Скарбничка

Наші маленькі цілі! і бажання ))))

Posted by ratiana on 15 Червень 2011 відповідей - 1.508
  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я думаю оцей пункт основний
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну, не зовсім так, всі ті три пункти важливі. Корову Вам ніхто за гарні очі не подарує, а навіть якщо і подарує, а Ви не знаєте що з нею робити, то результату ніякого не буде.
    В мене знайомі кролів хотіли розводити, купили супер пупер породу, клітки самі зробили, сіна накосили, прибирали в них чуть не три рази на день - а крілики зараз повиздихували...І хто винен? В книжці не завжди пишуть про всі нюанси розведення.
    Сільське господарство дуже важке діло, і фізично треба напрацюватись, і інтелектуально. Просто так, нічого не буде, треба добре знати чим удобряти, як удобряти, коли удобряти і де що садити і як за ним доглядати.
    В мене дідусь колись все літо на городі жив, от тільки сніг зійде, дідусь їздив на поля, планував що де садити. Мені то було смішно. Але які тоді вражаї тої ж картоплі були...
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Починати треба з малого. Приміщення, тварина. Ідентифікація і реєстрація і вет служба, то різні організації. Коли починаєш займатись питанням накопичуються потрібні знання і досвід. Без помилок не буває. Ще можна консультуватись в якогось фермера, не думаю що складно буде знайти такого і домовитись
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Тепер вже немає як такої окремої вет служби, все об'єднали в Держпродспоживслужбу, там і треба реєструватись. Також має бути впроваджена Система безпечності, виконані всі санітарні норми згідно нового закону . Молочників і м'ясників вже будуть перевіряти на дотримання всіх вимог з літа цього року. Але це якщо брати широкий промисловий масштаб. Я згідна з @marianast, що потрібно починати з малого. Досвід, знання, практика будуть накопичуватись і тоді можна поступово розвиватись )
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    такий варіант не дуже підходить для мого характеру.:girl_in_dreams: Я швидше витрачу купу часу на те, щоб добитися того, що собі напланувала в повному обсязі, ніж буду розпорошуватися на "збирання цеглинок". Купити корову і доїльний апарат, найняти людину, яка буде приходити раз на день прибирати і підготувати корм, взагалі без проблем - хоч завтра. Помістити її в літній кухні (в мене там є приміщення, де це можна зробити, ремонту і так нема), щодня випускати її гуляти за хвітрку - секундне діло, ще й буде мати там кумпанію собі подібних.
    Єдина проблема - заготовка корму на зиму. З сіном ніхто не захоче "бавитися".
    О, через то сіно, корову купити завтра не вийде. Тре почекати поки виросте трава.
    Але це - не моя мрія. Точніше, моя мрія не зовсім така.
    І тут одна "мудра сова":girl_wink: спитала мене чого я не намагаюся отримати якийсь грант. А я знаю чого? Туплю.:girl_impossible: Дійсно треба сісти, гарненько скласти план і "стукати в різні двері" і в один чудовий день вони відкриються.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Та? Дивно, бабця з-під носа брала ;) п.с. Я вмію доїти корову ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Хочу цієї весни відвідати Закарпаття і подивитися на цвітіння сакури.
    А ще відвідати кілька чудових міст в Україні, де ще не була))))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    І я таке вже теж запланувала:girl_blush2:
     
  9. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    До кінця року:
    1.Перейти на веганство
    2.Поправитись
    3.Відмовитись від цукру
    4.Зібрати кошти на Томатіс дітям
    5.Змінити коло спілкування


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    1. Вдало вивчитись 2. Піти на роботу в нову для мене галузь 3. Прийти а форму після вагітності й пологів 4. Виспатись)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А я дуууже хочу ходити на заняття з танців. Наразі не вирішила які саме танці, але однозначно парні. Навіть муж, попередньо, здається не проти зі мною танцювати (тільки тссс - шоб нє спугнуть :))) )
    Мені тааак подобається коли чоловік уміє вести в танці:girl_dance:- тоді здається, що навіть такий оловяний солдатик як я вміє танцювати :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у школі є -- і біля тебе, і біля мене. не знаю, як щодо дорослих груп, але індивідуальні заняття у нас по 80 гривень за годину (якщо пара -- то по 40)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ооо і я тихенько мpію відновити заняття сальсою. з партнеpом все ок, бо там ми з коханим і зустpілися:girl_in_love:. тому основна проблема у нас це час+куди прилаштувати дітей:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Додам ще кілька пунктів
    1. Хочу навчитися обмежувати солодощі
    2. Хочу навести лад з гардеробом, викинути нарешті зайве
    3. Хочу почати вивчати французьку:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я теж планую щось чи когось розводити як побудуємось і переберемся в Липники:girl_wink:Чоловік вже каже, що поміняє мені машину на Мітцубісі вагон, щоб мала чим кролів, нутрій, перепілок возити:girl_crazy:
    Але це поки далека і розмита мрія. Будова лиш почалась і йде досить туго. Є час, щоб все спланувати і організувати:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Нє, ну я таки молодець))
    Вивчення французької стартувало, деякі речі вже відібрані до викинення ну і тиждень без солодощів done)))Без солодощів хочу ще до Великодня протриматись, але потім все рівно обмежувати:girl_curtsey:

    Наступні цілі такі
    1. Навести порядки до Великодня
    2. Купити весняну курточку
    3. Розкласти фото по альбомах
    4. Відвідати цікаві тренінги
    5. Сховати теплий одяг, коли нарешті прийде справжня весна:girl_crazy:
    6. Після Великодня хочу у Брюховичі на чебуреки з м'яском:nyam2:))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Хочу садок вишневий коло хати :)
    але для початку хатинку в передмісті
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хочу:
    1. Щоб нічого не боліло і я знову стала повноцінною людиною;
    2. тепла;
    3. Щоб подруга приїхала (але це з області фантастики швидше). Не можу зараз без неі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Виконано:girl_curtsey:
     
  20. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Ви така молодець, читаю, і думаю стільки і вас наснаги і позитиву, аж іскрить новими звершеннями.
    А я... в мене якась суцільна хандра, не можу себе зібрати "до купи". Хочу розібратися у собі і навчитися жити по-новому, стати самодостатньою і позитивнішою, відкритішою до світу, якось так. А ще хочу щоб оцей важкий період в житті вже плавно замінила світла і сонячна смуга
     
    • Подобається Подобається x 2