Скарбничка

Наші маленькі цілі! і бажання ))))

Posted by ratiana on 15 Червень 2011 відповідей - 1.508
  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А я цього разу напишу своє невеличке бажання. Хочу і не тільки хочу, а мені це вже необхідно, привчити себе лягати спати до півночі. Темка чарівна, мусить допомогти:).
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    1. Завершити обстеження
    2. Зробити з малим різдвяне містечко
    3. Трохи підкоригувати свої форми
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Оновила)) І недаремно, зима цього року несподівано рання і стабільна:connie_pull-pigtail
    з цим поки, що туго, але до кінця 2016 мушу привчити себе, ще є трішки часу

    --- дописи об"єднано, 17 Грудень 2016 ---
    Хочу щоб Новий 2017 рік став для мене роком втілення моїх бажань:girl_dance::connie_pull-pigtail:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Хочу,щоб ми закінчили наш будинок-ДО КІНЦЯ!!!!дуууууже хочу,щоб до весеи все встигли.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Завагітніти, купити квартиру і схуднути))) Практично все, що було в моїй вуалізації 2016 року здійснилося, лишилось озвучене. Не підведи, 2017-й!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    ну перше і третє за один рік не встигнеш. Худни в 18му :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Тому худнути написано останнім. Завагітнію, куплю квартиру, всі гроші підуть на перше і друге то й схудну)))
     
    • Смішно Смішно x 3
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Не факт, у мене подруга відразу після пологів сильно схудла, так що все може бути)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Маю ціль виспатись, хоч колись нормально. Вночі не можу лягти, з ранку встаю розбита.
     
  10. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Ох.... їх так багато :girl_in_dreams:
    1. Схуднути
    2. Хотілося б піти на курси по манікюру
    3. Поїхати на море (мені вже 20 з хвостиком, а ще досі там не була)
    4. Ремонт хочу зробити
    5. Хотілося б мати якусь таку спокійну роботу, де не тріпають нерви
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    в мене таке саме було, цього року побувала. Тепер більше не хочу (хіба в заморські краї на моря)
     
  12. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дівчата, а хтось з вас робить карту візуалізації бажань? Я колись робила за програмою "Все буде добре", та3м все детально розповідалося як правильно робити. Чи допомогла вам та карта в ваших цілях і планах?
    В мене збулося дещо...напевне те, чого прагнула найбільше. То було давно, і та карта вже десь загубилася... (( хотілося б її знайти і глянути на тодішні бажання. ))) Тепер лиш згадаю, що багато моїх цілей було поза моїми можливостями, десь з області фантастики...Постаршіла і цілі тепер більш реальніші і приземлені.
    Чи є у вас такі карти? І чи збувалося щось?

    Тепер маленькі цілі і плани записую в свій блокнотик. Розписую дуже детально все до дрібничок, бо вичитала, що це сприяє швидшій реалізації.
    Тут лишаю свій невеличкий списочок:
    - хочу навчитись в'язати крючком;
    - хочу вдосконалити своє вміння з пошиття м'яких іграшок, подушечок, та інших речей для декору дому;
    - в цьому році хочу отримати водійські права.
    - може нарешті запишуся на пілатес, чи йогу, бо дуууже вже довго збираюсь))
    - набрати 3-5 кг.
    - привчити себе бігати зранку (але це вже коли потепліє на вулиці, бо в куртці, шапці в холодригу не хочу ((().
    Думаю, на даний час вистачить) аби це реалізувати....
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Точно!!!!то я так-до вагітностей-63кг.Тепер-48кг.)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Подивіться фільм "Секрет" :)
    Майже всі ваші цілі не потребують якогось зовнішнього ресурсу. Вам просто потрібно виділити на це свій час. Хоч 15 хв в день. Це як про читання книжок: якщо ви будете читати по сторінці в день, то врешті решт ви прочитаєте книгу
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Давайте я вам свої віддам, в мене якраз зайві:girl_haha:
    Колись дивилась, але одна візуалізація нічого не дасть. Все рівно треба докласти зусилля.
    Колись хотіла, але згодом зрозуміла, що то все пусте. Принаймі для мене. Від карти нічого на пустому місці не з'явиться. Можна собі з таким самим успіхом перед сном помріяти, але робити щось все одно прийдеться.
     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Карта складається не на пустому місці. Це концентрат з бажань. Вони виражені в карті. Робила колись, майже все реалізувала. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Концентрат бажань може прекрасно жити у голові))))
    У своєму житті помітила, що збуваються бажання, коли я їх вже призабула або коли вони для мене вже не такі важливі, а більш другорядні. А в період сильного бажання не вдається ніяк. Тому зробила для себе висновок, що деколи змінити пріоритетність бажань дуже корисно)))
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Apelsynka зазвичай в голові сумбур. Допоки готуєте вирізки, то бажання оформляються, може виявитись, що чогось не так вже й сильно хотілось. Карта склалась і закрилась, тому й призабувається. А голова вивільнилась разом з ревізією і готова до дій. Не бачу чим карта не корисна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Тільки не в мене))))Я якраз чітко і ясно розумію і знаю чого хочу))))А от зациклитись на якомусь пріоритетному на даний час можу. Але думаю то не тільки я)))))
    А от вирізання тих картинок дратує. Бо мені швидше уявити, що я хочу, ніж знайти потрібний малюночок. Бо вони мені всі не такі.
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2017
  20. Oksana Hryhus

    Oksana Hryhus New Member

    Привіт, дівчатка.
    2017 рік тільки почався, тому планів, бажань і надій багато.
    1.Основне хочу завагітніти і народити здорову дитинку)
    2.Хочу лавку-качалку на подвір'я)
    3.Поїхати в Італію...
     
    • Подобається Подобається x 3