Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Sertce, 12 Червень 2011.

  1. Sertce

    Sertce Member

    Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя.
     
  2. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Ну, то що, позгадуєм? Повеселимося?
     
  3. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Це був суто філологічний прикол. Хіхонька над простакуватою одногрупницею. Ми її запитали, як правильно написати "Скільки врем"я" - через апостроф чи через м"який знак. Її відповідь була геніальна
    Треба писати через апостроф, бо після б, п, в, м, ф при роздільній вимові перед я,ю, є, ї завжди ставиться апостроф.
     
  4. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Була в нас в класі така тупенька дівка( нічо, зато заміж вискочила перша за чоловіка, якого відбила в законної дружини), всі з неї насміxались. Це було в 10 класі на уроці зарубіжної л-ри, вивчали творчість Франца Кафки. Вчителька її "підняла'', шоб та розповіла біографію цього письменника. Ну, Марійка навіть зеленого поняття не мала, про шо йдеться, просить мене( я з тим "щастям" за одною партою сиділа) шоб підказати. Ну то я почала їй шептати" Василь Кака народився в Грузії на березі річки Посмердюшка." А вона те все вголос ! Так і прозивались на неї Посмердюшка.
    А ще колись теж на зарубіжні. Вивчали Шолоxова "Доля людини", то вчителька її питає "Марійцю, ти читала "Долю людини"? А та так теxенько- "НЄ"
    вчителька знову "Як нє?"
    " Бо я читала "Судьбу человека", а "Долю людини" не знайшла"...
    Всі випали...
     
  5. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    в мене мабуть саме більше смішних випадків було в школі. Бо в університеті суто такі смішні фрази бували, коли щось перекладали
    зі школи пам"ятаю два випадка, один стався зі мною, коли в мене була репетиція перед екзаменом з фортепіано, готувала я відомий досить твір львівського композитора, сам твір дуже емоційний , побудований на акордах і емоціях, так от я так захопилась коли дійшла до кульмінації так приклала сили, що дві струни аж тріснули на роялі. Довго ще з викладачкою сміялись..
    А один випадок був з одною дівчинкою яка вчилась в моїй школі, вона з себе строїла велику фіфу, і мало хто її любив, і одного разу виходивши з туалету вона нечайно спідницю заправила в колготки, і ніхто їй про це не сказав, і вона так гарно і демонстративно пройшлась в такому вигляді, було смішненько :)
     
  6. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Ми фізику в 11 класі любили просиджувати...в шафі, яка стояла в приміщенні класу :girl_haha:
    Ще пам"ятаю, одна дівчина на екзамені з географії видала, що живемо ми в Київській області (діло було на Тернопільщині) :girl_claping:
    Однокласник, характеризуючи твір Шота Руставеллі "Витязь у тигровій шкурі", обізвав когось з головних героїв сутенером :girl_haha: навіть не знаючи значення того слова, просто за чиєюсь не дуже мудрою підказкою :)
     
  7. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    В нас історію вчила дуже строга завуч, ми її боялися так, шо аж свідомість (були випадки!) втрачали на уроці. А один xлопець з мого класу надумав просидіти той урок за грубкою в класі. Тоді в нас ще в грубкаx палили. Досидів до кінця уроку і визирнув з- за неї тоді, коли історичка біля нього проxодила, як йшла на перерву. Зустрівся з нею "лоб в лоб". :xaxa: Людоньки, шо то було...
     
  8. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    В мене був випадок в гуртожитку, ми з дівчатами відмічали ДН моєї сусідки та подружки в одному обличчі, після алкогольнних напоїв нам захотілось поїхати на дискотеку. Поки я допомагала прибрати з столу імениниці, інші дівчата вийшли на балкон покурити. Відійду від теми, в гуртожитку частенько налітає охорона з університету і перевіряє хто курить хто випиває, одну дівчинку через пиво виселили зразу, коротше кажучи ми цієї охорони боялись як не знати кого, але знали що вище четвертого поверху вони не ходять. Так от залітають дівки в кімнату(вона в нас біля балкону сама крайня) з переляканими обличчями що все нам капці охорона на поверсі, в мене в серці похололо, ну думаю все, розбиратись дового не будуть запишуть яка кімната і завтра будемо на доріжці в коменданта, і коли дівчата забігали то закрились на ключ, а я ж не звернула уваги і закрила ще раз а в нас двері такі що як закриваєш на 2 рази то заклинює і треба тільки вибивати двері. Ті охоронці ходили по поверсі питали хто такі, але нас не здали)) В підсумку імениниця видає, що ви як хочте а я хочу в клуб:girl_haha: звоню до тоді ще навіть не хлопця, мому чоловіку тихим шепотом прошу прослідити ситуацію що в нас на поверсі робиться і відчинити нас. Чоловік вибив двері і звісно ніхто вже нікуди не хотів лише в туалет:girl_haha: А як виявилось пізніше ці охоронці були практикантами чи як там їх називають від універу МВС от хотіли з дівчатами познайомитись гарними:khomyak: Але та ситуація допомогла признатись в почуттях чоловіку, а він мені розповів про свої, до того часу ми соромились:girl_claping:
     
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    На історичному факультеті шедеврів багато наслухалась. Одна студентка розказувала, що козаки воювали на танках; питала після державного, хто такий Антанта і була впевнена, що араб із яким вона познайомилась - із країни Мусульманії (перше вона думала, що та країна називається "Іслам").:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    було багато смішного, але згадую один серйозний екзамен в декана факультету. 100 питань, 80 шпор-гармошок писаних вручну пришила до пояса штанів зсередини. Взяла білет, вирахувала гармошку, відірвала її а з нею тріскає замок моїх штанів і всі гармошки вивалюються назовні і розгортаються маєже до колін. Я їх давай якось заправляти і шукати хоч в когось якоїсь шпильки, бо як встану- то ж гола лишуся. Подружка збоку від сміху аж лягла на парту. Але шпильки в нікого не було, то якось скрепкою на поясі скріпила, і прикриваючись потопала до декана
     
  11. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    На уроці з зарубіжної літератери вивчали твір "злочин і кара",а при відповіді однокласник сказав що твір називається Збочена кара!!! наша вчителька до цього часу на нього ображається!
    :girl_blum:
     
  12. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Коли жила в гуртожитку, найбільше любила вечір п"ятниці, коли сусідки їхали додому і я залишалась сама у кімнаті. Якось вляглася у ліжко, включила фільм на ноуті - але по навушниках слухала озвучення, не хотіла, щоб хтось чув, що я там є. Дівчина із сусідньої кімнати від нічого робити прийшла і стукає у двері. Я мовчу, ніби мене там немає, але вона вперто не припиняє мучити двері. Мене це дістало і я сказала: "Нікого нема вдома!" Не повірите - повірила!!! Припинила стукати і повернулася у свою кімнату! :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Один хлопчина здавав екзамен в 11 класі. Випав йому білет Леся Українка "Мавка". Вийшов він до дошки і каже: "Мавка" - це драма ФІЄСТА! :girl_haha:
     
  14. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Це нагадало мені історію з шкільних років. На тестах з літератури я писала підказки однокласнику (сідали так, щоб писати один варіант). Оскільки почерк у мене не читабельний, то він не все розумів. І так через три парти пошепки питає: Наталка, що за Шавка? :girl_haha: Як то не можна було здогадатися, що то Мавка- я не знаю:confused:, але через регіт мене вигнали з класу і тести я перездавала. Потім ще довго згадували ту Шавку))))
     
  15. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    В інституті був у нас один викладач, котрий при читанні лекції частенько так витянував руку в дусі Леніна, і от під час такого рукотянучого жесту одна студентка встала і дала йому "здоров". Виглядало це доволі кумедно. :)
     
  16. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    На уроці української літератури розказували вірш Максима Рильського "Мова". мені якраз поставили пластинку на передні зуби і я переживала, як я маю його читати, бо тяжко було говорити приголосні букви. Все було нормально, аж в кінці замість "І не лінуйтесь доглядать свій САД" я видала "І не лінуйтесь доглядать свій ЗАД". Я почервоніла, а всі впали зі сиіху і ше довго мені то згадували:girl_crazy:
     
  17. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Це мені нагадало як в 9 класі мені з сестрою вдалось поїхати в Німеччину,і там один знайомий німець, який вчив українську вирішив організувати нам екскурсію, коли ми спитали куди їдемо то він відповів, що в Ботанічний ЗАД.:girl_crazy:
     
  18. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    На уроки філософії ми писали реферати і потім їх зачитували перед аудиторією. В мене тема Греція, Пісістрат. Я щось не дуже хочу то перед всіма читати, тож сказала, що болить горло. Філософ викликає одногрупника зачитувати мій реферат....що ж то було....бідака хлоп весь червоний, в сльозах від сміху, при кожному прочитуванні "Пісістрат" просто на ржачку пробиває, ледве дочитав.... Аудиторія лежала :D

    Пара історії мистецтв. Новий вчитель, вперше, молодий... ми з подружкою за першою партою. Бачу хвилюється, ручку в руках муляє, муляє....ми собі хі-хі да ха-ха, "глазкі строїмо"... і тут ручка в його руках ламається і розлітається на нашу парту, клас регоче, я під партою :rofl: викладач аж зашарівся...
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    і в мене з пластинкою був один казус. практично не видно її було(губи закривають зуби при розмові) от на англійській мові, вчителька не могла натішитись моєї англійською вимовою..правда з українською мовою були проблеми:)

    а ще випадок в інституті. Жила в гуртожитку, а оскільки мій керівник диплому в Австрії, тож з ним спілкувалась виключно поскайпу. Наушники маленькі, довге волося сховало кабель, який щей досить довгий. сиджу за столом розмовляю і кручусь на кріслі, в кімнаті ні кого не було. приїхала однокімнатниці і щось до мене почала говрити, я їй відповідаю, правда то вона так думала, а насправді то я з керівником говорила. Через 10-15 хв такої надзвичайно змістовної розмови Христя підійшла до мене і помацала мій лоб , я її злякалась. Ми тепер завжди згадуєм цей випадок:)

    а ще один прикол на парі. Один викладач затятий куряга. На пару приходив з пачкою крейди і пачкою сигарет. От пишеш щось, закінчується крейда, бере помилково пачку сигарет і в запалі сигаретою пробує щось написати на дошці, ми всі давимось зі сміху, але терпимо. Потім його коронна фраза "пгиїхали глеки й пгивезли цитгинки, папіроси писати не хочуть, треба покурити" і пішов!!!ми тоді весь час поки його не були дико ржали!!!
     
  20. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Найкумедніший випадок з мого шкільного/ студентського життя

    Я колись з теперішньою хорошою подружкою сиділа за однією партою і ми додумались крейдою на уроці парту ділити) Так смішно було. А на останньому дзвонику не могли хлопця поділити з яким обоє йшли. Тепер це все згадується зі сміхом)