Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Kurylychyn, 20 Серпень 2011.

  1. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    В малої дуже багато іграшок і не знаю, що таке купити щоб було зручно і не рвалось ?
     
  2. Yoda

    Yoda New Member

    Я купила кольорові пластикові ящики. Зручно ставити один на одного і видно, що в середині.
     
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    А я всі іргашки якими пару місяців не бавляться просто віддаю в садок, залишаю тільки цінні і улюблені бо складати можна до безконечності:girl_yes2: а ті що залишаються складаю в сітки для іграшок, які купила на гуртівні на промисловій, вони на диво міцні!
     
  4. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    В нас на іграшки є сітка від Ікеа і кілька пластикових коробок різних кольорів від тієї ж фірми (отака я фанатка Ікеа). Ті коробки дуже зручні, бо вони на колесиках, а кришки мають відповідні ямки, щоб їх складати одна на одну і економити місце.
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    [​IMG] Якщо страждаєте пшесадністю. Поставте дома, особистий. дуже дисциплінує, заставляє думати.
     
    Останнє редагування: 20 Серпень 2011
  6. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    Ми тримаємо в плетених корзинах з Епіцентру (ті, що мають кришки з м"якими тваринками). Зручно.
     
  7. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    А ми маємо подібний до такого:
    [​IMG] [​IMG]

    дуже практично, бо всі іграшки влазять, і служить ще й стільцем.))
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    в нас дерев'яна радянська етажерка + пластиковий ящик
    Замовили діду отаку скриню
    [​IMG]
     
  9. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    а у нас (О чудо!!!!) дві велетенські шухляди під ліжком!!!! туди влазить все! але чомусь завжди знаходиться пара зайців, яким не вистачає місця... :girl_haha:
     
  10. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    Великий кошик від Ікеа
    [​IMG]
     
  11. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    У нас кольоровий пластиковий ящик і корзина з тканини, але якщик, як на мене, краще, лекше знайти та витягнути потрібну іграшку, бо корзину викидає всю - якщо їй щось потрібно
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    У нас іграшок багато, реально багато, тому кількома ящиками у нас не обмежишся.
    Всяка дрібнота тіпа посудок, констуркторів всяких різних, дрібних іграшок і т.д. поскладана в такі ящики
    [​IMG]
    дуже економічний варіант, ящик 35 грн, кришка 10 грн. куповані в епіцентрі, але такі вже зустрічались і в метро і в практікері.
    Ще є багато іграшок габаритних, як от будиночки лялькові, чарівні горшики, ковчеги і т.д. їх в коробку не поскладаєш і в ящик ліжковий також не впихнеш, томуд для них я спланувала окремі полички у дитячих меблях.

    А вообще, мені ще для повного щастя кількох таких кольорових коробочок бракує, щоб вже зовсім все поскладати ідеально.

    щодо зручності, корзина незручна тим що мьяка, у нас була але ми від неї відмовились. Ящик в цьому плані зручніше, мала на них і сідає, і як підставочки використовує. Єдине що ящик може тріснути, у нас так тріснуло вже декілька. Ящик зламати треба постаратись а от кришки тріскають коли на неї випадково дорослому встати, але за ті гроші то не проблема піти і купити інший.
     
  13. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    У нас теж такі ящики, нам теж дуже зручні:girl_yes2: Ще маєм велике ніби відро розмальоване тачками для м"ягких іграшок. І раз в пів року робим сортування іграшок, якісь залишаєм, решту відносим в садочок.
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    я пішла ще далі ))) при проектуванні дитячих меблів я вирішила зробити щось типу тумб з сотами, а в ті соти будуть запихатись ті ящики, щоб вони не самостійно отак в куточку один на одному стояли, а щоб ховались в меблі.
     
  15. manka

    manka Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    І у нас, мабуть, реально багато.
    Колись починали з великого картонного ящика.
    Тепер основна частина в двох шухлядах, що під ліжком, деякі на нижньому поверсі двоповерхового ліжка. Деякі габаритні іграшки в залі. Купа всячини в шафі купе і в шафі на балконі, які витягую, коли надоїдають, ті, "що під руками".

    Подобаються ящики, як в Ніколь. Якби немала шухляд під ліжком, то, мабуть, такі б придбала.

    ---------- Додано в 13:57 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    мене оце найбільше нервує, бо коли іграшки вже в залі, то вони вже і в спальні і в кухні і всюди, і квартира перетворюється на одну загальну дитячу.
    Ще коли просто ними бавиться то пів біди, а коли воно постійно вже прописалось в залі то не альо. Маю надію упорядкувати тепер дитячі іграшки основатєльно.
     
  17. manka

    manka Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    І мене це вже дістало. Просто в кімнаті, де зазвичай бавляться діти всього вже вдосталь. Тому габаритні іграшки (коник, машина, мотоцикл, більярд, трек) спровадила в зал. Але діти звикли бавитись в своїй кімнаті чи в кухні малюють, а в зал мене двері практично завжди закриті (я там батареї рідко включаю). "Запускаю" їх туди в суботу, щоб не заважали прибирати в квартирі.
     
  18. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    а в нас іграшки складені в корзини для брудної білизни - купила пару одинакових і наклеїла на них великі дитячі наклейки ящик на базарі вартує 65 грн, але вже 2 роки стоять і все міцне і нормально виглядає
    [​IMG] такі в нас, через дірки видно що в них. Малий сам закидає туди іграшки /не всі ясно, але як я збираю то і він. За 5 хв всі іграшки складені. /
    Багато хто тримає іграшки в дитячому манежі. Але мені то загроміздка установка. і ті іграшки що на дні годі дістати...

    я проти м"яких корзин - тяжкі іграшки впираться в стінки і корзина як бочка стає. Вони хіба на мякі іграшки мені підходять... хоча може то в мене погані були
     
  19. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    У нас велика звичайна картонна коробка (від старого компа, здається), обклеєна шпалерами у стилі кімнати :)
     
  20. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Найкраща ємкість для іграшок, і де її купити?

    повезло. в нас іграшки плавно мігрують на кухню, під батут в хатинку дитячу, за дивани, в пральну машинку.... так собі дивлюсь що мені пару таких коробок на дрібні іграшки треба в кухню - такі як дівчата писали що в епіцентрі є... постійної прописки наші іграшки чогось не признають... може їх трохи задуже, але граємось же...