Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Sertce, 12 Червень 2011.

  1. Ma Cherie

    Ma Cherie Нонконформістка

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Коли вчилася в магістратурі, під час практики треба було провести семінар в студентів першого курсу. Оскільки наш факультет навчався в другу зміну, а ця пара мала бути "нульовою", то в розкладі стояла одна аудиторія, а насправді студенти розміщувалися у будь-якій вільній. Я зайшла на кафедру, уточнила, де зараз має бути "моя" група, і пішла у вказану аудиторію. Зайшла, ще й перепитала, чи це 12 група, і почала проводити опитування. Студенти стали відповідати на запитання, але якось не дуже охоче, а одна дівчина підняла руку, і спитала, чи прийде Антонюк. Я подумки ще й обурилася: звідки це я маю знати, чи їхні студенти ходять на пари! Аж тут староста передала мені журнал, я глянула на титулку, і вже не знала, чи сміятися, чи плакати :girl_impossible: : так, це 12 група, але факультет зовсім інший! А Антонюк, виявляється, їхній викладач, який з невідомих мені причин запізнювався. Коротше, довелося чемно відкланятись, і без зайвих пояснень швиденько звідти втекти на пошуки "моїх" студентів. :)
     
  2. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Згадався випадок, коли моя одногрупниця під час лекції показувала свої нові шкарпетки [​IMG]. Ще й перебирала при тому кожним пальцем. Ми так розсміялися, що лектор вигнав перші три ряди (самих розумників) :girl_devil:
     
  3. Ma Cherie

    Ma Cherie Нонконформістка

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Згадала, як на першому чи другому курсі здавали екзамен з культурології. Одна моя одногрупниця витягла білет, у якому теоретичне питання було про епоху Відродження. А вона у цій темі, як виявилося, абсолютно не орієнтувалася. В кінці кінців викладач зжалився, і щоб не ставити їй двійку, запитав:
    - Хто написав відому картину "Мона Ліза"?
    Альона одразу збадьорилася, і відповіла (вона була російськомовна):
    - О, это я знаю! Эту картину нарисовал знаменитый итальянский художник Леонардо Дикаприо!
    У викладача аж окуляри з носа сповзли! :shok: Врешті він все ж вирішив уточнити:
    - Може, все-таки Леонардо Да Вінчі?
    А Альона впевнено так:
    - Подловить меня хотели? Не получилось, я же знаю, что Да Винчи на "Титанике" уплыл!
    Аут! :rofl: Альона "уплыла" на перездачу, а питання про "Мону Лізу" і "Титанік" стало обов'язковим бонусом для решти студентів, які здавали цей екзамен під час тієї сесії... :)
     
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    була одна парочка в групі, не знаю як вони вступили в той вуз, але рівень розвитку був у них однаково низенький:)
    От вони вели діалог, в якому згадували, де стоїть Ейфелева вежа:
    він: - вона ж Парижі...(не впевнено)
    вана: - ти що геть дурень, вона у Франції!
    він: - а, ну да, точно у Франції.....

    діло було на юридичному факультеті))))