахіла. Задня права - конкретно підволочується, ліва ще більш-менш норм. Зранку і ввечері проколюємо вітаміни і підтримку суглобів.
    ЗУБИ.... 1 і 2 вже нема, 3 "пеньки", ікла теж вже підточені.
    За 2-3 тижні треба робити щеплення від сказу, лептоспірозу і шкірно-паразитарне щось (типу Вакдерм). Ммммм, щось я боюсь що він цього не стягне.....
    Балую я його зараз без стримання. Гірше від того вже і так не буде. А він так тішиться:girl_in_love:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    @flame , ви так пишете..скажіть, якщо це не важко, от ви коли брали саме таку породу, розглядала те, що вони..ем..мають дуже середню тривалість життя? Я власне не про хвороби чи певні мінуси, які вилазять коли виводять породу, але я не можу пояснити...в нас собаки жили всілякі, і дворові і ні, 15 років як мінімум, і вмирали вони вже так..від старості якщо можна сказати, ну і там вже видео було, - місяць два, готуємся. А тут так загодя починається, і це лякає.. звичайно, я не шукаю великої собаки, але дитина просить, і я насправді думаю, а де це фактично шукати про тривалість життя і можливі хвороби такі тривалі? В атласах порід того не пишуть :girl_sad:
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так, звичайно.
    погугліть. В характеристиках породи завжди вказують тривалість життя. І про хвороби теж є .
    маленькі собачки мають більшу тривалість життя. Проблем з суставами та серцево-судинною системою переважно не мають, це - вразливі місця великих і важких собак.
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Можливо, я не так виразилася. Мене інколи лякає частота певних захворювань, майже 100 %. А не просто буде не буде. Бо от наша вівчарка зооовсім на по "написаному" пішла. І нічим з того не хворіла. Але..
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Сімпаріку даю....раніше Нексгард...цього року ще не знаходила кліщів,та й минулий рік обійшовся якось без них...газон справео стрижемо,а як гуляємо за медами подвір‘я то не приносять...фартові чи що?))))(сплюнула тричі,постукала по дереву)
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2018 ---
    Краса!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Зубки ще не всі змінила) Ріст, вагу не скажу, ветеринар обміряв десь місяць тому, але з того часу то вже зовсім інша собака.
    Купували біля Жовкви.
    Знайомі купили її братика, на днях ми з ними бачилися - їх хлопчик значно менший за нашу дівчинку. Хоч заводчик в якого ми їх брали казав, що буде навпаки.
    Абсолютно залежна від людей. Чи то вона ще маленька, чи то вона така буде, вона весь час біля наших ніг. Дуже обережна з дітьми! Яні 2,5 роки, вони з Терою-Пантерою подружки) собака важка, лапою дитину може змести, але має дуже делікатне чуття. На мене кидається як вар’ятка, а дитину може хіба мордою штурхнути легенько. Має в компанії майже пікінеса і кота спочатку її не прийняли, пікінеса попустило досить швидко, а кіт в нас трохи чумачечий, сичав на неї довго, на подвірї з’являвся лише в образі дракона - шерсть по хребту стояла, хвіст розпушений, пересувався лише в формі підкови, то було щось. Малявка його боялася страшенно, але вже зрозуміла, що великі лапи то великий плюс і кіт скоро по землі пересуватися не буде- лише по парканах, деревцях і підвіконниках)
    @HOPIC, та всі задумуються про тривалість життя, і дуже боляче з ними прощатися, але воно того варте, повірте. Ну таке в них життя і ніц не зробиш. Наші кавказці жили 13-15 років. Одного я сама просила усипити, не могла дивитися на його неміч, сліпоту, пересування пластом, втрату нюху. Він був сильний і спритний як ведмідь і ота його старість мені серце розривала. Усипила не я. Не змогла дати таблетку. Німецька вівчарка прожила років 6. Алабай 3... то було дуже страшно, бо здох він раптово і в розквіті сил. Після отриманого стресу ми вирішили більше собак не заводити. Я тоді вперше бачила як ридає мій чоловік.
    Але то наркотик) 4,5 роки в нас не було собаки, майже пікінеса я до собак не записую, то дверний дзвінок) А тепер знов ожило подвір’я , знов деруться двері, псуються кущі і газони, знов цокають кігтями по підлозі лаписька- то телятко пробує зайти в кімнату тишко-нишком, щоб я не бачила) Щасливі діти, їм є про кого дбати- вони співають їй щоб вона заснула, а потім дуже тихенько ходять щоб не розбудити)
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Нам потрібна квартирна собачка...дитина прийме любу, а от чоловік згоджується хіба на бігля...от ще би він з ним і бігав двічі в день.. я більш схильна до такси - розумна, самодостатня, тварина з короткою шерстю і без запаху, теоретично живе довго, кататися діти на ній не зможуть. І гуляти не треба по годині в темпі 4 кілометри за перші 10хв.
    З мінусів - вперта, але я видресирувала кота до певного рівня, тому вже не так боюся, але ж і пишуть, що домінує над дітьми тому її бояться.... І ще ж підгодовувати будуть, добрі люди, тому корм хіба, а це теж підібрати не легко...
    таке, поки малий як малиш з мультика не плаче за собакью днями і ночами, я ще тримаюся
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я слідкувала за вашими дописами в «Мистецтві...». От не беріть собаку в квартиру. Або беріть коли малий сам за нею зможе доглядати. То додатковий клопіт на ваші руки. А буде його чимало.
    То моя суб’єктивна думка, я собак в квартирі не сприймаю абсолютно. Навіть тих мікрособак
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я знаю. Я б воліла собаку на вулиці, щоб вона не була замкнена. І зараз так, я не планую брати собаку, але мушу мати готовий варіант, за і проти... на жаль, я інколи імпульсивна людина в поані тварин, тому цілком ймовірно що поселитися може щось і завчасно, тому ніяких виставок котиків і собак, і фото з притулків..