Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я поплакатися - обробили сьогодні зранку собаку (Hartz Ultra Guard ), купували в вета. результат - лисий хребет, вся шерсть висипалася за день. Я завжди закордоном таку обробку купувала, а тут закінчилась. Та й по ціні - капсула 145 грн . Я в шоці.
    Ну, при обробках було, що трохи шерсть сипалася. Але, щоб так клаптями до лисини? Якими засобами ви собак обробляєте?
     
  2. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ми на нексгарді...коли капельки капали траванулась і кололи антидот...тому тепер тільки таблетки.Нексгард працює на 100%...може спробуй.
     
  3. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    всім привіт. нещодавно зтикнулася з проблемою, моя кішечка, вже старушка, почала повільніше їсти, а з часом ще й пом'явкувати, коли намагалася щось вкусити, ще й дико кричати, коли себе лапкою чухала по мордочці. я вже було подумала, що в неї можливо кальцевірусна інфекція появилася, бо раніше, в мого ще одного котика таке було. подивилася, наче ніяких ранок немає. оскільки живу за межами Львова, та ще й не маю власного транспорту, їхати в громадському транспорті з переноскою в руках і з переляканим котиком мені не надто хотілося. плюс, хотілося, щоб ветклініка була не надто далеко, бо я розуміла, що мені буде незручно ...

    отже, хочу вам сказати, як вийшла із ситуації з ветклінікою та полікувала свого котика.

    я колись була, і не один раз , в клініці на Лікувальній - в Ветсервісі. за часів, коли я туди ходила, там працювали 2 лікарі: Роман та, здається, Юля. зараз, ні один із них там вже давно не працює.


    так от, там дійсно КОЛИСЬ працювали спеціалісти, які хоч щось шарили в ветмедицині, це ті Роман та Юля. Роман 100% спеціаліст, мого кота витягнув з тамтого світу.

    після їхнього звільнення я про Ветсервіс чула здебільшого негативні відгуки. тому туди йти не хотіла, але згадала, що я можу все-таки потрапити до Романа на прийом, він в мене в друзях на фейсбуці. так от, прізвище і ім'я ветеринара - Роман Середа. я йому написала, описала проблему киці, він, приблизно, написав, з чим може бути пов'язана проблема. оскільки мені до нього їхати далеко, та ще й в цю клініку де він працює, лише по запису можна потрапити, я запиталася, як нам бути з котиком і що мені робити. виявляється, він їздить додому на огляд після роботи, або коли має вихідний. я з ним домовилася. він приїхав, ми визначили проблему, обрали день, коли можна провести видалення зубчика моїй киці (в цьому і була проблема, вона не могла їсти, ясна навколо запалилися) і буквально вчора ми це зробили вдома, причому так, наче він цю процедуру провів в умовах клініки)).

    а тепер увага!

    за те що він, приїхавши у власний вихідний, на власній машині , з інструментами, з власною спеціалізованою технікою, з ліками та деззасобами (седативні, знеболюючі, катетер, антибіотики, ахд, шприци, тампони марлеві, системи, капельниця, голки і нитки для зашивання, які розсмоктуються з часом)
    він взяв всього лиш 500грн.
    також, він ще чекав, поки киця прийде до тями, дав поради, як за нею доглядати, виписав лікування, сказав, що потрібно ще купити, щоб їй швидше загоїлися ясна, і розжував , в яких дозах і коли давати це все моїй киці. додатково оглянув її, почистив вушка, закутав і вклав її в тепле місце.
    як на мене, 500 грн. це дуже гарна ціна, тому що в ветклініці я за це все заплатила б не менше 1000-1500грн... плюс, ще й б намучилася з добиранням..
    тому хочу його порадити , як хорошого спеціаліста. дійсно знає, що робить і який діагноз ставить
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 3
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    На всі запитання в ПП і в Карму тут відповім:
    на даний момент основною проблемою є гостра серцева недостатність. Йому важко ходити, задишка і постійна втома, дуууже багато хоче пити (намагаємось максимально обмежувати) і постійно гонить в туалет. В п"ятницю ми закінчили курс лікування після інсульту. Трохи полегшало: вже не падає прихотьбі і краще орієнтується в просторі. Часом відкликається на кличку і реагує на команди. Коли приймали курс лікування, там було включено серцепідтримуюче. Закінчили, і в суботу ввечері йому різко погіршало, ніч була жахлива. Вчора зранку чоловік повіз його до іншого лікаря (нашого не було у Львові), нічого доброго з того не вийшло, тільки вимучили собаку. Наш сказав давати йому Кратал і сьогодні привезти. Я вже думала Цезар не дотягне - задишка жахлива, щоки і язик синіють. Зараз вертаються від вета - той вколов йому щось болюююче (чоловік знає що, приїде гляну в неті), сказав з пів годинки погуляти. Йому моментально стало краще, перестав "хекати" і кашляти, добре погуляли, язик і щоки порозовіли. Поведінка змінилася - він трохи ожив. Виписав лікар серцевий курс. Каже, що з мозгами краще вже не буде, але серце ми підтягнем. Обтяжуючою обставиною є вік - 9.9р, а верхня межа Кане-корсо 10-11. Схуд сильно, завжди був 57-60, зараз 52, але вписується в нижню межу шкали і лікар порадив вагу не коригувати, йому фізично буде важко.
    Якось так. Трудно, але обнадійливо. Сподіваюся, пік кризи ми вночі і сьогодні перейшли. Зараз приїде, подивлюся що робити буде.
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, потребую колективного розуму. Дуже, бо я зараз дуже неадекват.
    Перерила всю можливу інфу по наявності клубних Кане-корсо в Україні, Італії, Іспанії. Варіантів майже нема. З наявного знайшла дуже хорошого хлопчика в Харкові.
    На сайті на 29.08. були такі фото
    В реалі йому 9 місяців (між іншим Цезар був 01.02 а він 07.02) і зараз він вже трошки старший ніж тут (фото з серпня)

    По родоводу, естрер"єру і підготовці кінологами він ідеальний.
    Мене дуже хвилює вік. Для себе я склала список За і Проти. Чоловік більше проти, бо він хоче малесенького. Побачити вживу можливості нема наразі - він в Харківській області. Відео актуальне буде завтра.
    Висловіть будь-ласка свої думки.
    Гарненький - не рахується.
    --- дописи об"єднано, 28 Жовтень 2017 ---
    Пи.Си. Пам"ятайте, що є Гектор. І прийде абсолютно чужий кобель (і нам і Гектору).
    --- дописи об"єднано, 28 Жовтень 2017 ---
    @NataliaFed , @Siania , @Ulianusia ходіть сюда.
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2017
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @flame найперше- я б так не поспішала
    На рахунок віку: 9 міс. нормально.Тут вже справа смаку так би мовити. Є люди, що надають перевагу вже підгодованим щенятам, є такі, що хочуть тільки з пелюшок. В обох випадках є свої +-, про які я впевнена, Ви знаєте, так як досвід.
    Зі свого досвіду скажу, що в переважній більшості собаки сходяться. У Вашому випадку повинно особливих проблем не бути, бо кожна собака має свою територію. Щодо вас, то, звичайно, звикати/вивчати прийдеться але, якщо хвилювання на рахунок норову, то 9 міс. - це ще таки щеня(в силу породи велике але щеня:)).


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    мене криє в тій пустоті. Дуже. Я не намагаюся "продовжити" чи замінити Цезара, бо чоловік саме так і розглядає нову собаку. Навіть Цезаром хотів назвати, але це питання ми вже закрили.
    Гектор псіхує, сьогодні не їв. Прийшов до пустого місця де стояла Цезарова миска, постояв, розвернувся і пішов мимо свого їдла. Сів під дверима. Пхається до хати, бігає, нюхає, гавкає.
    от і я так кажу. Але, пожертися обидвоє дуже по-дорослому можуть.
    А можете озвучити по пунктах + і -? Я дуже хочу зрозуміти чи не перегинаю.
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Олю, на скільки можливим є зрозуміти заочно/онлайн ваші(маю на увазі вас обох чи трьох) пережиття і наскільки знаю з власного досвіду подібного я можу твердо порадити - не спішіть. Якщо є бажання, то нікули воно не подінеться і знайдете щеня. Якщо є вже чуйка(не відчай) "нада брать вотетого"- беріть.
    + меньшого в тому, швидко звикає, як наслідок краще піддаєься дресурі(та характер ніколи не виключаємо) , викохане, вигріте своїми руками.
    - власне треба його викохати, виходити, навчати з нуля.)
    більше :
    +вже не маля, тому саме собою багато пунктів відпаде)), є певні закріплені базові навики.
    - звикати буде важче(всім). Та, як показує практика всі з усіма уживаються/звикаються/люблються.
    Так на швидкоруч , завтра ще з чоловіком побалакаю).



    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Мене б теж вік не напружував.Але от щодо того,що є інший пес...З власного досвіду:будуть напряги десь перші два тижні.Тут головне-чітка позиція хазяїна-хазяїн чітко і твердо має настоювати на «мирі і правді»-вони погодяться,але Гектор точно поображається...згодом змириться...То трохи важко,але дуже реально.Як треба-маю контакти кінолога,який мене роздуплив в тому і порадами допоміг,правда він не вірив,що дві дорослі вівчарки-дівчата зживуться,а в нас навіть любов була...Лайма й досі сумує за Вольтою...
    Олю,я б брала.Ти уважна до їхньої поведінки-точно даш собі раду.А якщо що-завжди є кінолог,який допоможе розрулити.
    P.S.песик на фото-чууууудо!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    Я б брала максимум до 4-5 місяців. Дуже багато звичок виробляються після 6-ти.
    Якщо хочеться заповнити пустоту - однозначно цуценя.
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    @flame я би теж не брала поки. Але то вже більше на ваш характер дивитися треба.
    Можу сказати про співіснування - в нас зажилися два кавказці і німецька вівчарка, всі троє різного віку, в жодній комбінації разом не росли. Як вам вище писали-все дуже від господаря залежить, певний ваш час і зусилля на адаптацію треба потратити.
    І в нас старші собаки цуценят ніколи не рухали. Була маленька вівчарка при кавказцях, потім був пікінес при алабаї - з боку старшого пса жодної агресії, відмахувались від малого як від настирної мухи
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @flame каже чоловік ,якщо вас все влаштовує в плані родовід/екстер'єр/ціна і т.п.- брати. Пригадує, що ніби та порода якраз десь приблизно біля річного віку починає піддаватись дресурі(кінолог обов'язково). В плані уживання зі старшим проблем би не повинно бути, бо щеня але враховуєм норов. Інакше, хто страшніше нагарчить ,той старший.Важливо!- не допустити сцепки перші рази.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2017
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так. Все ідеально зійшлося, навіть краще ніж я собі уявляла.
    На рахунок того чи рано? Я сама не знаю. Ми давно говорили про ще одне Кане-корсо, але не хотіли Цезарчика травмувати. Те, що ми це зробимо за місяць чи два, нічого не змінить, тільки затягне і поглибить загальну депресію.
    я не боюся, що малий буде виявляти претензії на домінування - він замалий ще, мене Гектор хвилює - він може гризтися і пресувати. Він і Цезара часом підпресовував, а той давався.
    ну це само-собою.
    Сьогодні довго спілкувалися з власниками малого. Бачили його в Скайпі - таке "плуто" мале і смішне. Домовилися, що вони на наступний тиждень, як поїдуть в Прагу на міжнародну виставку, візьмуть його з собою. Зустрінемося у Львові і вирішимо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть будь-ласка, де можна зняти зубний камінь собаці, бажано ультразвуком, щоб без анестезії.:girl_smile:
     
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    @flame ,ну як там в тебе обстанівочка?Бо я як фотки твого красунчика побачила-вирішила і собі наважитись на «другу дитину»)))Знайшла,узгодила все і тепер потроху знайомимось....Приїжджає та дитина до нас в гості-заводчиця каже,щоб так звикались з Лаймою...А воно таке файнюче-хлопчик 6 міс. Маю я слабість до вівчарок і всяких патлатиків...тому,ось мій вибір)))
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 5
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    То Кураж?:girl_wink:
     
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ага!!!!!Куражик
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    воу, Кураж уже має домівку?
     
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Майже має)))Йому в нас подобається і Лайма ніби не дуже злиться...Дуркували обоє весь час...Його хазяйка теперішня дуже вболіває за нього,бо хоч він маленький,але вже натерпівся.Тому вони до нас придивляються дуже(розумію її).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    оце він бідака мусів так помучитись, щоб в результаті отримати такий джек-пот, як ти:girl_tender:
    то словами важко описати:connie_pull-pigtail. Теж по-тихенько звикаємо. Ахілу добряче дісталося і він дуже перестрашений. Я вже чітко побачила за що його били: він трощить все на своєму шляху, як ураган (так ще й під"юджував решту "банди" повторювати за ним, от зачинщика і нейтралізовували). Гризе все під ряд, тягає взуття, перевертає вазонки. Ні на секунду не можна випустити з поля зору - моментально щось натворить. Сьогодні так скакав по хаті, що диван перекинув, 2 пальми перевернув і то при тому, що я його пильную і очей не спускаю. Найгірша проблема - гризе провода, максимально що можна - поховали, але він все одно знаходить. Порозгризав кабелі від колонок в кінотеатрі, вчора - зарядне до ноута мого. Cтрашенно боюся, що током його гаратне.
    По дворі ганяє, як шалений, риє ями, видирає кущі.
    Починаю його сварити, а він такими очиськами дивиться і відразу лізе тулитися і цілуватися. Ніжноть страшна. Я вже його сьогодні питала, чого ж він такий тулясік - красотун і такий вредний.
    З Гектором все добре, лише раз дістав : ввечері ми гуляли, він гонив кругами навколо хати, Гектор лежав на сходах і дивився на того малого дурня. Все було добре до того моменту, коли він вирішив погнати в мою сторону, Гектор зірвався, трьома стрибками долетів до нього, на ходу завалив, притиснув до землі і почав ричати на нього (подумав, що він мені зашкодити хоче). Я швидко розборонила, але Ахіл добряче настрашився (та і я також, думала Гєк його покусає), втік за хату, ледво впіймали і заспокоїли. Гектора похвалили і пояснили, що так робити не треба, більше не робив, хіба малий занадто тлумиться, то може гавкнути кілька разів на нього. Гуляють разом, за їжу не друться.
    До нас відразу нормально пішов, трохи боявся, але якось все склалося. Коли я поїхала в Ашан і повернулася, він мене не впізнав, ричав, втікав, почала гладити - принюхався і вже дупою крутить. На чоловіка, коли той звідкись вертався, ричав до вчора. Вчора просто заглядав з 2 поверху, а сьогодні вже побіг зустрічати. А інших боїться дуже, ричить і втікає. При чому або за хату, або в ліжко!!!!! Я так тішилася спочатку, що він в ліжко не лазить, ага, наївна - за 2 дні проснулися втрьох. Він спочатку дуже злякався, що будемо бити, відразу втік, коли зрозумів, що бити не будуть - лізе як танк і не встидається. До тих, хто приходить, з часом ніби вбувається, перестає ричати, мужньо терпить коли гладять.
    За тиждень іншого звуку крім ричання не видав ще. Гектор гавкає, він стоїть і принюхується.
    Апетит добрий, аж занадто добрий.
    В туалет ходить чемно на вулицю.
    Головне щоб перестав боятися, тоді можна буде починати щось трохи вчитися.
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2017 ---
    А, з миттям тяжко: води не боїться, але запхати і витягнути його з ванни, проблема ще та. Зважили його в суботу - 45.3. Тяжкий хрюндєль.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 2