Набрати вагу

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем NoName, 7 Лютий 2009.

  1. NoName

    NoName Member

    Може хтось поділитись власним досвідом як набрати вагу??? При рості 177 см моя вага 53 кг :sad: Рік-півтора тому я схудла на 5 кг і набрати хоча б кілька кілограм ніяк не вдається... А є велике бажання, бо виглядаю надто худенька! :no:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    фундук...1 кг...і ефект на лиці!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. NoName

    NoName Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Кілограм за один раз? :)
     
  4. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    та ні не за раз...тріснете а не подолаєте той кг, по трошки, але їсти :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    пийте молоко з халвою
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. NoName

    NoName Member

    Відповідь: Набрати вагу

    :)) основне шоб коли я поправлюсь це були м"язи а не целюліт)))) Мені 24 а в деяких барах/ресторанах відмовляються спиртне продавати, і недавно польські колеги чомусь думали шо мені 15 років)) і смішно і приємно і сумно!..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Моя коліжанка щоб поправитись, ходить в спортзал на тренажери, а після того відразу ситно їсть. Ще знаю, що вона колись пила дитячу сіміш "Малиш", але чи воно їй допомогло - не знаю...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Їсти після шостої вечора :) щодня їсти десерт :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. NoName

    NoName Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Я собі ні в чому не відмовляю в їжі, і після 6 завжди їм теж, мало того в мене залізне правило - кожного дня білок і вітаміни:confused:
     
  10. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    а може в вас такий організм,от як моя знайома так само неможе поправитись.Харчується добре.ЇСТЬ вибачте за слово як слон,а результат 0.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    І солодке, і багато, і вечером?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Щодня на ніч манну кашу їсти :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    До речі, недавно прочитала, що худеньким не можна їсти багато солодкого, бо організм використовує його як паливо і свій жирок не відкладає.
    Ну і якщо дійсно просто багато їсти, то жирок відкладеться, і зовсім не там, де треба.
    Ноунейм, у мене та ж проблема, ріст 158, а вага при тому 44-45 (принаймні стабільна :)), але я просто не можу багато їсти.
    У нас ще Оля_в на форумі така ж :)) Колись також Малиш пробувала їсти - до одного місця. Ще й воно таке приторне, то жах.
    Найкраще - дійсно піти на якісь фізичні заняття, а після них і їсти шалено хочеться.
    Хоча, якщо такий організм, то може нічо і не змінитися, бо в мене чоловік їсть багато, а худенький.

    П.С. МОже, вам завагітніти? :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. NoName

    NoName Member

    Відповідь: Набрати вагу

    П.С. МОже, вам завагітніти? :)
    мабуть це дійсно помагає але я неодружена :)
    Кілька років тому я важила 65 кг а потім схудла і досі вага тримається на одному рівні. Солодким не зловживаю бо не дуже його люблю)) тому їм його не кожен день. :) Хожу в тренажерний зал ... і крім того на дискотеки час від часу :)
     
  15. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Набрати вагу

    Я, людина яка навпаки схильна до повноти, і підписувалася на різні розсилки, як схуднути. То в одній дуже чітко пояснювалося, що ні в якому разі не можна голодати. Виявляється, що борці, щоб попасти у певну вагову категорію, до якої вони не дотягують, харчувалися наступним чином: 2 дні голодали, 1 день їл досхочу. Плюсом, ходили на тренування. Набирали так вагу, і не жир, а м"язи. Доречі, будь-хто з повненьких, хто сидів на неправильній дієті, може сказати, що вага повертається з надлишком. Це, через захисний механізм, що вмикається у організмі, якому не вистарчає їжі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Набрати вагу

    NoName, мала майже таку саму проблему - 172 см, і 52 кг після ситного обіду.Їла все підряд і побільше, побільше:8: Результату - 0. Як тільки завагітніла, за місяць стала на людину подібна :xaxa:
    Зараз вже правда знов скоро худаю, намагаюсь знову ж таки побільше їсти, щоб не вернутись до вихідного стану:ninja::ninja:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Chortenia , наших "однополчан" побільшало )))
    Я їла Малиш, ввечері перед сном завжди їм, їм досить багато мучного - не допомагає. А після пологів я від своєї ваги - 46 кг схудла на 6 кг, ледве-ледве за 3 роки 1 кг набрала. Я вже колись пила таке: 300 г кагору, 200 г майського меду і сік алоє (здається, зі 100 г листя, не пам"ятаю точно). Пити по 1 ст ложці 3 рази на день. Не поправилася, але виглядала чудово - колір лиця, як то кажуть, кров з молоком, і не хворіла зовсім протягом зими-весни. Думаю знову таке спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    На скільки я знаю, щоб добре набирати вагу, потрібно харчуватися по режиму.
    Тому майже всі хлопці після армії поправляються.

    А можна я в Вашу кумпанію чоловіка запишу 175см і 58кг:), приймете?
    Солодке їсть тоннами, але результату 0, жодного граму жиру, хіба зуби псуті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Щодо вагітності - то мій випадок. При зрості 158 до вагітності важила 45 кг, після пологів і до року малій важила 58 :8:, коли припинили ГВ зхудла до 50кг, така вага тримається стабільно, до 45 ну ніяк не вдається повернутись... Тепер думаю, якщо наступна вагітність - мене стане ще більше?:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    А воно вам треба, ті 45?
    Взагалі, мені здається, що людина насправді відчуває, комфортно їй з такою вагою чи ні. Мені от би ще кг 2 - і було б файно (я так сподіваюсь). Я колись навіть 48 кг мала (на 2 курсі), але комфортно мені було десь за 46. Але під час хвороби схудла до 40 :sad:, от тепер ті 46 набрати аж ніяк не вдається.
    Питання до Ноунейм: А вам некомфортно зз тією вагою?
    До Оля_д - а ота суміш смачненька? чи ні?