Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене і вагітність попередньою дитиною, і ця - "високого ризику", фактично при забороні вагітніти. Страхи до вагітності були, зараз - нема, хоч перебіг і нелегкий. Натомість реальна оцінка свого стану є. Щодо домашніх пологів - я не є "прихильницею домашніх", хочу народжувати там, де безпечно. Зараз термін ще малий, час дослухатись до відчуттів і оцінювати фактори. Звичайно, що досвід пологів вдома і в ПБ - не до порівняння, але про це ще рано говорити.
    якщо не буде однозначних показів на КР, домовлятись не буду. Мені не підходить система "домовляння" з багатьох причин.
    пройде інакше. Кожні пологи - інакші.
    я просто складаю всі необхідні речі в одне конкретне місце. По ситуації - якщо потрібно їхати в лікарню, то збори займають 15 хв при тому, що збираюся сама (перевірено досвідом)

    я вважаю, план Б має бути завжди. Є випадки ,коли без допомоги не обійтись, і пологи - це ситуація, коли потрібна ретельна обізнаність і виважені рішення, а не фанатизм в будь-яку сторону
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нема страху при наступній вагітності.

    З лікарем я домовлялась один раз (другі пологи), але він казав, що візьме мене на моїх умовах тільки якщо пологи почнуться до 41 повного тижня. В результаті народила в 42+3 в іншої лікарки.

    В мене в принципі страху домашніх не було жодного разу. Але два перших рази не вийшло.

    Речі я завжди маю в сумці, але це не "сумка в пологовий" і речі там для мене і дитини, а не з переліку в пологовий, що не завадило два рази докинути тапки і з нею їхати.

    Зручно коли можна послати чоловіка до сумки і там точно є пеленки чи шапочка для дитини, а не "в лівому квадранті, правої верхньої шухляди".
    --- дописи об"єднано, 11 Листопад 2017 ---
    План Б і "підстраховка" - для мене різні речі.

    План Б в мене простий - ПБ. Всі слова я знаю, плавали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене одна поличка. Документи, речі. Якщо народили вдома і їхати ніде не треба, - юзаємо речі з полиці вдома. Якщо ж треба їхати в пологах або після - всі речі з однієї полиці однією рукою згортаємо в сумку, яка там же на полиці лежить збоку.
    Готову складену сумку просто не було де тримати (і наразі теж нема де).
    між іншим, так. Я ще не можу того добре висловити, але різниця велика
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Була нині в сімейної лікарки. Закривала лікарняний, ну і заразом вона мені написала "патронаж вагітної".
    І каже: "Але якщо цього разу захочете вдома народжувати, то треба попередити дільничного лікаря".
    Попередити? Дільничного? Та він сам народить, і то їжака.
    Крім того, звідки я можу до пологів знати, де я буду народжувати.

     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я останнім часом тут з'являюсь виключно щоб народ повеселити :)
    Загалом ,спитали, де я буду народжувати. Спитав чоловіка родич. А чоловік мій: "та звичайно, що вдома!"
    І мені розповідає, мовляв, дивні такі - ще питаються.

    В мене такої однозначності, звісно, нема. Я не "планую пологи вдома". Але справді, "by default" , напевно, думаю про це.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    обіцяю репортаж з місця подій, я валідол і валер'янку для бідолахи візьму з собою.
    Думаю на початку наступного тижня ставати на облік, тоді й розповім

    а якщо по темі, то про пологи думати не дуже хочеться. Поки що завдання - доносити, і щось воно не зовсім з простих. Вчуся працювати з болем, бо маю підозру, що боліти може значно сильніше, ніж минулого разу. Маю на чому тренуватись, бо ноги болять страшенно щодня, і тренувальні перейми дуже болючі також.
    Єдине, чого не хочеться зовсім - чиєїсь присутності на пологах. Наразі нікого не бачу. Ні лікаря, ні акушерку, ні доулу, ні жодного партнера.
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  8. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    @cjomcjomka
     
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Це як, розкажіть свій досвід
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дякую. я зараз на ногах завдяки іншій методиці, тому наразі йду по ній. Піднялась з лежачого безпорадного стану.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та як: прийде трохи побадає, руками-ногами (вашими) порухає і буде вам щастя. Я минулої вагітності часто з ним бачилась. Зараз не відчуваю потреби.
    Але то власне дуже м'який вплив, якраз для вагітних і знімає купу незручностей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    От скажіть свою думку, будь-ласка:
    Є теорія, що не треба говорити про те, про що тебе не питають. (І в багатьох питаннях я з цим твердженням дуже згідна).
    Але є багато питань (і елементарна реабілітація пацієнтів з килами міжхребцевих дисків - одне з них), про які в інтернеті, ЗМІ і серед лікарів поширено маса непотребу, комерції і інформації, котрі може нашкодити хворому.
    І от як бути, коли в силу тих чи інших обставин людині довелось глибоко вникнути в питання, і вона може своїми знаннями (часто отримати через гіркий досвід) хоча б наштовхнути на роздуми і дати комусь альтернативу?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Моя думка така, що людина не може спитати про те існування чого їй невідоме. Тому при відповідній нагоді (скарзі тощо), можна їй розповісти про альтернативу.

    Я не думаю, що хтось вулицями бігає і за руки людей тягне. На хвилі ейфорії звісно хочеться всім допомогти, але кому не треба, то він просто проігнорує.

    Я про остеопатів дізналась зовсім не по темі, десь на дівчачнику.
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  18. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Я чула, що дівчина на Зеленій народила вдома 10 лютого. То у лікарів чп було )))
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я знаю ще про двох, які народили вдома цьогоріч.
    Дуже страшать змінами в законодавстві - мовляв, складніше зареєструвати дитину.
    А я скільки не шукаю офіційних джерел - наче змін до Постанови КМУ нема ще від 2013
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    На вулиці прямо? В чому надзвичайність?

    Мені здається вони вже звикли.