Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Kurylychyn, 20 Серпень 2011.

  1. Kreatyvna

    Kreatyvna New Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    Ми теж маємо дві шухляди для іграшок, але все-одно частина гуляє в інших кімнатах. Для них маємо великі картонні коробки (наприклад, з-під Памперсів), які обклеїли клейкою плівкою з дитячим візерунком. Ось так:
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. SpringL

    SpringL New Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    В "Крихітці" ми придбали тканинні ящики для наших улюблених іграшок. А ще хочу зробити ось такі цікаві декоративні коробки з паперу - http://pipamipa.livejournal.com/6793.html
     
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Оживлю тему... Легомани і не тільки, як і де зберігаєте лего і легосумісні конструктори? Минулого разу, коли я замовляла дитячі меблі, то попросила, щоб велику шухляду розділили на декілька секцій. Але кількість деталей вже давно перевалила за дві великі шухляди, на горизонті маячить переїзд, і я задумалася, як зробити зручно дітям і собі.
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ми поки тільки починаючі лего-любителі, але кількість конструктора постійно збільшується :) Я переглядала в інтернеті різні варіанти, наразі найоптимальнішим мені видається зберігання в прозорих пластикових контейнерах що закриваються на защібки по боках
    [​IMG]
    Вони зручно закриваються і гарно стають один на одного. Сортувати детальки вже залежно від побажань і потреб - або по кольорах, або по розміру, або по темі (можна наклеїти наклейки з умовними позначками що куди складати)
    Дрібні деталі зручно зберігати в коробочках з відсіками розкладаючи по категоріях
    [​IMG]

    Ми зараз маємо ще додатково до великих один маленький прозорий подвійний контейнер - перша секція для коліс, осей, рулів, ричагів (бо то найактуальніші і найлюбиміші деталі :) ), друга для лего-людей, їх частин і предметів (зброї, чемоданів, рупорів і т.д). Як того добра стане ще більше то розділю на більшу кількість відсіків. А також маємо окремо малюсінький контейнер для дрібних деталей: очей, фар, мигалок і т.д. І ще є папочка куди складаємо інструкції або фотографії вирізані з коробки :)
    Вмонтовані в стіну, стіл чи шафу відсіки мені особисто видаються не дуже зручними, бо контейнери можна носити де завгодно і вони прозорі тому добре видно що всередині.
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 5
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я якраз відмовилася від ідеї переносних контейнерів, як і взагалі від ємностей для іграшок, які можна перевернути і висипати. Бо в нас тоді можна просто посеред кімнати насипати гірку лего і не заморочуватися :girl_crazy:. А шухлядки - порозпихали, позакривали, і "майже порядок". Тому роздумую знову над стаціонарними (або напівстаціонарними ) варіантами.
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    У великих пластикових ящиках ікеа
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Ми замовили в Ікеї систему TROFAST. Ідею підгледіла в одному дитячому центрі. Попри невеликі габарити, туди вміщається все. І не гамузом, а посортовано. Дуууууже рекомендую. Після звичайних ящиків для іграшок - небо і земля. В нас така, наприклад:
    trofast-storage-combination-with-boxes-white__0116565_PE271161_S4.JPG
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. woolf

    woolf Well-Known Member

    Маю таку - дуже задоволена, тільки контейнери брала кольорові, в тон до кімнати. По тих сходинках ще можна лазити...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1