Набрати вагу

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем NoName, 7 Лютий 2009.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    а я взагалі відмовилась від їжі, от не хочу і все. Відчуваю по джинсах що за цей тиждень дуже схудла, а от заставити себе їсти важкувато! Накупляла вже все що тільки колись любила, відкушу кусочок, а другий кусок уже не лізе...І не те що нудить, а не можу його проковтнути...Зі мню таке бувало, день, другий, ну але не цілий тиждень! я з такими темпами на скелет стану схожа!
    Може хтось порадить що робити?
     
  2. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    вперше чую таке.
    Мені казали так: народиш - поправишся. Брехали!
     
  3. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Набрати вагу

    І мені лікарка таке казала, але казала, що чоловікові потрібно похудати. Я так і не поправилася, бо для мене це дуже важко, можу їсти і пізно ввечері і все підряд і нічого.
     
  4. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Аналогічна ситуація, до родів у мене вага була 54-55кг, що після першого малого,що після другово вага 54-55 кг(це при рості 170 см).

    ---------- Додано в 21:08 ---------- Попередній допис був написаний в 21:04 ----------

    У мене часом таке буває, тоді стараюсь їсти маленькими порціями і часто, готую щось смачненьке,гарно сервірую стіл, стараюсь відмовитись від солодкого щоб не перебивати собі апетит(який і так пропав), і пю томатний сік(чомусь після нього у мене появляється апетит).
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    а я навпаки лише цукерками живу...готувати не виходить зараз часто, бо цілий день в інституті, а в гуртожитку плитка така, що краще сире їсти, ніж щось готувати:sad:
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Набрати вагу

    А як у вас з щитовидною?

    ---------- Додано в 20:37 ---------- Попередній допис був написаний в 20:36 ----------

    Той їжте сире. Тільки не сирі цукерки:girl_crazy:, а сирі овочі і фрукти.
     
  7. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Та все нормально, проблем немає. А це якось впливає на вагу?
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Набрати вагу

    Прямо-пропорційно. У тих в кого функція щитовидної залози понижена, то вони легко набирають вагу, і якщо вона підвищена, то люди не поправляються.
    Думаю, що на вас ще наразі працює молодечий метаболізм, але з віком ви побачите чи у вас є гени на худобу чи на поправляння. Тобто з віком всі поправляються, тільки не всіх "розносить". А ваша мама поправилась дуже сильно з віком, чи небагато? А бабця, по-татовій лінії?
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Набрати вагу

    а от ні.. моя мама в школі важила 68-70, зараз 62...

    думаю, це хороша порада, бо і апетит прокинеться, і вітамінчики опять же...
     
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Відомо, що часто не можуть поправитись від постійного нервування (навіть підсвідомого), та від банальних глистів (бувають і інші розлади, але найчастіше все-таки впливає психоемоційна складова, ставлення до їжі як такої). Спробуйте налагодити нервову систему та зробити профілактику від паразитів, повірте, багатьом допомогло:girl_bye:
     
  11. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Ні мама не поправилася, навіть після 2-ох дітей залишилася досить худою. І бабця була досить фігуровою а сестра її взагалі худенька, тому напевно і мені важко поправитися.

    А на рахунок нервів, то правда, щось в мене період дуже нервовий зараз. Треба якось трошки заспокоюватися, бо нічого доброго з того не вийде.
     
  12. Tikaba

    Tikaba New Member

    Відповідь: Набрати вагу

    О і мені сюди. При зрості 172 см. важу 46 кг. Я в 11 класі стільки не важила. Найцікавіші гіпотези, щодо моєї ваги:
    1. Тебе напевно чоловік б'є:).
    2. Може тебе свекруха ображає (ми разом живемо).
    3. Ти ще кормиш грудьми, бачиш ти вже ходячий скелет.
    4. У тебе туберкульоз, або рак ( перевірено нема).
    Я ніколи не мала лишніх кілограмів, але реально я сама бачу, що дуже похудала. Їм все і будь - коли. І що це може бути?
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Щитовидка здорова?
     
  14. Tikaba

    Tikaba New Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Я здавала аналізи в ендокринолога - все в нормі. Чи може це бути пов'язано з нервовою системою дівчатка? Бо в мене від початку року стреси.
     
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Думаю, що може. Я від початку травня загнана, знервована і фактично на перекусах, в результаті ті самі 46 кг при 166 зросту (було 52!!). Одні кісточки. Зараз ніби трошки відходжу, але хотілося б швидше поправитися. За результатами аналізів і обстежень не знайшлося жодної причини для такого схуднення. Таки нерви :sad:
     
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Звичайно! Дехто під час такого поправляэться надмыру, дехто худне
     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Думаю, що у вас це частково нервового походження, і скоріш за все з дитинства такі гастрономічні уподобання, що не сприяють поправлянню (подумайте, може ви завжди їсьте рідкі супчики, нежирні страви на друге, не дуже любите солодкі жирні креми в тортах, жирне м'ясо та ін., і не звикли переїдати по вечорам, як у багатьох сімях "прийнято"). Тому де батьки полюбляють переїдати, навіть не свідомо, то згодом і діти поправляються, а де нема такої звички діти і з віком не повніють.
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    скоріше всього що так...
    в мене зараз знову зявились стреси і я знову відмовилась від їжі...взагалі нічого не хочу, в себе силоміць щось запихаю, бо по-іншому не можна.
    Подивилась на свої фотки, мені страшно стає...я перетворююсь на дистрофіка!
     
  19. Олег

    Олег New Member

    Як набрати вагу тіла

    Привіт дівчата в мене така проблема я похудав ,а особливо на лиці підкажіть ,як можна набрати вагу, а особливо як зробити ,щоб обличчя поправилось
     
  20. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Як набрати вагу тіла

    А яка причина похудання?