Найулюбленіша річ у гардеробі..

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Kasia, 5 Вересень 2009.

  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Не весь кажи що було в пакеті
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Ой, вже і не памятаю... Подарунок подружці здається:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    це мої улюблені чоботи, пройшли вогонь, воду і мідні труби, ношу їх вже третій рік, восени, взимку і навесні (за якість соррі, фотка з телефону):
    [​IMG]
    з одягом значно важче: половина мого одягу - улюблені речі, решта - речі, що я люблю трошечки менше :)
     
    • Подобається Подобається x 21
  4. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    У мене улюблена річ - це джинс, і чорні, і сині, і капрі, і спіднички...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Я дуже люблю блузи з високим комірцем, манжетами, купою гудзиків та нестандартним кроєм і піджаки шиті на замовлення, а до цього всього джинси. І ще шарфи різні :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Ланна

    Ланна Active Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    А я обожнюю шорти, жалкую лише що літо проходить і тепер вдягати їх доведеться набагато рідше. Добре, що нині мода лояльна ))) Шорти можно вдягати навіть в зимку, звісно якщо вони теплі ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    А в мене в шафі висить річ, яку я дуже люблю і, мабуть, невідомо коли ще вдягну... То моя весільна сукня :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    в мене теж є така річ, але планую одягнути її ще й на вінчання (ми поки що просто розписані), от тільки хочу її трошки вишити зеленим бісером
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    оооо і я маю улюблені речі...на всі сезоно.
    це мій найулюбленіший светрик.я довго марила таким орнаментом,і коли купила,то з приходом перших холодів одразу натягувала.от вже 4 роки це моя найулюбленіша тепла річ
    [​IMG]
    на сезон весні-осінь маю улюблене шкіряне пальто і ось такий рубашкосветр( до ресі замшева сумочка з фото теж обожаєма мною)
    [​IMG] [​IMG]


    ну і з літніх речей...(мабуть хто мене знає,помітив,шо обожнюю свою картату сорочечку) і білі лляні штані з топом від "ARMANI"
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 26
  10. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Балдзю від джинсів, балєток geox (я з них не вилажу) і футболки(купленої за 35 грн)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Улюблена сіра сукня,тепер під неї тре троха схуднути,люблю леопардовий прінт в сірих холодних тонах
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 27
  12. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    а я себе дууже комфортно почуваю в бріджах, які три роки назад купила в Парадізі і вже третій сезон їх експлуатую:girl_in_love:, шкода, що речі зношуються, і яку я їм заміну підберу:girl_cray:... а ще сорочечку літню білу полосату і светрик на гудзички, який подруга подарувала:girl_in_dreams:..... та ще кілька речей
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    моя найулюбленіша річ....мдя - то моя червона шкіряна куртка подарована любим чоловіком в Сіде
    [​IMG] (ліпшої фотки не маю - на задн план не звертайте уваги плз), джинси (зараз власне колінс прем'єр - колір між темно синім і чорним), туніка зара, плаття літнє чорне в горошок купила м - най жиє барахолка:girl_crazy: - в одрі цього літа, сорочки мотор (маю їх кілька і просто обожнююююююююю) і манто чорне (купила як була вагітна і до сих пір просто обожнюю цю річ), взуття... напевне найбільше люблю лакові туфельки браска чорні на танкеточці, сандалі екко і кросівки джеокс, хоча принципі дуже люблю свої чобітки осінні на каблучках елленка, просто не знаю з дитиною, коли їх одягну.... вже мабуть весною може пару раз:girl_spruce_up:

    пс. а окремий пунктик маю на білизні.... :girl_cool:

    МАТЕРІАЛІСТКА словом:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 25
  14. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    А я якраз зараз ходжу у своїх суперулюблених червоних чобітках Braska :) А коли сніг випаде - будуть не менш улюблені і супертеплі унти . А влітку -теж фейворіт червоні високі кеди :)

    А я якраз звернула увагу - то ззаду за Вами часом не Дарина стоїть ? :) (соррі, модери, трохи запізно спохопилася з дописом)...
     
    Останнє редагування модератором: 21 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    А у мене є джинси ВЕВЕ (www.bebe.com) які я вже тягаю 4 роки. Ще одних щоб так добре на мені лежали так і не знайшлося. Там вже частина стразів відвалилася від старості, але завжди коли вагаюся що б то вбрати залажу в ті джинси і почуваюся супер.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    А в мене улюблені чорні брюки фірми Psyho Kovboy, які купила недавно в стоковому магазині на Коперніка. Ну такі вони вже суперові, не можу ними натішитись. Шкода, що фотіка не маю, щоб вам показати..
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  17. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    А я банальна...люблю джинси))..я б носила їх і носила
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Я теж люблю джинси (в обтяжку!), але найбільше собі подобаюсь у платтях! Наприклад у цьому
     
  19. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Я люблю кожну свою сукню. У сукні почуваю себе гарнюньою. А ще зауважила, що не важливо, яка річ на тобі. Важливо - як ти себе в ній почуваєш.
     
  20. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    ооо...в мене багато улюблених речей в гардеробі...від джинсів і спортивного взуття до гарнюніх плать:girl_in_love:(яких в мене дуже багато...)та взуттячок на високих підборах....хоч бери і все це ілюструй в картинках:girl_in_dreams: дуже люблю мої замшеві мештики від фірми Egle на високому каблучку...жаль,що зараз холодно і я не можу в них ходити...
    і взагалі я просто обожньою ходити в платтях та на каблучках-хоча це не завжди зручно,але тоді почуваєш себе королевою...також люблю своэ осіннє платтячко від Vila Clothing ...та ще багато всіляких гарнюніх штучок в мому гардеробі...і взагалі одяг-вічна тема!