Найблискучіший блиск для губ

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Furore, 21 Лютий 2010.

  1. Furore

    Furore New Member

    Хочу дуже блискучий блиск з перламутровим переливом, не липкий. Хто що може порадити?
    А яким користуєтесь Ви?
     
  2. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Мені подобається Estee Lauder. Він не липкий,гарно пахне і шикарно дивиться на губах!:girl_claping:
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    в мене є супер блискучий блиск:) купила в візажиста,коли весільний мейк робила,користувалась кілька разів ,бо не малюю губи і не дуже люблю блиски
    Блиск французький не знаю де на ньому назву знайти є отаке: atelier international maquillage paris
    не знаю чи в нас продаються такі,але він справді класний
     
  4. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Мій улюблений Artdeco, прозорий з блиском №1. Ми разом з моїм блиском щодня вже 4 роки:girl_spruce_up:
     
  5. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Колись користувалася тільки Pupa, але улюблений відтінок зняли з виробництва, щось схоже найшла в Mery Kay, але всерівно не та якість.

    Рекомендую Pupa, губи не липнуть і ціна лояльна. :girl_spruce_up:
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    зараз маю Мері Кей (подарований) і Лаш, а раніше мала Лореалівський. Ну так от Лаш не дає майже відтінку зате не липкий, а решта - картинка гарна (колір), але на губах не дуже приємне відчуття, краще вже помада
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    А мені після Лореаль, Есте Лаудер і всяких там Авонів найкраще підійшов МК... гарно розмащується, і (головний плюс) - не застигає, як смалець, на губах в холодну погоду :)


    Бачите, скільки людей - стільки порад. Мусите хіба самі перепробувати :)
     
  8. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Давним-давно перепробувала чи не всі існуючі у продажу блиски. І дійшла висновку, що краще від помади блиску нема.
    А як малий народився, то користуюся лише гігієнічними помадами - і губки блищать гарно, і маля не вимазюкане в помаді (бо дуже любить до мене в лице лізти).
     
  9. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Зараз користуюся Estee Lauder, вроді не липнуть,пробувала Мері Кей,і один раз Ейвон але щось не подобається бо в мене від них губи печуть.
     
  10. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    В мене був блиск Естее Лаудер (передали з Європи), була дуже ним задоволена, але його вкрали в транспорті разом з косметичкою. :girl_cray:А де у нас купити справжній фірмовий блиск, та й взагалі, косметику чи парфуми, і щоб ціна не зашкалювала, не уявляю.
    Про Пупу також чула.:girl_spruce_up:
    Niferttiti, ви маєте на увазі у флакончику з пензликом блиск, чи в баночках?

    Можливо, Ви мали блиск з ефектом збільшення губ? Вони трохи підпікають і мають ментол в собі.
     
  11. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    А мені подобається блиск Inglot такий квадратний 2в1.Блиск просто суперовий надає і відтінки гарні, одне але, досить липкуватий,як на мене,люблю більш рідкі.
     
  12. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

     
  13. Marianel

    Marianel New Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    А я дівчатонька вже 2 роки користуюсь блиском Loreal Glam Shine /04/:girl_spruce_up:
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    я 2-й рік користуюсь блиском Maybelline, дуже подобається, хоч мазюкаюсь ним нечасто. чомусь мені зручніше мастити губи гігієнічною помадою Nivea з легким вишневим відтінком :)
     
  15. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Ще класні блиски фірми Lancome, правда дороговато...:girl_sad: Він такий легкий по своїй консинстенції, взагалі не липне. У мене був такий блиск хамелеон, на сонці переливалось, красота!!! Коли я його купувала, мені консультант показувала ще блиски тієї ж фірми, які мають якісь там спец. мікрочастинки, вони світяться під ультрафіолетом, короче намазав і ти "Звезда Діско":girl_cool:
     
  16. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Я обожнюю блиски Нiвеа i на губах виглядае супер, i кольори всi бомба i не розтiкаеться i губи не злипаються, чого не можу сказати про блиски в Мерi Кей я теж ними користуюсь але на губах вони неприемнi але гарны.
     
  17. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Погоджуюся на всі 100%. Я люблю, коли колір на губах тримається, а блиски переважно швидко "з'їдаються", а якщо стійкі, то тоді липкі.

    Зараз користуюся Лореаль Глем Шайн, Мейбелін і Клінік. Перші два нестійкі мені, а Клінік файний. Маю зараз ще Артдеко - оцей мені більше до вподоби, текстура гарна, легко наноситься і гарно виглядає (тримаю його по великих святах, а поки що ті вимащую :girl_wink:
     
  18. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

     
  19. Donna Flor

    Donna Flor New Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Зараз у мене Artdeco "діамантовий блиск" - не тече, пахне ніби медом, добре криє губи та не липкий. Також є Лореаль з блискітками, але він дуже перламутровий. Блиск Колор Мі - рідкий, швидко зникає - більше не куплю. Хочу купити Ланком Джусі Тюбс, кажуть, що найкращий блиск, але він липкий. Ще задивляюсь на блиски Шанель, там є серія Аквалюмьер, що дає ефект сяяння. Треба піти в Брокард, протестувати.

    ---------- Додано в 21:08 ---------- Попередній допис був написаний в 21:05 ----------

    Так, блиск Ланком Джусі Тюбс має 15мл, а ціна в інет-магазині - 190грн. Я вважаю, що це нормальна ціна за такий об*єм. Тож виходить не дуже дорого.
     
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    І в мене він.Гарно мені підійшов.Ще такий собі ефект мокро-блискучих губ від Інглотівського блиску.Теж мені подобається.Єдиний мінус-дуже вже липкий:sad:Більше щось для себе "аж таких супер" наразі невідкрила.