Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Юстина, 18 Листопад 2007.

  1. svitulia

    svitulia New Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Дівчата, а що краще: гель чи акрил?
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Кому що. В декого носиться нормально лише один з матеріалів, дехто не терпить запаху акрилового мономеру. Раніше думала, що лише гелеві нігті гарно виглядають і носяться. Тепер змінила думку - акрилові нігті, зроблені хорошим майстром, неймовірно гарні. Тонкі, міцні і, що теж важливо, - знімаються ремувером, а не спилюються (як того потребує гель).
     
  3. rusichka

    rusichka New Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Дівчата може в цій темці ви мені підкажите. Чи в нас у Львові продають гель-лаки Naomi?
     
  4. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    натрапила на темку і захотілося вставити своїх 5 копійок :)
    я ношу гелеві вже роки 4. Вони вже давно не нарощені, бо повністю на своїх, тобто виходить що лише свої покриваю. І що б я без своєї майстрині робила... нігтики дуууже акуратні, тоненькі, але водночас гарно носяться. ще ніхто не зауважував що не свої, якщо звісно не лінь відрослу частину полірнути(мої від природи смугасті) і покрити прозорим лаком. Основна причина - ну лінива я, чи то часу завше бракує на свої... свої тре кожні пару днів стирати і покривати лаком, а ще полірувати, бо ж смугасті, а на то все не завше є час, тож інколи руки соромно людям показати. а так - зробила раз на місяць френч і лиш кутикулу підрізаю час від часу, а руки завжди акуратні. Моя майстриня робить так, що раз носила і півтора місяця(так сі стало) і були як рідні, ніц не було видно.
    щодо стану своїх після знімання - не можу достеменно сказати, бо знімала лише раз. але загалом враження такі - відразу по зняттю дуже тоненькі, ну бо ж спиляні(доречі вона ніколи не робить часткову корекцію, завжди знімає все повністю і накладає новий гель), а коли відростають то нормальні, ну, принаймі як на мої... - вони в мене від природи не ахті. Так що я дуже задоволена. Щодо довжини - поки дитини не мала то носила мега довгі, навіть стилети якось носила. І нормально було, головне поступово звикати.
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    В Вас, певно, свої правильно форми і тому вона ніготь не спилює. То рідкість, бо зазвичай нігті ростуть не рівно, перекошуються. В такому випадку свій ніготь під штучним треба випилювати - щоб не йшов перекос.
    Я 2 тижні походила з нарощеними і зняла - мої нігті дуже швидко ростуть і воно вже негарно виглядало.
     
  6. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    та нуууу, що значить рідкість. я не знаю які то вже перекособочені нігті мають бути щоб спилювати так як ви кажете. мої нігті ніби й рівні, але ростуть так би мовити догори, тобто основа досить втоплена в палець, і пластинка так виглядає ніби росте вгору. то гелем це все вирівнюється, причому без потреби наносити сантиметровий слой.
    щодо відростання, то нігті під гелем зазвичай швидше ростуть , тож і корекцію треба частіше робити, але знову ж таки, то індивідуально, в когось швидше, в когось повільніше. я корекцію роблю раз на місяць, але за такі гроші можна і двічі робити
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Рідкість-рідкість:girl_claping: Я говорю не про погляд пересічної людини, а про погляд майстра, котрий їздить на семінари і конкурси. Мені мої нігті теж здаються гарні і рівні, але з точки зору архітектури нарощеного нігтя - вони далекі від ідеалу:girl_haha: Там стільки нюансів, що мамадарагая....

    ---------- Додано в 15:25 ---------- Попередній допис був написаний в 15:22 ----------

    Тобто, Вам фактично просто перекривають нігті гелем?

    ---------- Додано в 15:33 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

    Коротко. Дуже коротко:girl_in_dreams:
    http://fs-studio.su/article/8
     
  8. NikysiaD

    NikysiaD New Member

    Звичайно при нарощуванні відшаровується частково лусочки нігтя.Все залежить від кліента.Але в нігті головне матриця(матрикс),те що народжує ніготь ,він знаходиться в основі нігтя під шкірою.Якщо він не пошкоджується,то нігтик гарно відросте.Від нарощування відпочивають 2 місяці,поки повністю не відновиться нігтева пластина.3-4 рази нарощуємо- 2 місяці відпочиваємо.На відпочинку наносимо професійне покриття.База(основа)+ 2 шари лаку(якісного)+закріплювач.Тобто робимо ніготь захищеним і потовщеним.У кутикулу,тобто матрицю втираємо масло зародків пшениці.,апельсинове масло,або вітамінний комплес(можна купити в аптеці)Вітаміна А,Д,Е.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2017 ---
    Ростуть не швидше,просто при нарощуванні це стає видимим,краще проглядається,просес відростання.
     
  9. NikysiaD

    NikysiaD New Member

    Мушу встати на захист акрилу.І гель і акрил належать до хімічних сполук - акрилатів.Тільки структура в них різна.Тобто "шкода" від них однакова.Акрил це унікальний матеріал,який дає змогу моделювати чудо-твори,невимовно красиві.Гель не має таких можливостей.Вам букет з акрилових троянд 77424076_14.jpg
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а від чого мають відпочивати нігті? Це мертва тканина- її не відновиш. Я на гелевому френчі вже 4 рік. За цей час робила переву лише 1 раз на 3 місяці, бо просто набридло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. NikysiaD

    NikysiaD New Member

    Тому що з кожним нарощуванням пластина витончуєть і ще більше нищиться.Але це право кожного....
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    чи то у мене майстер грамотний, чи то нігтьова пластина така- ніяких змін без відпочинку нігтям я не помітила.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Чому витончується з кожним разом? Якщо знімають тільки верхній шар старого гелю, до пластини далеко і вона завжди однакової товщини.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Не у всіх, але з часом справді може витончуватись. І пояснення насправді елементарне. Функція нігтів - захищати м'які тканини і нерви від пошкоджень. При регулярному і постійному нарощенні, організм поступово може знизити цю функцію як не необхідну, оскільки матеріал (акрил чи гель) робить це замість нього. Такий ефект буває не у всіх і фактично передбачити це неможливо. Потім, після перерви у нарощенні, організм переключається на необхідність природнього захисту і ніготь відростає звичайної товщини.
    Таке буває не у всіх і залежить від багатьох факторів. Але буває.
     
  15. NikysiaD

    NikysiaD New Member

    Нігтева пластина складається з шарів кератину.При опилюванні пластини-1,при найменшому стресі нігтя-2,При неправильному демонтуванні нігтя-3.І так з кожним разом.Чим рожевіша пластина,тим тонша вона стає.
    Але за 2-3 місяці,залежить від догляду ,харчування нігтик повністю відновлюється.
    --- дописи об"єднано, 2 Червень 2017 ---
    Якщо 4 роки носити фреч,то респект Вашому майстру.Передайте їй вітання.
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2017
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Так, я іі ні на кого не проміняю. Бо з усіх вона робить найприродніший і найідеальніший френч. Нігті виглядають як своі натуральні, а не гелеві. І спилювання теж йде акуратно- лише гель . нігті після запилу не стають стоньшеними
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    В мене така ж ситуація, нігті нарощую вже більше 2 років, пробувала в інших, не то, тільки в однієї можу нарощувати- завжди ідеальні.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
  18. NikysiaD

    NikysiaD New Member

    Я рада за вас.майстрів багато,професіоналів мало.
    --- дописи об"єднано, 2 Червень 2017 ---
    Тепер всі перекривають гелем і по суті своїй-це нарощуванням не назвеш.Це укріплення власної пластини гелем.А нарощування-це моделювання:довжини,об*єму,доведення нігтя до ідеалу.Так звана зона апексу виводиться(горбочка по середині.)Однакові всі 10 нігтів.Це дійсно висока майстерність,а тут все просто,як лак наносимо,ніякої творчості.Я вже не кажу про внутрішній дизайн,ліпку...
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2017
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    моя на гелі була тоді, коли ще мало хто цим займався. Це зараз усі кинулися у майстри нігтьового сервісу, закінчивши курси за кілька днів, і думаючи, що вони профі. Наприклад, моя манікюрша на гелі працює більше 10 років. І клієнтів у неї море, хоч ціна зовсім недешева. Там рука до автоматизму вже набита.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NikysiaD

    NikysiaD New Member

    Колись в мене були курси,13 років.Ми вчили дівчат 3 місяці.А потім вони ще відвідували семінари і брали участь в конкурсах.Тому мені зараз дуже дивно,як можна брати гроші за навчання неякісне, за кілька днів.Головне практика під наглядом викладача,а підготовка до конкурсу взагалі дуже підвищує рівень.