Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Юстина, 18 Листопад 2007.

  1. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Я тепер також можу похвалитися нарощеними нігтіми (гелеві). Дуже задоволена, ношу вже 2-й місяць, довжини не забираю. А як довго тримається манікюр, я в захваті - відчуваю, що це моє!!!:d23: А про зміцнення гелем я вирішила забути як про страшний сон, бо покрила мені вперше дівчинка-делетантка і вже на другий день після такого "зміцнення" гель почав відлущуватися та тріскати, відповідно і манікюр весь був попсутий. Я звернулася до дівчинки, вона мені зробила знову ту ж саму "процедуру" - результат аналогічний. Тоді мені сказали що мої нігті просто не сприймають гелю. З того відчаю я наажилася наростити, то майтер сказала, що такий гель для укріплення не підходить і робиться це все по-іншому (я ж то не знала як правильно). Шкода, бо заплатила майже такі гроші як за нарощення менше ніж на тиждень. А ви б бачили який вона мені зробила манікюр - уявляєте розводи і то такі що я ще у школі собі робила сама. А взяла не мало за таке задоволення - 40 грн. Тепер з впевненістю можу сказати, що йти на таку процедуру потрібно йти за рекомендацію хороших знайомих, а не шукати чогось у інтернеті, бо я вже купилася на гарний сайт, а даремно....
     
  2. Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    А хіба це робиться не одним і тим же гелем? (Маю на увазі нарощення і покриття власних нігтів)
    Я теж вже 2 роки як щаслива власниця гелевих нігтиків (мої власні, покриті гелем). І щастю моєму немає меж! :girl_dance:
     
  3. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    я ношу вже роки і також дуже задоволена, ніяких проблем )))

    вам просто погано зробили, треба було вимагати свої кошти назад!!!! в такій роботі є деякі правила і багато хто з "майстрів" їх не знає, думають що все так легко )))) а на все потрібно якісне навчання )))

    такого практично не буває, акрил частіше не підходить, гель в одиничних випадках ))))))))))

    є спеціальний гель лише для зміцнення, але це можна зробити і звичайним, тільки потрібно дотримуватись технології!!!

    просто на сайті напевно були не її роботи ((( так дуже легко розкрутится - накидати чужих красивих картинок, часто такі горе-майстри навіть не знають як ті чи інші нігті робляться ((((((
     
  4. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    справа в тому, що я робила це на хаті, а не десь у салоні, тому про повернення коштів і мова не йшла, вона ж затратила матеріал! (покрила один раз гелем, навіть його не запилявши). Доказати, що я їй давала грші не можливо, свідків не було...

    ---------- Додано в 17:02 ---------- Попередній допис був написаний в 16:55 ----------

    Тепер я про це теж знаю, але на жаль вже пізно махати руками :ireful:, єдине що я можу. так це повозмущатися.... Але крім дотримання технології (про яку там мабуть і не чули), гель був не професійної серії (нювейс), яким нарощують у домашніх умовах

    Це я зрозуміла, коли мені намацькали як курка лапою....
     
  5. Iagidka

    Iagidka New Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Мої нарощені нігтики не пройшли випробування солоним морем чи то басейном з хлоркою - всі поламались і відслоїлись. Ужас! Вперше зробила нарощені нігті і таке.Робила в майстрині на дому, не були дуже довгі.Не знаю чому так вийшло, но розчарована.:d23:
     
  6. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Вже четвертий місяць укріпляю свої нігті гелем. Від природи маю дуже слабі нігті з нерівномірною поверхнею і їх зовнішній вигляд був не найкращий. В кінці літа наважилася піти на укріплення і дуже задоволена. Руки завжди акуратно і гарно виглядають, манікюр тримається ідеально і не потрібно нічого підмальовувати, тай свої нігті починають поступово набувати правильної форми, це видно по тому, як лягає гель. Коли робила перший раз, то було дуже незвично, товстий шар гелю, але це тому, що мої нігті були не випуклої форми, а навпаки як впадина, а вчора після корекції практично і не видно, що це не мої нігтики.

    Я також перший раз зробила укріплення перед морем, то за 10 днів мені тільки один відслоївся і по дорозі назад зламався, а так всі витримали. Можливо Вам не підійшов цей гель і треба було спробувати інший, або майстер не дуже акуратно зробила.
     
  7. Natalisb

    Natalisb New Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Дивно мені, бо вже ношу нарощені нігті більше 1 року, і ці випробування пройшли досить успішно. Все залежить від майстра і матеріалу, це вже друге моє нарощування, маю з чим порівняти, бо перше - це був справжній жах :girl_cray: ... нігті так часто ламались... що мене більше ніж на 5 місяців не вистачило, вже думала що сама неакуратна, але зі зміною майстра все змінилось - ношу від корекції до корекції практично без втрат.
     
  8. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    я теж насолоджуюсь нарощеними гелевими нігтями вже скоро рік- для мене то справжнє спасіння!!! руки ЗАВЖДИ виглядають доглянутими, а нігті акуратними і натуральними, оскільки не роблю якихось супер форм чи довжин..манікюр тримається до 2 тижніх і ніде ніщо не здирається. для мене це просто ідеальний варіант, бо власні нігті слояться, ламаються і ніщо їм не допомагає (перепробувала купу всього)
    спочатку теж не наважувалась, боялась і т.д. - перший раз зробила минулого року трохи задовгі і на корекцію забула вчасно піти, то за місяць сама їх відклеїла:girl_haha: потім трохи походила зі своїми, вкотре переконалась, що то чиста мука і пішла наростила ще раз- ну і до сьогодні все ок, тьху-тьху:d23:
     
  9. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Дівчата я от вирішила наростити собі нігті, хотіла акрилові, але прочитавши ваші дописи, щодо гелевого нарощення, завагалась.
    І ще одне можете порадити мені хорошого майстра з нарощення. Можете написати в приват!
    Буду дуже вдячна!!!
     
  10. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Дівчатка, порадьте хорошого майстра в ПП. Нарешті наважилась наростити нігті, а йти до невідомо кого не хочеться. Допоможіть будь ласка.
     
  11. purse

    purse Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Дівчата порадьте будь-ласка теж хорошо майстра по нарощуванню гелевих нігтів, бо маю робити корекцію вже скоро, а до своєї йти не хочу. робить наче добре, але чомусь нігті одразу відвалюються, а маю нігті нарощені вже не першй раз і розумію, що причина в майстрові.((((
     
  12. maxaver

    maxaver New Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    І мені, будь ласка, порадьте. Я теж довго зважувалась, але після всього перепробуваного - стан моїх природних нігтів не змінився. Бачу, що тільки один вихід - нарощування у хорошого майстра. Буду дуже вдячна. Чекаю відповіді в ПП.
     
  13. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    а я після 1,5 року ходіння з нарощеними нігтями таки наважилась їх зняти.
    причина банальна- набридло і грошей на постійні корекції шкода:girl_smile:
    своїм досвідом я повністю задоволена- це таки спасіння для тих, хто мучиться з своїми нігтями..але задоволення, на жаль, не з дешевих
    боялась знімати, бо думала, що буде жах, але нічо- попиляла, пополірувала і можна жити.
    наступний раз нарощу через рік, на весілля:girl_yes:
     
  14. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Я колись теж нарощувала нігті: і на акрил, і на гель. В принципі, нічого поганого сказати не можу. Манікюр дійсно довго тримався і можна було собі дозволити який-небудь гарний малюнок або ліплення. Потім задолбалася коригувати.

    А зараз я не нарощую і навіть не фарбую їх через вагітність.
    Так вони в мене зараз свої дуже довгі і міцні.
     
  15. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    наростила я нарешті нігтики- щаслива! 3 тижні навмисно не вдягала рукавичок при митті посуду, тлумила як хотіла і вигляд-ідеальний!!! щоправда перший день був проблематичним- нігті були чужі і форма квадратна- незвична, одне слово-дратували на кожному кроці,але поки защіпала малькам бодіки-а там море гудзичків, кнопочок- звиклася. вже через день нігті були наче рідні.
    як тільки відросте свій ніготь- спиляю гель і перекрию гелем-лаком - 2-3 тижні безпроблемного манікюру!
    думаю, хто нарощує на весілля- варто нарощувати хоч за 2 дні-щоб звикнутися.
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2011
  16. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Я нарощувала десь півтора року тому.. роботою майстра була дуже задоволена і до нових нігтиків зразу ж звикла. Наростила тому, що мої жахливо слояться, ламаються і взагалі тоненькі та нерівні від природи. походила так десь місяці 3-4. Але коли зняла їх , то вжахнулася! такими страшними свої нігті я ще не бачила... потім з тими обрубками ще довго промучилася, поки привела до більш-менш нормального вигляду.. :girl_impossible:
    Тепер дійшла висновку, що краще свох рідні і неміцні, але не нарощені.. :girl_smile:
     
  17. Tsukerochka

    Tsukerochka New Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Добрий вечір. в мене є нарощенні нігті. я ними задоволена, але мені здається що мій майстер не найкращий, бо часто дуже ломляться нігті, хоч і не має на це вагомих причин. Дуже хочу щоб мені порадили майстра у Львові. Чукею, бо скоро треба йти на корекцію.
     
  18. phobika

    phobika Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Може хтось знає майстра, що нарощує нігті гелем NSI? Я рік носила нігті і була задоволена, поки не почала експериментувати з майстрами. Нігті з іншого гелю в мене не тримаються - відпадають через тиждень. А дівчина, що робила з NSI живе в іншому місті:girl_cray:
     
  19. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    Є тут хтось, хто носить EDGE?
     
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

    так так, і в мене був зелений , а чорний, то улюблений))
    на даний момент маю нарощені гелеві, здебільшого роблю французький. Мені зручніше так, бо не дуже маю час ходити щотижня на манікюр, а так раз в 3-4 тижні йдеш до майстра і нігті нормальні виглядають. На разі зупинилася на цьому)