Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так я розумію, що як треба, то треба. Але ж в розумінні переважаючої більшості населення пологи=треба в ПБ Це не те "треба". А так то я д і поїхала, бо було треба. Я не жалію, що поїхала, але я дуже жалію свою дитину.

    Куди поспішають кесарити я не розумію. Для чого це їм?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    У мене аргументували "шов не витримає", "і так диво, що доносили".
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а як вони знають?
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а як вони на аборт відправляють, якщо вагітність менше як за 2 роки після КР?
    Я ставала на облік - питань було два: 1) хто дозволив вагітніти, 2) хто зберіг цю вагітність до цього терміну
    Не знають, не знають. Не мають досвіду. Тому і не вірять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну ось ти є живим досвідом. І що була до тебе черга з лікарів щоб розпитати як ти це зробила - перейняти досвід? Вони ж не хочуть досвіду.

    той Хто придумав вагітність.

    Той Хто дозволив вагітніти )))

    Ну але так, при найменшій згадці про Бога моментально записують в "сектантів якихось".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене враження, що вони так до кінця і не повірили
    Але черга була! Кожен питався, чи я вважаю лікарів дурнями :) Питались про позицію, в якій вдалось народити без розривів. І про те, чи я покриваю акушерку, - знову ж, через відсутність травм.
    але бачиш ,і мені ж духу забракло - справжній термін сказати. Їм очі на лоба, що 40+3, а якби знали, що 42+3?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    А в чому проявлялося?
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба


    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2017 ---
    та це вже у вашому випадку лірика
    а нормальне щось питали? Данков приходив?
    І так, вони не вірять, що сама-сама - точно була акушерка.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене мала переживає, що я її лишу. Мене не впусили в операційну.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    співчуваю. Тепер є та програма "відкрита реанімація", наполягайте щоб пускали. В операційні не пускають (((
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Моїй 2,5 річній дитині зашивали брову, коли вона лежала у тата на животі (Німеччина). Все більше і більше випадків, коли мені стає жаль українського пацієнта, особливо дитину.
    Орман, вибачте за офф.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    питали, якою ниткою перев'язали пуповину.
    Данков на мій огляд не приходив, його в ПБ не було. На котрийсь там день проходив повз нашу палату, а в суміжній лежала його пацієнтка. То він поговорив з нами всіма ні про що, мене не впізнав. Але в операційному блоці в той день говорив з дитячими медсестрами і казав, "Там на другому поверсі така крута баба лежить - після 1х КР сама народила, ще і вдома".
    Ну і Куль питалась - скільки різниця між дітьми, яка вага малої. І на кожну відповідь казала "молодець" і "умнічка".
    А ще питались, як сусіди не чули моїх криків, як чоловік не знепритомнів від всього того "жахливого видовища", "хто перерізав пуповину".
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну і до того, наскільки все повернуто не в ту сторону і що доводити щось комусь марно.
    1) Я досі забути не можу, як мені телефонувала лікарка з ЖК, тоді як я вже була в пологах з Вірусею. І розповідала, що термін 40 тижнів небезпечний для мене тому, що можуть початись тренувальні перейми. А рубець тренувальних перейм не витримає. А в мене на той момент три доби справжніх перейм було. Що води можуть відійти, а після відходження вод кесарити не можна (і то нічого, що мене двічі після відходження вод кесарили), і що я буду робити? І це лікар зі стажем не менше, ніж мені років. Тоді ржачно було, зараз згадую - і думаю блін, хоч би облік вагітних дозволили вести сімейному лікареві, так не хочу знову в це жіночоконсультаційне кодло.
    2) рік тому я проходила медогляд і в свого дільничного гінеколога була. Він спитав, чи плануємо вагітність, я казала, що не прямо зараз, але взагалі - так.
    То він мене попереджав, що на облік треба приходити одразу, що на КР треба лягати заздалегідь - "Щоб не сталось такого, як минулого разу"
    а я навіть і не знаю, що відповісти, бо досвід у нас з Вірушкою справді фантастичний, в сенсі - фантастично добрий. Але вони вважають, що це було страшно і що я мала б дуже налякатись і сама більше такого не хотіти :)
    Але то мужчина. А жінки-лікарі, особливо наша сімейна, з неочікуваним розумінням поставились. Правда, довго перепитували про акушерку. Приходили на патронажі Віруні, я все їм розповідала. Вони якимись своїми думками ділились, все в режимі суворої секретності, звісно. Тобто, далі моєї кухні це не пішло
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Мою коліжанку вів сімейний (Німеччина) і пропустив серйозний синдром у вагітної, хоч симптомів було багато. Виявили вже в великому госпіталі, куди приїхала, щоб ознайомитись з лікарнею, так як живе у маленькому містечку.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Співчуваю, але це не мій випадок, адже свої симптоми я самостійно пильную. лікар мені потрібен для офіційної взаємодії
    А взаємодіяти я б хотіла з людиною, яка мене знає і добре до мене ставиться.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    У мене є питання до всіх матусь, хто народжував вдома (звісно, успішно), чи був страх при наступній вагітності домашніх пологів?
    Чи всі сумніви та страхи залишились у попередніх пологах?
    Чи домовлялись у пологовому "про всяк випадок" з лікарем, збирали речі до ПБ?
    Чи були у когось такі думки, що вдруге все пройде все краще, бо досвід вже є і "підстраховуватись" не треба?