Найулюбленіша річ у гардеробі..

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Kasia, 5 Вересень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Всім відомо певно, що є такі речі, що от купила ніби, а носити не хочеться. Не пасує ні до чого, чи сидить не добре. Так і висить у шафі. Хоча може бути річ і не погана.
    АЛЕ є й навпаки - такі речі в яких не йдеш, а літати хочеться, і відчуваєш себе КОРОЛЕВОЮ! і найголовніше - якось і настрій з'являється і посміхаєшся більше, і певно така жінка збоку інакше виглядає, бо насамперед подобається СОБІ!

    Є у вас такі речі??

    як автор теми то я перша:girl_haha:

    на сьогодні то в мене є такі туфлі:girl_in_dreams: мечта.... як їх взуваю, то ВСЕ , ХОВАЙТЕСЯ, чую себе королевою балу..так вони мені припали і так їх люблю. чекала дощу,капець, щоб взутися нарешті в туфлі:girl_haha::girl_haha:, а не в босоніжки.
    а ще колись в мене були такі чоботи і біле пальто з кашеміру - що в комплекті - як згадаю - то я була така собі звєзда, що мама мія..
    а мала такі черевики - типу ковбойок, то з джинсами і топом шкіряним ( рожеве-перламутровим:girl_curtsey: -досі є) з голою спиною - то носила в липні,була страшенна спека і я мусіла черевички одягнути бо так мені подобалося.:girl_haha:

    ну і маленьке чорне плаття - то для мене найбільша краса, з правильними туфлями/чоботами, і торбою - то був в мене багаторічний вихід і в люди , і на ділові зустрічі, і короче всюди.

    ділимося..
     
    • Подобається Подобається x 28
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    а ще можна то все ілюструвати ФОТО!!!!!!!!!!!!( а я поки буду згадувати свої речі...)
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    можна... було б супер..
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Типу навіяно розділом барахолка:):):):):):)
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    маю такі черевиченьки. не сказала б, що то той випадок, коли в них чуюся королевою. але так мені в них комфортно, причому в першу чергу емоційно комфортно - що таки то в цю тему.
    правда, вони темно-зеленого кольору:girl_spruce_up: - то не дуже і одягнеш до всього.:girl_crazy:
    але такий відтінок - що просто майже до всього пасує. і фасон, як виявляється в цю осінь буде модний. хоч ношу їх вже третій сезон.
    фото буде
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    В мене до найулюбленіших речей зараз відносяться білі кросівки Адідас:girl_in_love:(через те і приходиться ходити у спорт.стилі:girl_crazy:).
    Ще обожнюю напівчобітки,які ношу вже 3 сезон(інколи думаю,краще б вже порвались,бо накупляла ще 2 пари інших,і всеодно взуваю ті:girl_in_dreams:).
    О,згадала,ще є сумочка літня:girl_in_love:,люблю за те,що до всього підходить і дуже вмістка і зручна.
    Але,загалом,улюблених речей багато,на кожен сезон по пару штучок знайдеться:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 15
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    О..зараз я королевою себе почуваю в своєму фіолетовому платті...купила собі в червні і тягаю його на усіляки дефіляди, ніби ніц іншого не маю..але мені так зручно, я така жіночна в ньому..і ті бісики в очах навколо...ух....
    є в мене вже протерті знизу лакові макасини...вони такі зручні, що я і надалі їх взуваю, коли нема дощику.....і мені все одно,що подумають.......
    був в мене колись модній шкіряний плащик...........то я просто звЄзда була в універі...плащик до коліна, замочок розщіпила, а з-під плащика міні-піні і класні ножки,тигрові чобітки на шпильці, сумочка відповідна...вав..
     
    • Подобається Подобається x 17
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    :girl_in_love:Маю три улюблені речі::girl_in_love:
    [​IMG]
    Люблю ті штанці(чи то радше костюмчик),коли була вагітна носила їх як штаніки "на живіт":girl_haha::girl_haha:
    [​IMG]
    І ось цю суконочку...
    Їй вже років-мама дарагая:girl_in_dreams:. а я її все одно люблю:girl_in_love:.
    [​IMG]
    І от ті штанішки.то взагалі най най най ..:girl_claping:і кишеньок там багацько ..Незнаю що буде як вони знищаться...:girl_cray:
    А от взуття "улюбленого"-немаю!Чомусь несклалось з взуттям ...
    Та і до пальтішок курточок,светриків-теж якоїсь такої особливої привязки немаю:girl_cool:.А от ця трійка лідерів-дуже мені дорога;)

    п.с.Сорі що голови не пообрізала..ще невмію..але навчусь:)
     
    • Подобається Подобається x 32
  9. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    А нащо їх обрізати :girl_mad: ?! Файні голови :girl_wink: !
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    В мене така річ це сукня привезена мені в презент з самого Парижа був час що в неї не влазила-але тепер, як одягаю тримайся Львове. А ще мала лакові ботільйони так їх любила але дуже вже вони понищені -не взую.А ще в мене так постійно виходить маю в гардеробі багато джинсів а серед них завжди улюблені-що ідуть до всього і таскаю їх поки не затруться. І ще маю сукенку кольору вершків-обожнюю її, хоч чомусь рідко вдягаю.
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Грильяжко, а у мене є теж улюблена річ у Твоєму гардеробі :))) Навіть речі. То штани, які пошив Тобі друг-дизайнер (такі типу шароварів) і сірий светрик, такий коротенький з відблиском ;) А про своє напишу пізніше - як тільки закінчу традиційне суботнє прибирання в хаті :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Штани у Вас ульотні. Я теж такі маю - лише у коричнево-бежево-жовтій гамі. У-у-ух, люблю їх, усе літо в них лажу. Взагалі, мені подобається такий пацанячий стиль :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Нагадай бо забула який то він.
    А мені подобаються твої босоніжки Браска і ще чорний светрик зі сніжинкою, ну а унти то всі гроші.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Найулюбленіша річ -то джинси:)Аналогічно як і в Грильяжки, з декількох пар є улюблені, які сидять ідеально, їх і тягаю доки не зітруться:)

    Найдавінша річ , яку я все ніяк не можу списати-це коротенька шкіряна курточка, куплена аж страшно сказати ще за часів студенства.Але чомусь вона мені така зручна зручна...і хоч останні 2 роки я її вдягаю виключно для прогулянок з сашкою, а викинути рука не піднімається:)

    Минулого року купила собі оцей голубенький плащик-зовсм випадково, без особливих примірок-побачила і взяла.А виявилось що він мені дуже багато під шо підходить, і зручний , тому він в категоріі "улюбленних"
    [​IMG]


    Ще одна покупка цього року- голубенькі туфлі- ідеально зручні, як не порвуться то планую в них ходити довго-довго:)
    [​IMG]

    З літнього гардеробу то напевне найулюбленіше оце платтячко- 100%моя річ:)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 33
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    В мене є така куртка - купила минулого року на Привокзальному - самоє оно:girl_claping:! І колір (мій улюблений світло-коричневий), і матеріал ("жатка"), і фасон (візуально виструнчує фігуру), і ще й зі знижкою купила:girl_claping:. Я себе в ній абажаю:girl_in_love:! І ще на два фаворити збагатили мене ДП:girl_smile: - чорна спідниця в дрібненькі квіточки від Лії і білі черевички від kati:girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 13
  16. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Мої най-най улюбленіші:
    - шкіряна курточка від Манго (подарувала сама собі минулого року на день народження);
    - пояс чорний з 2 металевими кілцями (переставляю його з джинсів в джинси вже 4 роки)
    - сумочка Бенеттон (надзвичайно зручна і подарована любимим мужом; чесно не знаю як я без неї жила)

    А от і весь комплект (з мужом :girl_haha:)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 37
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    просто клас!!!! і шапку ще занеси в цей список!
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Ну просто , як кінозірка, спіймана надокучливими папараці за шопінгом ,в день,коли немає зйомки,та ще й з симпатичним незнайомцем :girl_curtsey:.
    Сенсація:girl_cool: !
     
    • Подобається Подобається x 16
  19. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    То так і було! Купив наш друг якийсь спер-пупер фотоапарат і щолкав весь час.
    Я спочатку ше позувала, а потом устала :lol:
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    А я дуже люблю одні свої мештики на каблуку, правда не вдягала їх вже хтозна скільки, бо вічно з малою на руках тягаюсь, не до каблуків якось.
    Ще маю улюблені чорні штани, блакитну блузку, традиційно - улюблені джинси... З літнього - плаття з льону... Це все з тої серії, що ношу-ношу,і мені в ньому і комфортно і "красіво".
     
    • Подобається Подобається x 10