Скарбничка

Наші маленькі цілі! і бажання ))))

Posted by ratiana on 15 Червень 2011 відповідей - 1.508
  1. ratiana

    ratiana New Member

    Інколи, в часи гарного настрою, цікавих подій, знайомств з цікавими людьми в нас виникають спонтанні бажання і захоплення робити щось нове, чимось новим зайнятись.. І ми активно починаємо думати як за це взятись. Але через брак часу, знань, відсутності наполегливості, тай тверезий розум говорить про інші пріоритети, це відходить. Хоча бажання було таке сильне і здавалось так легко його реалізувати. Наприклад, я дуже хочу навчитись трішки малювати, щоб намалювати своїй мамі картину з маками. Думаю, що вона не купляє її вже стільки років, бо саме я їй маю її намалювати. А бажання в мене це виникло, коли я пару тижнів тому попала на майстер-клас по малюванню.
    Пропоную писати тут про такі наші маленькі бажання і допомагати один одному в їх реалізації. А найцікавіше те, що тут ще можна й прозвітувати, чи вдалось нам це реалізувати :girl_claping:
     
  2. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Xочу навчитися в'язати. Просте, скромне, земне бажання. Бачила, як моя подружка в'яже, в неї такі класні речі виxодять.
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Оце-то так! Мої бажання - вже написані вище! :girl_claping:
    Страшенно хочу малювати і в"язати. Щодо в"язання, весь час дивлюся, де б то оголошення написати, чи хтось би навчив) Але відповідної гілки не знаходжу(
    Малювала колись портрети) Олівцем, раз-раз - і готово. Дуже добре виходило погляд передати. На цьому, власне, портрет і закінчувався) Бо промальовувати терпіння не вистачало. Але це було давно...
    А з в"язанням.. Вив"язала колись светер - дуже сподобалося! Почала наступний - і застопорилося.. Бо не знаю, як в тих схемках орієнтуватися)))
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2011
  4. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я колись робила класний манікюр нейл-арт. Але закинула. Треба тепер відновити вміння. А ще хочу навчитись стріляти.:girl_haha:
     
  5. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я щоразу коли по роботі чи навіть просто в житті стикаюся з французькою мовою, роблю грандіозні плани щодо її вивчення, ну дуууже вж вона мені подобається :) але поки так і не виходить, дуже багато всього є до роботи :)
    А ще завжди мріяла навчитися танцювати - бальні танці маю на увазі :) Мій коханий мене в цьому повністю підтримує. Зараз ходимо на приватні уроки до першого танцю на весіллі. Думаємо по весіллі продовжувати заняття :) Дуууже сподіваюся що все вийде. Ми вже навіть пробували раз піти, але там нас дописували до групи яка вже рік займалася, тре було приватно трохи походити щоб їх догнати. То ми і закинули якось, та й підготовка до весілля тоді багато часу займала.
    Загалом я думаю так - брак часу то просто відмазка. Було б бажання, на все час знайдеться. Перевірено на собі :connie_pull-pigtail
     
  6. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Я хочу вивчити італійську (хоча б початковий рівень), але це напевно тоді, коли зміню роботу. Бо зараз ну ніяк не виходить. І ще навчитися правильно вишивати і вишити картину з маками.
     
  7. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я хочу навчитися їздити на машині і відпочити на морі цього року:girl_tender:
     
  8. atma

    atma New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Цього року (перший раз в житті) посадили дещо на городі, щоб свое мати та городотерапія. Поскільки в нас земля вулканічної породи, одні каменюки, то хотілосьби зібрати якийсь урожай.
     
  9. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    О, Ви будете вишивати, а я малювати :girl_claping:

    E italiano - è un bel sogno ))))))

    ---------- Додано в 18:33 ---------- Попередній допис був написаний в 18:31 ----------

    Ви це зможете сфотографувати і потім нат тут всім показати!!!!!

    Я навіть зроблю Вам замовлення - посадіть, будь-ласка, нічну фіалку (матіолу). Буде Вам дуже гарно пахнути ввечері :girl_in_love:
     
  10. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я хочу навчитись...плавати:) Бо до 30 років не змогла навчитись:girl_blush2: І ще - їздити на велосипеді, бо теж не вмію:)
     
  11. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я хочу навчитись грати на гітарі, навть маю гітару але немає кому начити. А ще хочу навчитися добре шити.
     
  12. atma

    atma New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Сфотографую. Ще банаове дерево посадила, будуть полоди теж сфотографую. Ще рік чикати. Вже помідока один, зеленої стиглості та огірочки, такі малюсінькі, двох сантиметрові, ростуть.
     
  13. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Хочу....Хочу вдосконалити рівень знання німецької мови і спробувати вишивати бісером....ще..ще хочу навчитись ставити собі мету в житті і йти до неї :girl_wink:
     
  14. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я завжди мріяла ганяти на мотоциклі, поки що не вмію, та й страшно вже.. але зате недавно закінчила курси водіння. Тепер я водило!!!!! Це таааак класно.. І через ніч мені сниться, що я їжджу машиною :connie_pull-pigtail
    І ще дуже хочу навчитися шити сумки і декорувати їх, але постійно бракує часу (відмазка?).
    Ну і танці - любов мого життя. Мрію, щоб ми з чоловіком танцювали разом найрізноманітніші танці (а для того треба його підівчити :dance:
     
  15. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я мрію вільно володіти англійською та гарно танцювати і вже по-троху мої мрії справджуються: я щойно сдала екзамен з 2 рівня на курсах англійської (і планую з осені продовжити навчання) та ходжу в школу танцю.

    То приходьте до мене - я вас навчу. Як раз дістала свою гітару та трохи граю на ній в своє задоволення (а взагалі маю 9 років стажу викладання в музичній школі).
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Ой я б з радістю але я сама не зі Львова...
     
  17. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Думаю, що у вашому місті також знайдуться люди, що могли б допомогти вам у навчанні гри на гітарі. Ви можете підійти в музичну школу та домовитись з викладачем про приватні уроки. )))
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    я теж хочу навчитись кататись на велосипеді:) правда між уроками перерва по тижню, а той два...
    Хочу зїздити додому і сходити з друзями на каву:)
    І дуже хочу довязати свою кофточку:)) почати вязати щось нове:)
     
  19. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    а я дуже хочу=хочу навчитись робити вітражі, вже малюю схеми і начиталась мудрих книжок як то всьо робити, але хочу щоб хтось показав то детально, бо купа питань

    хочу поїхати на курси, але за браком грошей ще чекаю
     
  20. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Найбільше хочу якоїсь стабільності та СПОКОЮ!
     
    • Подобається Подобається x 1