Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Consuelo, 30 Грудень 2012.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Пропоную в цій темі поділитися методами боротьби з надмірним потінням, а особливо запахом!

    Стикнулася з цієб проблемою десь рік тому... Думаю, що може повпливали всі зміни і стреси, які я пережила за ті півтора року, ніби вже не відчуваю такого стресу, але все-таки ще воно мені аукається... принаймні я в собі не знаю інших причин. Антипреспіранти не допомогають, вичитала, що треба брати сильніші, на алюмінії-хлориді, але трошки боюсь. Операції і ботекс (теж читала) наразі виключаю... Ще вичитала, що можна попити заспокійливі чайочки і валеріану, травки... Маю валеріану, в краплях, як приймати?

    Ну і ще вичитала, що і логічно, що запах виникає не від поту, а від бактерій, то мазати під пахами антигрибковими мазями. Мала під рукою ламізил, спробувала два рази, здається навіть трошки помогло, та все ж...

    Буду вдячна за будь-які ідеї і пояснення!
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    Десь читала, що таке може бути, якщо їсти багато м"яса, зокрема бастурми.
     
  3. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    Маю таку проблему. Коли була вагітна, мала загрозу викидня, виявили недостатність прогестерону, поприймала прогестерон і перестала потіти взагалі ( спека-духота не рахується, бо це нормально) Десь через місяць після пологів проблема відновилась. Для себе зрозуміла, що мій гіпергідроз має зв'язок з гормонами. Шукати-лікувти наразі не маю коли, то рятуюся антипреспірантом Пуракс, мені допомагає на 2-3 тиж. але в мене проблеми із запахом немає, просто гіпермокро. В брата дууже "пахнуть" ноги але гіпергідрозу нема то використовує Крістал спрей для ніг, каже що набагато краще ніж Пуракс, запаху практично нема.


    Ще проблема з надмірним потінням може бути через брак йоду в організмі.
    А запах посилюють всі продукти, які мають різкий запах: часник, цибуля, прянощі... Ще зустрічала такі статті, де згадувалось про різкий запах поту в результаті надлишку сірки в організмі але то певно щось професійне швидше.
     
  4. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    Яким дезом ви користувалися до того і після того? Який зараз використовуєте?

    ---------- Додано в 23:08 ---------- Попередній допис був написаний в 23:03 ----------

    Вище писали про продукти, які вживаєте, а також зауважу на складі одягу який ви носите. У мене є знайомий він як тільки вдягає щось хоч з мінімальним складом синтетики одразу починає не тільки шалено пітніти і пахнути, але й вкривається червоними плямами в місцях де одяг найбільше контактує з тілом. Причому до виразок. А деколи на одязі пишуть неправдиву інфу про склад.
     
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    Чула що ботокс вводять у потові залози але думаю дійсно то не здорово, воно по ідеї ті залози наче як забиває...але в кожного свій організм,може це ще й чимось гіршим обернеться.
    Ще знайома дівчинка , в даній ситуаціі замовляла засіб, не знаю чи то звичайний дез чи твердий але зветься dry-dry, нюанси про нього не знаю.
    У Львові роки 2-3 тому назад його не знайшли то замовляли в Києві, і вона казала, що після нього одразу було покращення
     
  6. Ananas

    Ananas New Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    найкраще,що я зробила за своє життя-це лазерне лікування гіпергідрозу-роблила в Клініці Ел-Ен в Києві..загугліть!
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    У мене ( то моя думка) на рахунок ботоксу немає ніяких упереджень.
    не пропагую. Але цілком розумію дію препарату , його вплив і ні, не страшно.
    Якби мала проблеми з гіпергідрозом то зробила б собі ін"єкції ботоксу і мала чистий спокій. Інша справа, що , часто, проблеми з запахом і підвищеним потовиділенням мають досить прості причини, на яких люди, можливо, не акцентують увагу, тому так відбувається. І симпотми надмірного потовиділення є суб"єктивними. Для одного це мокрі пахви і легкий запах, для іншого це заливає аж до ноги і про "запах" не йдеться, а йдеться про те щоб люди не втікали.
    Ясно що в таких випадках краще шукати причину і лікуватися, а як жити поки пролікуєшся? якщо людина активна і працююча то тут лимончиком не обійдешся, ніяк.

    ---------- Додано в 23:45 ---------- Попередній допис був написаний в 23:43 ----------

    Дієва штука. Але теж не зовсім корисна)) М"яко кажучи)
     
  8. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    до того я вде не памятаю, я направду стіки ріщних перепробувала... і той крістал теж... в мене є гормональні проблеми, я рік пю ОК, то інші проблеми, повязані з гормональним дисбалансом, зникли, а ця зявилась...
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    Ок, а чим зараз користуєтесь?
     
  10. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    до одягу я дуже прискіплива, стараюсь лише натуральне! але чесно, різниці не зауважила, що від натуральнох футболки, що від поліестирової..

    Про ботекс - то лікування чи просто маскування на півроку? наскільки я вичитала, він діє тільки на півроку... а Лазерне лікування наскільки дієве і дороге? і безпечне?
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    Крістал не показник.
     
  12. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    купила в Англії десь місяць тому Trust, але не в захваті, ніц не помагає
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    А що масмаркетівські ( рядові, не агліцькі) дезодоранти кажуть? Типу Рексона-нівея?
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    маскування на пів року, як не крути всі дези і інші примочки то лише маскування.
     
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    Гінеколог сказала, що при надмірному потінні треба здати аналіз на пролактин. Що саме цей гормон і за потіння відповідає. А його надмір може негативно впливати на функцію мозку (якщо не помиляюся, то саме на гіпофіз)
     
  16. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    Колись шукала в інеті різну інформацію боротьби з пітливістю. Багато інформації зберегла собі.Може з того щось вам пригодиться.
     
  17. BlueSky

    BlueSky New Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    олію чайного дерева я б не радила, різкий запах. В розумінні - запаху поту не буде точно, а от запах олії чайного дерева... Користуюсь Віші - подобається. По собі знаю - періодично антиперспіранти треба міняти, бо перестають працювати.
     
  18. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    Дезодорант при гіпергідрозі Dry Dry для мене був дієвим лише декілька перших разів і не 7 обіцяних днів, а 2-3, тому припинила ним користуватись бо реально страшна штука, хіба в особливих випадках беру.
    Перепробувала море різних масмаркетівських, якось більш менш хіба Secret.
    Лікування ботоксом також має багато мінусів, воно ж не назавжди, крім того коли блокуються залози, наприклад, під руками то піт буде виходити іншим шляхом (долоні, ступні), це я помітила при використанні Dry Dry
     
  19. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    Прочитала тему і зрозуміла,що така не одна.
    Також маю таку проблему. Добре розумію як вона заважає у повсякденному житті !

    Спочатку рилась в неті,про "Dry-Dry" і "Крістал" вичитала лише один негатив. Як правило ні в кого не виправдовував очікуваний результат.

    Особисто на собі перепробувала цілу купу методів,і олію чайного дерева і пасту Теймурова і напевно,що всю народну медицину, а результату не було жодного,хіба розчарування :sad::sad::sad:

    Проте після невеликого депресу пішла до лікаря.
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    В чоловіка була така проблема, пітнів страшенно, запаху не було, але от мокро... І він перестав користуватись усі тими антиперспірантами, став частіше мити під пашками і пшикати туалетною водою (парфумованою). . Зараз в рази менше (пройшло декілька місяців і пішла друга пляшка туалетної води))). В мене аж такої проблеми нема, тому ніяк не відмовлюсь від дезодорантів. Він, доречі, тоді вичитав дуже багато інформації про цю проблему і вирішив йти саме таким, на мою думку, найпростішим шляхом. Спробуйте, може допоможе))).