Найблискучіший блиск для губ

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Furore, 21 Лютий 2010.

  1. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Вчора купила собі блиск Vivienne Sabo Briliance Hipnotique 49 відтінок. Блисків у мене є досить, але так хотілося чогось новенького . Відтінків блисків є досить багато, є з чого вибрати.
    А тепер про сам блиск:
    - має багато різнокольорових блискіток, які є дуже маленькі і не дряпають шкіру губ , за рахунок блискіток гарно переливається, особливо на сонці;
    - не дуже липкий;
    - текстура така, що пом"якшує губи;
    - ще хочу відзначити кісточку - вона як пензлик, мені нею зручно промальовувати губи, на відміну від "паличок".
    Одне, що мене не дуже приваблює в цьому блиску - то це запах. Пишуть, що малина, а нею і не пахне, та за таку ціну (42гр) це йому прощається.
    Є ще інші серії блисків цієї фірми: є такий, що дає лакове покриття, без блискіток, він в тюбику і ще інші...
     
  2. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Купила собі блиск 3D Effet Max BOURJOIS, мамо рідна- як він блистить! Точно найблискучіший блиск для губ, принаймі для мене. Нелипкий, не розтікається, тримається досить довго. Правда, мені незручно користуватись силіконовою кісточкою.
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2011
  3. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Я також його мала, здається 63 відтінок Rose Eclat. Дуже красивий, природній розовий з блиском, але без блискіток, дуже дає гарний ефект і рівномірне покриття.

    З цим також згідна, бо він, навіть коли з"їдається, то не робить полосочку, а рівномірно зникає і залишає зволожені губи.
    Спершу мені також було не зручно користуватись, але пізніше я звикла мені сподобалось нанесення блиску такою незвичайною кісточкою.
     
  4. melanja

    melanja New Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Я користуюся вже кілька років блиском Youngirl (виробник Ізраїль). Кращого бути небуває. Стійкий і дуже блискучий. Пом"якшує і зволожує шкіру губ, може застосовуватися з помадою або самостійно. Досить велика палітра. Вже всі мої коліжанки собі замовляють (адже у Львові цієї косметики немає, я замовляю у Дніпропетровську у подруги). І ціна відносно якості - досить помірна.
    [​IMG]
     
  5. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    дуже люблю блиски віл Лореаль Glam Shine(він з блискітками)
     
  6. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    А в нет-магазинах його нема?
     
  7. melanja

    melanja New Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Незнаю, я не бачила. Якби був то я би знайшла, по перешукала вже багато де, він рідкісний, навіть в Дніпрі він лише у 2 точках продається.....
    Але він вартує!!!
     
  8. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    А де Ви його купували? Ви мене спокусили, хочу і собі такий!
     
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Він є у ДЦ, Космо та у деяких магазинах з косметикою, у Центрі бачила майже у всіх магазинах.
     
  10. ofelia

    ofelia New Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Мені також сподобався блиск Інглот, маю відтінок хамелеон ,правда не дуже стійкий
     
  11. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Купувала такий у Парижі, його там у звичайних супермаркетах продають. Не сподобався! Занадто малопомітний, як на мене, занадто швидко зник з губ. Подарувала сестрі. Нещодавно купила у "Брокарді" "Pupa" зі знижкою...був прибл. 120 грн., став 72 грн...гидота ше та! Мало того, що гарно виглядає упродовж кількох хвилин, а потім зникає, ствоюючи ледь помітний фон, так ще і витікає з баньочки! Покладеш до косметички, за якийсь час візьмеш покористуватись - і на тобі, все у косметичці липке, руки липкі...фееее:bad: Стоїть без діла, хоча і гарно пахне.
    Ага, ше: є у мене ше "Артдеко", теж недешевий і так само гидкий. Куплений у "Брокарді". Липкий, за лічені хвилинки розтікається по губах, перетворюючи тебе на цьотку неопрєдєльонного віку, з неакуратним макіяжем:sad:
    Кілька днів тому знову ж таки рицькала по "Брокарді" (чоловіку подарували сертифікати, хтіла їх використати). Радила мені консультант блиск "Шанель", як один з найкращих. А я, як Станіславскій - "Нє вєрю!":crazy: Не хочу, аби знову валявся у пилюці черговий з наддорогих і мегапоганих блисків для губ...:ireful1:
    Той же "Лореаль" із "Glam Shine" або Glam Shine Gloss Brilliance 6h - в рази кращий за ті сепер-пупер розрекламовані...:y:
     
  12. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Bursukanja, підтримую, свого ідеального блиску я теж ще не знайшла, до всіх є претензії. От би такий, щоб не розтікався, не був занадто липким, не втрачав кольору і блиску, не зникав через 10 хв безслідно і щоб при цьому ще доглядав за губами, як бальзам. Нереально! Були вже десятки марок і дешевших і дорожчих, щось трохи краще, щось гірше, але жоден! блиск ще не викликав бажання купити його ще раз:girl_cray:
     
  13. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Для мене це Dior Addict.
     
  14. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    мій від Буржуа
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    і мені нарадила:girl_devil:.. нічого надзвичайного. Не гидки і не смердючий правда, але за такі гроші не варто.

    Наразі лореаль найоптимальніше ціна/якість
     
  16. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    люблю цей блиск, постійно таким користуюсь, а ще люблю від Інглот), а от
    мені якийсь дуже липкий на губах:girl_mad::girl_sad:
     
  17. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Для мене теж!!!!!!!!!!!!
     
  18. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Так само, напевно вже років 8, текстура приємна, немає відчуття липкості. Пробувала вже безліч фірм, але постійно повертаюсь до нього. :girl_yes:
     
  19. Zhovten

    Zhovten New Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Для мене найкращий блиск - Шанель. Шкода, улюблений колір зняли з виробництва :sad:
     
  20. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    лореаль роки з два вже для мене найкращий:girl_tender: