Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Наш десь з міс 6-7 влюбував спати на животі, або боці. Вже навіть їсть на ніч переважно на животі:)

    І ще начиталася я вчора тут про папа, тосі-тосі і т.д. А ми то взагалі нічого спеціально не вчили малого, хіба як хтось ішов, то просто казали йому "папа" і махали рукою. А сьогодні витягували сопельки аспіратором і муж каже синочку: "кажи папа соплям" і тут малеча махає ручкою і каже чітко "папа" :)) Тепер ходить і всім махає і каже папа)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    ми тосяти не вчили, сам собі так ручками махати почав ще давно, бо любили забавлятись і плескати біля малого))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Нам вже 5 місяців, і доця сама чарівність:girl_wink:,ми хіба добре ростемо і набираємо нормально вагу, але перевертатись геть не хоче, хіба коли зняти памперс, то ніжки набік закидає...виходить такий собі пів набік:girl_haha:, тягнутись сідати не хоче..Голову тримаємо добре , крутимо нею в різні сторони , але бачу деколи лінується і спирається об мене..Але стопчиком вже можна носити однією рукою.А ще дуже люблю її після сну,так файненько потягається, просто мімімі
    Розкажіть як ви сідали, то робити якісь вправи, чи не варто змушувати дитину(підпиранням подушок і тд.)Бо мені вже так хочеться щоб сиділа..)
    А ще помітила що доця посміхається, але без голосу, з голосом реготала лише декілька раз ,ну дуже рідко... дуже... зазвичай просто сміється тихо...у вас теж так ? Бо лепече багато, а реготати не хоче..
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    моєму майже рік, то щоб прямо реготав, треба дуже постаратись)) я стрибаю перед ним, махаю волоссям, видаю смішні звуки - от тоді регоче)))
    ніц не робили. сів і поповз практично в один день - рівно в 7 м. і до сир пір повзає. ходіння його шось не дуже цікавить
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Не спішіть сідати особливо штучно садити дитину недобре для хребта.....Стимулюйте повзання, в вашому випадку спершу перевернетяся на живіт самі, а потім рівна поверхня і любима іграшка за метр))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Наскільки знаю, стимулювати до сідання не здорово. В тому числі за допомогою подушок. Я свого часу довго воювала з старшим поколінням і отим підпиранням. Коли буде готова, сяде сама. І щодо підгузника: мій явно набагато активніший, коли без нього. І сів вперше сам якраз, коли був в одних штанцях)
    І наш регоче на всю хату, особливо, якщо хтось пчихає, або ховається і робить "ку-ку", або доганяє, особливо по сходах)) Дитина аж заходиться:) А ще обожнює кидати сам щось і бажано, щоб зі звуком, а ми йому кажемо "бабах!". Так може кидати довго і нудно і весь час регоче)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    то власне я розумію що таке підпирання не добре і не роблю цього , але думаю запитаю як у вас було, (мама дала пораду ,що можна потрошки вчити з подушкою, хоча перша думка у мене ,що то не добра порада..)...ми лежимо на дивані лише ручками і ніжками махаємо,натяків на сідання нуль! Як і на перевертання, але наша дільнича казала вчити перевертати дитину 3 рази в одну сторону і три рази і іншу... вчу ,але поки жодного разу сама не перевернулась...
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2016 ---
    а ще ми тримаємо предмети , гриземо їх, вже беремо їх самі ,якщо вони лежать в зоні досяжності!
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Спеціально нагадала собі дати нашого перевертання. Ніяк не вчили перевертанню. Звичайно, хотілося і весь час думалося "ну коли вже", але головне, що йому мало хотітися)
    З животика на спинку вперше в 3 міс (після того разів може з 10 загалом повторив і досі не фанат такого), а з спинки на животик в 5.5 міс. І десь після 6 міс став дуже активно отак перевертатися.
    Тому кожна дитинка робить те, що їй до душі, і коли саме їй захочеться. Розслабтеся і насолоджуйтеся)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    У нас з перевертанням пізно було. Не пам'ятаю дат, але от так пів набік було, а ніякі стимули повністю повернутись не допомагали. Я легенько помагала і одразу виходило. Якось 1-2 рази повернувся так ненароком, а десь в межах 7-8 місяців то вже крутився по всьому ліжку. Може то тому, що він ніколи не любив довго коні пасти... В куми мала також перевертатись не хоче, зараз майже 8міс, то вроді перевертається. В кожної дитини то індивідуально. Ясно, що хочеться все швидко і по нормах, але не у всіх так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Вправи, масаж, підпирання подушками, підтягування з лежачого положення за пальчики - нічого взагалі не робила, дитина була весь час або на руках або на ліжку лежала. В 6міс почала бавитися на боці, підпираючись одною рукою, з того положення і сіла.
     
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    З першими діиками завжди хочеться, щоб швидше перевертався, швидше сів, коли ті зубки, чи коли поповзе :) А з другою дитинко так хочеться, щоб воно не спішило рости:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, дуже стимулює фізичний розвиток перебування на підлозі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Та мама в іншій кімнаті

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
    • Креативно Креативно x 1
  14. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Наш Івасик на бочку спить десь з 7 міс, на животику з 8 (але лише в фазі глибокого сну, бо у швидкому прокидається, стає на ручки і нервується). Маркусик на бочку почав спати десь після 8міс, на животику десь майже в 9)


    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
  15. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Наші теж лінтюхи) перевертатись почали десь після 5,5 місяців. Сидіти не навчились досі) Івасик уже гарно повзає, Маркуси по-пластунськи. Нас уже всі бабусі дістають з тим сіданням. Але я бачу, що вони не стоять на місці, розвиваються своїм темпом)
    Ну і я, як казала Марта, так не хочу, щоб вони дорослішали...
    А ще у нас два дні у дітей нова фішка - висовують язика))) чим би мама ще потішилась

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То точно! Вдома він в мене весь час на підлозі бавиться, деколи і сам в кімнаті, то постійно щось випробовує, витворяє своїм тілом. А от, коли в батьків моїх, то вони майже весь час носяться з ним і у всьому "помагають", то він не має як чогось нового навчитися)

    І ще по темі досягнень, сьогодні маємо ще одне:) Даня поповз вперед на колінах і руках. От як стимулює мамин телефон на підлозі не в зоні дотягування:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Дівчата, маю подарунок на 8 березня , моя доня перевернулась сама:girl_in_love:і то як вона зрозуміла, що може перевертатись тепер цілий час те і робить:girl_haha:з спини на живіт ,через лівий бік.
    Уррраа!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Нам сьогодні рівно 11 місяців. Рахую, що від вчора ми почали ходити, бо до того було 2 3 кроки зробить і падає на попу, потім з розбігу пару метрів могла і бабах,тепер, вже втримує рівновагу і може вибирати напрямок руху і встояти)))). І так тосі-тосі, папа, баран баран буц, нічого з того не робимо))))."Вікуся, скажи......", то не про нас, нічого принципово не повторяємо. Єдине, коли прошу скажи мама, говорить тятя, смішно так, аж відео таке собі зробила на пам'ять. Говоримо на своїй мові, дуже багато,))). Навчилися злазити з ліжка, а воно в нас високе, коли мама залежиться, то дитина раз і втекла....Ще мала має проблему ікс, як навчитися втікати зі свого ліжечка, знає що коли відгорнути матрац то там діра, от і відгортає, але не відгортається, бо на ньому стоїть, ха-ха))))).
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Наші теж не хочуть принципово нічого повторювати але все ж таки вловлюють мої навчання. Я як папуга більше місяця їм повторювала мама, то біля шести місяців навчилися дуже виразно казати, тепер це улюблене слово, коли вони не добрі))) тепер вчимо тато, то лиш посміхаються у відповідь. Хоча я раз почула тятя (але то може я собі надумала), і чоловік раз почув тя...
    Так що розігруємо роль папуги і надалі) може з часом прокинеться інтереч повторювати)

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А наш так тятяє, аж підспівує, такими серенадами))) вчу мамати, але не наполягаю)) захоче - скаже. І вже пару днів дуже гарно тримається на ногах, хоч і до того гарно виходило. Спирається на мої 2 пальці і йде. Почав триматись і стояти біля опори, бо до того відпускався. Тепер улюблене заняття - ходити!
     
    • Подобається Подобається x 2